| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 820] Názory 821830 z 21993  [Dalších 21163 >>]
libik 142094
4.7.2022 23:07:08
Valkýro, tak to je hodně drsný a nepochopitelný tím, že to vzejde z normálního hovoru.
Zažila jsem v mládí různé "výměny" v exponovaných chvílích, kde hrál roli třeba i alkohol nebo tam šlo o sebeprosazení, prostě "bubáci" v afektu.

Ale proč tohle člověk řekne u kafe, to je strašný.

Hele, není ona nemocná(myslím duševně)?
Půlka psa 24064
4.7.2022 22:26:23
Huso, nebyla jsi to ty, kdo tu psal, že tatínek mlátil maminku? Ne, že by byly vulgarity v pořádku, ale přišlo by mi to o mnoho řádů lepší.

Pokud se pletu a psal to sem někdo jiný a ne ty, tak se omlouvám.
Stará husa 154854
4.7.2022 22:19:20
Vůbec si nedovedu představit, že by se mnou moje maminka mluvila tak hnusně. To musí být strašné! Asi bych se rozbrečela a už nikdy s ní nepromluvila. Ale jestli jsi na to zvyklá od dětství, tak ti to možná tak zásadní nepřijde a za pár dní jí znovu zavoláš. Já osobně bych něco takového nestrpěla a ač normálně nejsem moc urážlivá, tohle by mě urazilo smrtelně.
Půlka psa 24064
4.7.2022 22:13:43
"Nestůj tady jak kráva" si ještě dokážu nějak představit. Výměna kola v dešti potmě na krajnici, kolem jezdí kamiony a manželka atojí jak kůl v plotě a zásadně tak, aby překážela té výměně. Správný to není, ale budiž. Dokážu pochopit, že rodiny jsou různé, někdo je holt nervák, a že když se pak omluví, tak se to v některých vztazích vstřebá, protože to byl stres.

Jenomže to nijak nesouvisí s tím, když manžel a dcera o manželce, resp matce mluví v jako o krávě v běžném hovoru. To je úplně mimoběžná situace a naprosto neobhajitelná.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
4.7.2022 22:13:15
Kdyby mě někdo nazval krávou, bylo by to poslední, co bych od něj slyšela. Nikdy bych už s ním nepromluvila.
Nemyslím na základce, tam jsme si nadávali.
Evelyn1968,2děti 6269
4.7.2022 22:02:03
Zdravotníků bylo málo, co pamatuju od roku 1986. Dokonce se uvažovalo o tom, že zdravotním sestrám nebude platit maturita v jiném oboru, abychom neutikaly. Potom po revoluci spousta zdravotníků odešla na západ, aspoň na čas.
Ropucha + 2 120300
4.7.2022 21:51:23
Valkýro, promiň, ale tohle se nedá číst.
Já vím, že na dálku se to nezúčastněně kecá, snažím se to mít na paměti, nicméně PROČ komukoliv dovolíš, aby s tebou mluvil takhle??
Vím, že maminku má člověk jen jednu a je to těžké, ale vymezit se vůči sprostému chování je legitimní, i když jde o rodiče.
Jsi dávno dospělá, samostatná, sama jsi máma. Tak PROČ??
Ropucha + 2 120300
4.7.2022 21:33:37
"Prostě to je ta "úroveň" domnělé střední třídy :-)"

Valkýro, je smutné, že žiješ mezi hulváty a primitivy (nebo si jich více všímáš než jiných lidí), ale ona to opravdu není všeobecná norma.
libik 142094
4.7.2022 21:18:59
Huso, já jsem citlivá na to, pokud mě někdo z něčeho neprávem obviňuje. Ne třeba, že jsem ztratila klíče nebo tak něco, ale z toho, že lžu nebo (rejpnu si do Rodiny), že nectím svobodu.:-)

říct někomu "ty krááávo nebeskááá", pokud je o tom druhý přesvědčený, je fér.

V rodinách, kde to ale dokresluje už tak chatrné vztahy, je to špatně.
libik 142094
4.7.2022 21:14:44
Valkýro, mně by vadilo to mluvení "o krávě".

I když. Znám holku (docela kamarádka), jemná, vzdělaná magistra.

Víš, že já pro slovo daleko nejdu, ale její hovor o matce (ale i o dceři-ještě dítěti) ani já nechci reprodukovat.

Přitom je ráda má~d~
[<<Předchozích 820] Názory 821830 z 21993  [Dalších 21163 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.