| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 8591  [Dalších 8541 >>]
Dari79 114243
20.2.2024 13:56:11
Jestli letíte s Fly Dubai tak jídlo v ceně není...

Normálně se kupují věci jako sendviče, bageta (hnusná), (čokoládové) tyčinky, balený croissant, sušený maso, prostě vlastně to samé, jako třeba ve vlaku. Přiměřeně předražený, samozřejmě.

Mívali i krabičku s letadlovou stravou (za peníze), ale to je většinou taky hnusný...

Sbal si jídlo doma, dle vlastní chuti a zvyku, přiměřeně trvanlivý a nesmradlavý a bude to fajn.
Velšice 92803
20.2.2024 13:55:47
Syn si vždy dělá těstovinový salát a krájí k tomu zeleninu. Já jsem většinou líná, ale po posledním letu už to taky nenechám náhodě.
Velšice 92803
20.2.2024 13:51:19
Knedlo, my se vrátili teď v pátek, let 5 a půl hodiny a jídlo došlo, takže doporučuji si alespoň pro jistotu něco vzít. V létě se nám stalo totéž. Cesta tam vždy v pohodě, na cestu zpět byli vykoupení.
Dari79 114243
20.2.2024 13:47:53
Samozřejmě že si můžeš vzít jídlo... ~t~

Vodu si nesmíš vzít jen přes bezpečnostní kontrolu, pak si buď naplníš lahev (kterou si vezmeš prázdnou) pitnou vodou z nějakého pítka, nebo normálně koupíš.

S ohledem na ostatní cestující bych si nebrala uzenou makrelu, tvarůžky atd.

Vem si svačinu normální, jako do auta nebo do autobusu. Klidně řízek mezi chleby...

Max., kdybys letěla na NOvý Zéland nebo do Austrálie a tak, tak to nesmíš přivézt (některé jídlo, maso... - musíš to holt sežrat v letadle).

Ale jestli letíte 6 hodin (tj. něco jako Dubaj v současném období, předpokládám), tak úplně bez problémů cokoli.
Monika 123907
20.2.2024 13:45:34
Inko, o pojídání cibule jako jablka jsem slyšela, plus je to vidět v Mrazíkovi :-) Ta nakrájená smrdí ještě o moc víc (+ ještě ten efekt zapaření v sáčku po jeho otevření) a jedinou variantu pojídání nakrájené syrové cibule známe ve formě "posypu" na tlačenku nebo k čevabčiči, příp. na guláš ... Že by to jedl někdo samotné lžicí a ještě si to někam vozil v igelitovém sáčku, to mi dodnes přijde naprosto originální.
La Pepa 5341
20.2.2024 13:41:46
Letame vždycky na Kyperskou, nikoliv okupovanou část, konkrétně do Larnaky. Koupání je tam skvělé všude. Zatím jsme byli vždy v říjnu, teď se chystáme v půlce května, v plném létě by na nás bylo moc vedro. Ležení u moře moc neprovozujeme, ale rádi se vykoupeme. O hotelech nevím nic, spíme v autě (obytném)
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
20.2.2024 13:38:43
Můj děda kousal cibuli jako jablko. Na veřejnosti to teda nedělal.
kysnutá knedla 99495
20.2.2024 13:25:39
Monika, na jednej strane velký obdiv, že niekto dokáže takto masivně konzumovat cibuľu, na druhej strane samozrejme strašné pre okolie ~8~
Monika 123907
20.2.2024 13:17:26
Inko, kdysi jsem jela v nacpaném autubuse (v zimě, okénka samozřejmě otvírat nikdo nechtěl) a mladý učeň si tam v 6.30 ráno vybalil "svačinu" v podobě na drobno nakrájené cibule v igelitovém sáčku a začal to pojídat lžící!!!:-© V životě jsem ani předtím ani potom o takovém způsobu konzumace cibule neslyšela, natož na veřejnosti. Možná tedy šlo o něco, čemu by se dneska řeklo "challenge", spolužáci kolem něj mu totiž začali zuřivě nadávat a on byl náramně spokojený. Bohužel nás tuto zábavu bylo nuceno sdílet velké množství dalších osob ...
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
20.2.2024 13:07:33
Jo mrkev je taky fajn a bebe dobré ráno.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 8591  [Dalších 8541 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.