| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 830] Názory 831840 z 21993  [Dalších 21153 >>]
Stará husa 154854
4.7.2022 21:14:27
Libiku, já tedy na vulgarity nejsem zvyklá vůbec, rodiče jsem za celý život neslyšela říct jediné hrubé slovo, stejně tak BM. Ačkoliv jsme se rozvedli, nikdy jsme si žádnou urážku neřekli. Na něco takového bych vůbec neuměla reagovat. Asi by mi to úplně vyrazilo dech a zapamatovala bych si to navždy a kdykoliv bych toho člověka viděla, tak by mi to naskočilo.
libik 142094
4.7.2022 21:11:23
Valkýro, mně moje dobrá mamička~s~ jednou řekla, že jsem pěkná kravízna, hodně mi říkala, že jsem "lála" (asi nepečlivá, liknavá).

Skoda, že už neřekne.
libik 142094
4.7.2022 21:01:14
Tak kráva jako oslovení je odvislá od zvyklostí rodiny a taky od toho jak a v jaké situaci se přihodí.

Myslím, že mi nějaký drahouš při zarputilém zápasení s výměnou kola u auta i jednou řekl "nestůj tady jako kráva a .."~t~

Určitě bych nevyhlásila, že vystěhuji partnera, padne-li nějaká nadávka, my se sice téměř nikdy nehádáme, ale zase jsme staří sprosťáci.

Stará husa 154854
4.7.2022 20:45:08
Valkýro, mně řekla v životě jen jedna ženská, že jsem kráva, bylo to mou vinou, udělala jsem naprostou blbost, bylo mi 16, ale pamatuju si to dodnes a stále to cítím jako něco velmi zraňujícího a přes čáru. Neumím si představit, že by tohle o mě nebo přímo mně řekla nějaká blízká osoba.
Stará husa 154854
4.7.2022 20:41:18
Já obdivuji všechny, kteří dokázali vystudovat techniku i medicínu. Ani jedno bych nezvládla. Techniku proto, že tímto způsobem mi to absolutně nemyslí a medicínu jednak proto, že jsem vždy nenáviděla biologii a z vnitřností je mi špatně ( v televizi vždy zavírám oči), jednak proto, že bych nezvládla ten objem učiva. O těchto dvou směrech jsem nikdy ani nepřemýšlela.
libik 142094
4.7.2022 20:26:59
Valkýro, řekla bych, že firmy padají tiše(viděla jsem 2x) určitě to dobře dopadne
Půlka psa 24064
4.7.2022 20:24:45
"jako o krávě se mnou mluví s tatínkem i dcera"

Kdyby o mě manžel jedinkrát dceři řekl, že jsem kráva, tak už u mě nebydlí a rozhodně s ním nejedu plavat a nevařím mu. Kdybych tě neviděla na vlastní oči, tak nevěřím, že jsi skutečná.

Sorry za nezdravotnický OT.
Půlka psa 24064
4.7.2022 20:09:04
Jo, to určitě jo. U nás může jít leda tak o peníze. I o obrovské peníze. Samozřejmě ne moje, ale firmy a klientů. Ale kde jsou peníze proti životům, takže v zásadě jde úplně o nic. Což právě ale koresponduje s tím pocitem, že člověk měl jít na medicínu a dělat něco užitečnýho. Ale je dost dobře možný, že bych to neunesla s nervama a litovala bych zase naopak, že jsem nešla dělat něco klidnějšího.
Bouřka 7675
4.7.2022 20:06:26
No on počet lékařů není dán zrovna přímou poptávkou pacientů, ale jinými mechanismy. A když ten konkrétní počet, se kterým jen tak hýbat nejde, tráví mnoho času administrativou, tak odbaví méně pacientů, jejichž počet vzrůstá, jak je vysvětleno níže. Administrativa sice nebude jediný problém, ale kus do mozaiky to asi bude. Papíry znatelně umenšující čas na stěžejní práci, která není administrativní, zná důvěrně kdekdo od doktorů přes učitele po sedláky. I nás se to týká, hromadu času zabijeme administrativou související např. s obstaráváním peněz.
libik 142094
4.7.2022 20:03:47
Zd, vám by měla(mohla) pomoci digitalizace. Vždyť přece i můj telefon napíše, co řeknu~d~

[<<Předchozích 830] Názory 831840 z 21993  [Dalších 21153 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.