| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 640] Názory 641650 z 21993  [Dalších 21343 >>]
Cimbur 64764
3.12.2022 7:10:15
Taky si myslím, že ve správném kontextu ten titul význam má.
V našem městečku ho používá radní, jeden blbeček za ANO, je mu asi 25, má maturitu, na výšce se k titulu nedostal, pracoval jako "finanční poradce" - prodával ty podvodné finanančí produkty a na FB má řadu videí, kde hlavně ukazuje levý předloktí a drahý hodinky. Nemá dobrou pověst.
No a na kandidátce a dokonce i teď v zastupitelstvu, kam se dostal, používá titul BC a dr.h.c. BC je koupenej titul, on nemá našeho bakálaře. A Doctor honoris causa? Na skupině našeho města jsem se ho zeptala, která univerzita mu ho udělila. Normálně přiznal, že mu ho koupil nadřízený - takové symbolické tituly prodávají některé americké církve - jako pozornost svým donátorům, pořídíte je od dvou tisícovek, pěkně zalaminované.
Tak mu s lidma píšeme, neblbněte, tohle nelze takto klamavě používat, on, že to nevěděl. No a na stránkách radnice ty tituly má dál, co na to říct? Jsem z komunálních voleb strašně moc zklamaná.

LadyP 42915
3.12.2022 3:44:16
Tak ono je hlavně důležitý, že tě znají jako člověka, kdybys byla pako s titulama, tak BcA. nikdo neocení~;)
Monika 123907
3.12.2022 0:42:09
Věřím,že by Tě uměli ocenit i bez titulu resp.bez ohledu na něj.
magrata1 95172
2.12.2022 23:52:12
Jo, a do práce chodím pro zábavu~R^
vlad. 38059
2.12.2022 23:51:09
:-) a děti tě mají rády, to je fajn ~s~
magrata1 95172
2.12.2022 23:31:57
Pokračovací téma.
Používám tituly oba, Mgr. BcA.. Děti i rodiče se občas zeptají, co to BcA. je. A teď mi deváťáci řekli, že je vidět, že jsem i ta bakalářka, ne jen magistra jako bývalá učitelka. Tak jsem jim vysvětlila, že bývalá učitelka byla taky nejdřív bakalářka. "No, ale nebyla ta umělecká. Vy jste umělecká, je to fakt vidět. Takové věci, co s náma děláte, asi neuměla ani ona."
Nesoudím minulou paní učitelku, neznám ji, ani se nechci dělat lepší. Jen jsem chtěla napsat, že ten BcA. titul si napsat má něco do sebe. A nikdo to nebere, že jsem pako, co si vypisuje zbytečně X titulů, když stačí jeden. Všichni to považují za opodstatněné a dělá to na ně dobrý dojem, že jsem člověk fundovaný pro výuku uměleckých předmětů.
Pole levandulové 23006
7.11.2022 19:29:29
Muumi, podle tohoto článku ano:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odvolaci-soud-potvrdil-vezeni-pro-ridice-autobusu.A000627111803domaci_jpl

Magráto, tituly uváděj určitě oba, pokud nejsou ze stejné školy, tak se normálně uvádějí, pořadí od nejvyššího k nejnižšímu před jménem. Na naší fakultě máme přednášející, kteří mají vystudovanou medicínu a k tomu si pak dodělávali ještě ošetřovatelství nebo záchranáře a tím, že jsou to dvě různé školy, tak to v tom fakultním prostředí používají zároveň a pokud je mi známo, tak v tom běžném si píšou jen ten nejvyšší. Pokud by šlo o následný titul ze stejné školy, používal by se jen ten nejvyšší, protože tam je jasné, že vyššího jsi musela docílit vystudováním nižšího stupně.
Muumi 41406
5.11.2022 21:23:58
Rigel, jestli byla kamarádka ze Slaného, tak vlastně v busu z Kladna "neměla co dělat", že. Že nejela zrovna ten den přímo do Prahy. To je fakt šílenej osud.
Já si ten den pamatuju jak dneska, jak bylo hnusný počasí, zima a mlhavo... Vlastně ani nevím, jestli si pak ten řidič šel sednout, nebo jak to dopadlo. Vzal si tenkrát advokáta těžkou váhu.
Žžena 83005
5.11.2022 21:23:56
Jsou věci, které cíleně nechávám řešit manžela z jeho fakultního mailu, kde má v patičce Dr et Dalšítitul, jméno, Ph.D.. Ne proto, že by on na svých titulech lpěl, ale jsou prostě lidi, co jsou z nich poprdění a k "panu doktorovi" mají tendenci lézt do zadku a chovají se k němu lépe, než k běžné populaci.
Kupříkladu jsem ho takto pověřila řešit nějakou školní záležitost.
K_at 121378
5.11.2022 21:15:24
Rigel, to je velmi silný příběh. A pokud navíc šlo ještě o násilný čin, tak k tomu další trauma. Muselo to být náročné i pro tebe. ~x~
[<<Předchozích 640] Názory 641650 z 21993  [Dalších 21343 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.