| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Turistika

(?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1910  [Dalších 1890 >>]
Eleonor 56469
29.8.2020 9:55:22
Taky jsem sháněla...Nakonec jsem si koupila pánskou adidas ... Super lehká, skladná...Ale pak jsem zjistila, že mi vadí, že má jen jednu malou kapsu...
Teď jsem koupila Nike, ta je skvělá, sluší mi, ale už není tak skladná...
Asi si koupím ještě tu fakt skladnou :-)
Alžběta174 150415
29.8.2020 9:22:53
Vyhovuje mě Tilak. Jen s tou cenou si myslím, že je nad 5. Takových skvělých značek ale je. Zkus obchody Hudy nebo Rockpoint.
Pájuša 96267
29.8.2020 8:45:42
softshelku mám, ale ráda bych lehkou, dobře sbalitelnou bundu,nepromokavou a s kapucí.Vhodnou na hory.jedna se mi líbila od zn.Columbia v nějakém obchodním centru.teď pátrám po netu a nemůžu najít nic, co by mě zaujalo.cena do 5tisíc.Máte nějaký tip? děkuji
Citronove koliesko 7937
26.7.2020 9:13:17
Tak aktualizacia...

Tatry su narvane menej ako ked sme tu boli pred koronou (2r. dozadu). Ziadne davy. Super, uzivame si to.
Ale ubytovanie je volne akurat v 5* hoteloch. Mozno treba viac hladat, my sme mali rezervovane skor.
Turisti su slovaci a cesi, obcas pocut polstinu a madarcinu. Sluzby fajn, personal ochotny, napomocny, vidno posun k lepsiemu. Ruska povinne v hoteloch, obchodoch, vo vlaku...tj.vo vnutornych priestoroch.
Pam-pela 97353
22.7.2020 18:46:43
Prekvapily me rousky v hotelu a v krame, jinak vse ok
Pam-pela 97353
22.7.2020 18:45:37
Neni. Jsem v Liptovskem Jane. Ludi tu su, to ano, ale ujde to. Bydlím v hotelu Maj, prijde mi to jsk v Andelu na horach, zastavil se tu cas...pry su tu ale medvede, hodne medvedu.
Rejvíla 158758
22.7.2020 14:27:39
Doporučuji Belianské Tatry, krásná příroda bez komerce, okouzlující túry bez davů. Ubytování Ždiar a okolí. Přeji dovolenou jako v ráji.
kdoto 78719
21.7.2020 19:20:11
souhlasím že jsou Tatry teď narvané,hodně Slováků letos zůstalo na Slovensku stejně jako tomu je u nás (měla jsem tam kamarádku minulé dva týdny) a přidám že dole na Slovensku na jihu je taky dost plno,a taky letos převažují Slováci (podle toho co kolem sebe slyším za řeč a jak vidím spz v areálu a spousta z nich je tady poprvé podle toho co komentují ~:-D I naše paní co nás ubytovává říkala že hodně Čechů letos odřeklo.Jen tedy musím říct že mě velmi překvapilo že kromě roušek v obchodě a flašek dezinfekce u vchodu by se tady nepoznalo že se něco děje-žádné velké dezinfikování všeho,odstupy atd.
Vranice 21600
21.7.2020 19:18:05
Svynko, díky za připomenutí, Nízke Tatry jsou pro mne taky srdcovka, jezdila jsem tam každé prázdniny a nevynechala žádnou příležitost někam vylézt. A na Ohništi jsem kdysi byla taky, hezká vzpomínka. A ještě Roháče a Chočské vrchy, tam jsou taky nádherné doliny a výhledy.
. . 133444
21.7.2020 18:54:42
Půlko psa,
krásná a exponovaná je Orla Perč v polských. Spali jsme (před cca 14? lety) na Chatě PTTK v Doline Pięciu Stawów Polskich, myslím dvě noci - Orlu Perč nalehko jeden den, druhý den přesun již s věcmi přes Rysy na chatu pod nimi. Další noclehy: ch. pri Popradském plese, Sliezsky dom, Zbojnická, Téryho (mezi těmi posledními dvěma je již zmiňované Priečne sedlo).
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1910  [Dalších 1890 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.