| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 840] Názory 841850 z 21993  [Dalších 21143 >>]
libik 142094
4.7.2022 20:01:18
Dobře Valkýro, ale není to zmrzačení či zabití díky nepovedenému zásahu nebo špatné diagnóze, a je pravda, že doktorů je málo a dělají dlouhé šichty, nejsou to stroje, i kdyby se snažili sebevíc.~d~


Já osobně bych to dělat nechtěla, ten stres bych neunesla.

Jako myslím, že bílá by mi velmi slušela a chodit středem by mi taky šlo, ale to je tak všechno~:-D
Zd a tři 91080
4.7.2022 19:57:42
OK, omlouvám se, asi to nedokážu popsat.
Byrokracie a nedostatek doktorů pravda nesouvisí s počtem uchazečů k přijímačkám na medicínu.
libik 142094
4.7.2022 19:53:17
Půlko, zase když uděláš chybu, jsi lehce rozmrzelá, u doktora ten pocit odpovědnosti musí být zničující.
libik 142094
4.7.2022 19:46:54
Pro mě je to nelogické rp. opravdu pochybuji, že při převisu poptávky po studiu medicíny dochází k jevu, že je málo lékařů skrze administrativu ve zdravotnictví.~d~
Půlka psa 24064
4.7.2022 19:42:41
Tak já dnes docela i lituju, že jsem šla na techniku a ne na medicínu. Práci najdu jako IT i jako lékařka, ale jako zdravotník bych žila s tím, že dělám něco užitečného. Takhle dělám něco, co sice neškodí, ale ani nepomáhá a začíná mi to nějak vadit. Jenže, kdo to tehdy mohl tušit.....
Bouřka 7675
4.7.2022 19:41:19
Na práci IT nadává kdekdo, akorát tam chybí ty přímé vazby a když už,tak to odskáče prostředník. Bych vzpomněla na sčítání lidu a začátky registrace k očkování...
Zd a tři 91080
4.7.2022 19:35:31
Ano, uplatnění najdu vždycky, hodnocení OK.
Doktoři chybí mimo jiné proto, že jsou zavaleni administrativou. To jsem psala.
A pak taky, že schopný kluk, vystudující technickou VŠ má prestiž, ohodnocení pravděpodobně míň stresu, než doktor.
Vždyť kolikrát si tady stěžuje někdo na zdravotníky (a učitelky). Že by někdo pomlouval IT, to jsem moc nezaregistrovala. Je to logický, na druhou stranu si málokdo uvědomí ten stres (z pochybení, nutnosti zísadního rozhodování, příběhů pacientů, přesčasů...), který se moc zaplatit (nebo jinak ohodnotit) nedá.
Bouřka 7675
4.7.2022 19:22:41
tak u nás lékařská část rodiny odrazovala, že to není žádný med a strašná zodpovědnost. Já se rozhodla jinak z jiných důvodů a přímý potomek lékařského rodu se odradit nenechal a ještě se rozhodl pro obor, od kterého byl zvláště odrazován s tím, že tam je to ještě tuplované.
libik 142094
4.7.2022 19:17:25
Mno, tak já nechci brát lékařům pocit, že jejich povolání je špatně hodnocené, jejich prestiž nulová a jejich uplatnění na trhu práce nejisté.
Ale jako seržant účetní firmy obhospodařující tisíce mezd z různých oborů bych je opravdu chtěla uklidnit, že jsou na tom lidé ještě hůř. Taky se málokdy potká doktor na pracáku a pozvat pana doktora na táčky není jen tak pro každou Máňu.~;)
Zd a tři 91080
4.7.2022 19:16:12
Ona je taky otázka, co je to zájem. Jestli to je jen podání přihlášky nebo nějaká větší příprava.
[<<Předchozích 840] Názory 841850 z 21993  [Dalších 21143 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.