| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 650] Názory 651660 z 21993  [Dalších 21333 >>]
Rigel 156451
5.11.2022 21:09:57
"Zatajila bych to třeba u gynekologa. To je jediné místo na světě, kde mě oslovují paní inženýrko a já na to neslyším~:-D"
Má zkušenost je, že u některých lékařů se mnou začali jednat s větší, jak to říct, úctou? zdvořilostí ? když zjistili, že jsem Ing. Třeba po několika letech na alergologii, kde to bylo " paní Rigel, vy se pořád dusíte, a nemáte důvod, vaše spirometrie je letos stejná jako vloni " ( v roce 2019 jsem se málem udusila, skoro deset měsíců přežívala s obtížným nádechem, v noci chodila po bytě , abych měla větší šanci se nadechnout ve stoje ) a kde doktorka mívala poznámky o mně stylu "spadla z višně "
potom jsem byla na operaci v nemocnici, kde si zaznamenali můj titul a odtut " prosákl " s rtg plic k alergoložce, a najednou jsem byla paní inženýrka " vy jste inženýrka ? že jste nic neřekla ? a čeho jste inženýrka ? " a jednali se mnou najednou úplně jinak , než předtím s blbkou ve flísové bundě. Takže možná, že ty na to neslyšíš, ale oni na to - tvůj titul - ve svém jednání s tebou, dobře slyší a bude ti to k užitku.
Je mi to strašně proti srsti , ale je to tak. Právě u části lékařů to má vliv na to, jak s vámi budou jednat. S titulem hodně rozdílně než bez titulu. Vždy si vzpomenu na své vyučené rodiče, kteří mi dali vzdělání, ale sami jsou nickami v pohledu těchto vzdělaných lidí.
Rigel 156451
5.11.2022 21:00:42
Kat , ano, přežili. Přežili své dvě děti. Zůstali mezi 50 - 60 lety sami. příbuzní daleko na slovensku. Byla jsem s nimi v kontaktu , ale cítila jsem se tak špatně. Dali mi věci po kamarádce, které dodnes používám a často na ni myslím. Nabízeli mi tehdy i abych bydlela v jejím bytě ve Slaném , ale já právě dokončila školu, neměla práci a nevěděla, jak to uplatit. Taky jsem se s nimi cítila špatně, že já žiju, a jejich mnohem šikovnější, krásnější, schopnější dcerka tu není. I kvůli tomu jsem se s nimi přestala časem stýkat, ale bylo to i kvůli tomu, že bydleli na vysočině v městečku, kam pro mě bylo komplikované dlouhé spojení s mnoha přestupy. často myslím na ni i její rodiče , když slyším její oblíbenou píseń, nebo použiju nějakou věc , co jsem dostala od ní dárkem, nebo po ní od rodičů.
babi_ 48341
5.11.2022 20:04:43
Všude ne. Někde ano. Na vizitkách třeba jo. Na dveřích kanceláře taky, pokud je tam vůbec jméno, tedy... Nezažila jsem třeba právníka, který by měl na dveřích jenom "Jan Vomáčka". V různých formulářích jsou na tituly políčka. Dají se vynechat, ale jsou tam - jak elektronické, tak papírové. Atd atd.
nebeska 90979
5.11.2022 19:59:42
V nekterych zamestnanich nutnost...
Silvie+dva kluci 103202
5.11.2022 19:55:07
Já to mám jen v práci- státní správa. Jinak to nepoužívám nikde.
Filomena74 159536
5.11.2022 18:07:23
Ono se na to pořád v Česku hraje? Opravdu všude píšete Ing. atd.? Používá se to takhle i v jiných zemích?
Silvie+dva kluci 103202
5.11.2022 15:20:51
Po dodělání druhého magistra jsem měla na diplomu jen Mgr.,přitom v systému dané školy mám Mgr.et Mgr.
Ale nevím, jak je to správně.
nebeska 90979
5.11.2022 12:17:55
Ja jsem studovala bakalarske studium az po magisterskem, na jinem oboru, ve kterem pracuji. Spravne bych si mela psat Bc.Mgr.Nebeska, ale v tomto formatu jsem to nikdy nepouzila. Bezne uzivam jen Mgr.Nebeska, Ph.D. Na bakalarskem diplomu titul Mgr. mam, ale to je opacna situace...
Bára + 4 20280
5.11.2022 9:59:19
Magráto, blahopřeju ~x~ Jsi úžasná ženská. A byla bys i bez toho titulu. Fakt máš můj obdiv.
Kaipa 98564
5.11.2022 9:08:18
Bouřko, když to vezmu kolem a kolem, tak MŠ je jediný stupeň školy, který mi chybí. A jak píšeš, taky bych si netroufla. ~t~
Magráta je dobrá. ~R^
[<<Předchozích 650] Názory 651660 z 21993  [Dalších 21333 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.