| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 810] Názory 811820 z 21993  [Dalších 21173 >>]
Škrpál 70170
5.7.2022 14:21:58
"tohle by mě urazilo smrtelně"

Stará huso, to není řešení, když v tobě taková slova vzbudí nějaké emoce, je to vztah/negativní spojení, důležité je udržet si svou vnitřní rovnováhu a ta slova si k sobě nepustit. Jde se to naučit, další level potom je na to umět reagovat.
libik 142094
5.7.2022 14:04:03
Souhlasím s tím, že lékař je povolání pro génie, bez ironie.:-)

A géniové jsou malinko divní~;)

Cimbur 64764
5.7.2022 13:19:17
Tvoje matka zaslouží doživotní ignoraci.
monam 158013
5.7.2022 11:18:49
Lékař je prestižní povolání právě proto, že to málokdo dá, je to těžká škola a dotyčný musí mít určitou kombinaci inteligence, houževnatosti a schopnosti jít si za svým cílem a za druhé, když už dostuduje, má doslova v rukou lidské životy.
Lei 37503
5.7.2022 9:58:01
Val, to je mi jasný, žes měla jinou motivaci, a umím si i představit pochybnosti rodičů nad něčím, co jim zpočátku připadalo jako dobrá cesta. Naši jsou taky takoví "krafaři", a víš, že jsem tu víckrát psala, že naše rodiny jak přes kopírák, ALE nikdy na mě nebyli zlí ve smyslu ublížit mi vědomě tím, co říkají (a myslí si). Když o tom přemýšlím, tak spíš moje ségra byla terčem kritiky, jelikož narozdíl ode mne byla svá a ne tak "hodná" jak já, ale ani zdaleka extrem, o jakým píšeš. Tví rodiče musí být sami děsně zamindrákovaní, já to jinak nevidím. Ale PROČ jim to žereš?
Okolík 129526
5.7.2022 9:35:17
Vlad, některé fakulty ČVUT dělají několikadenní "stáže", při kterých student SŠ absolvuje výukový program s jedním studentem ČVUT. Nevím, zda to dělají všechny, ale stavební fakulta určitě. Pak dny otevřených dveří a různé akce pro studenty SŠ.
Náš "technik" si obor vybral sám (na strojní fakultě) taky jsme mu neuměli poradit. Zatím má jen brigádu při studiu, baví ho to moc, vydělá tolik, že se uživí v samostatném bydlení i bez naší finanční pomoci.
Stará husa 154854
5.7.2022 9:31:35
Půlko, to byl dědeček, maminčin otec. Po válce se s babičkou rozešli a já ho nikdy neviděla. On si našel nějakou Němku a prý spolu byli velmi šťastní. Babička zůstala sama a žila celý život s maminkou a s naší rodinou.
Můj tatínek na maminku nikdy nevztáhl ruku, hádali se, to jo, ale bez sprostých slov a urážek.
Klauri 95515
5.7.2022 6:08:33
Má strojarnu a obor přes auta a jezdil i studentskou formuli. Jeste naposledy letos pojede, ta pár dní odjíždějí do Nizozemí
pak Most a ještě letos Chorvatsko. https://formulaostrava.cz/ To jsou závody studentských formuli z celého světa q musí každý rok mít každý tým nové postavený model.
vlad. 38059
5.7.2022 0:27:45
Agniezsko, v danem oboru musis ziskat specializovanou zpusobilost, coz je min 5 let, v nekterych odbornostech i vice.
vlad. 38059
5.7.2022 0:24:02
Zd. a Klauri, jakou technickou VS myslite? Nas nejmladsi je technicky nejnadanejsi z rodiny, tak nejak povsechne, prakticky i myslenim, ale jako dva lekari mu vubec nedokazeme poradit, cim technickym by se mel zivit ~d~
[<<Předchozích 810] Názory 811820 z 21993  [Dalších 21173 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.