| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 650] Názory 651660 z 9028  [Dalších 8368 >>]
Litevská...krychle 139266
6.8.2023 19:39:34
Poradíte mi?

Před 5 lety jsem měla trombozu, zřejmě kvůli užívané antikoncepci. Když jsem pak letěla letadlem - běžná cesta 3 hodiny, měla jsem Clexane v injekci.
Od té doby žádná tromboza, léky na to neužívám.
Nyní zase letíme, nevím, zda je opět nutná ta injekce.
Máte zkušenosti?
Díky.
byvala radka 154149
11.7.2023 9:32:24
dik za podrobnosti, je to zajimave
Alca 145121
10.7.2023 13:23:44
Plus teda musim rict, ze v CR by se mi asi i hur hublo i tak. Vždycky když přijede, tak musím resit co kde objednat abych to mohla jist (vic kvůli intolerancím teda) - tady je ta nabídka fakt trochu rozsáhlejší a některé věci jsou i výrazně levnější. Jako příklad vezmu to, ze když jsem loni na ovce v Krušných horách potřebovala nakup, zajela jsem do Oberwiesentalu a v edice tam měli co jsem potřebovala. ve srovnání s tím v Tesku v mnohem větších Karlových Varech to bylo k placi ~d~

Jinak Nemci si proste spočítali, ze vyjde lip ten kurz ze zdravotního pojištění platit, protože i pokud lide zhubnou jen nebo anebo udržitelný váhu, tak to porad pouze zdravotnímu systému. Ale ano, jsou cekačky (cca 3 měsíce, ale v te době se naštěstí stihnou vstupní vyšetření) a BMI musí byt nad 35.
Alca 145121
10.7.2023 13:18:04
Radko

"to u nas dela P. Malkova se STOBem uz davno"

Mam prime srovnaní a je tu par rozdilu:

1. ten program v DE je placeny pojistovnou, ty neplatis naprosto nic. Je pod univerzitním klinikami a psychoterapie stejně jako vazivové poradenství jsou nejen skupinové, ale i individualni. jako důležité vidim i to, ze i ten sport je zdarma. Srovnej to se STOB, kde prezenční kurz v Praze s vazivovou poradkyni a sportem je za 5990 na 3 měsíce, navazující online za 3990 nebo 4990 za 3 měsíce)
2. Je to I pod dohledem lékařů, pravidelně (1x za rok) se dělají testy a vyhodnocuji s lékařem. Dobře je to v tom, ze když člověk potřebuje nakonec třeba operaci, tak je porad na jednom miste v peci tech samých.
3. Je to dlouhodobe - 4 roky. 1 rok je intenzivní (sport každý týden, každý týden skupinové sezeni s vazivovou poradkyni nebo psychologem, individuální konzultace dle potreby), další 3 roky jsou udržovací (sport 1x měsíčně, individuální s vazivovou poradkyni 1x za 3 měsíce, skupinové "podpůrná skupina" 1x za 2 měsíce, individuální psychologická sezeni dle potřeby). Cílem je, aby se člověk po zhubnuti stabilizoval a minimalizovalo se riziko jojo efektu.

Můžete si spočítat, kolik by za to same dal clovek u STOBu a kolik lidi si muze dovolit to, co v DE platí pojišťovna ~d~ Ono těžké je to uz tak i když člověk nemusí resit peníze. A ty ušetřené muže dat do kvalitnější stravy/ dalšího sportu. Ano, je super, ze nebo takového existuje, ale epidemii obezity to spise nevyřeší, na to jsou fakt potřeba systémová opatření.....

P.S. ještě osobnejsi pohled z me zkušenosti s klubem Diana (podobny jako STOB) a tátovi ze STOBu - je to teda uz x-let, ale tehdy jsem mela problem s tím, ze se některé věci vyloženě zakazovaly. Pro me byl fakt problem dostat se pres vysazeni pečiva a udržet se v tom. V tom Německém programu byly všechny potraviny označené barvou a člověk si skládal jídelníček tak, aby převažovaly zelené ale mohl mít i jednu az dvě červené..... Neresilo se množství (měli jsme jist stejně porce jako dříve), ale cílem bylo vyměnit nevhodné potraviny za ty vhodnější (bile pečivo -> celozrnne, normální těstoviny -> celozrne, uzeniny -> šunky a maso, přidat vice zeleniny, místo sladkosti ovoce/orechy). Dost mi to pomohlo, nebyla to dieta ale změna životního stylu. nemusela jsem vazit ani počítat kalorie, dalo se to zvládat pro běžném provozu
Evelyn1968,2děti 6269
9.7.2023 21:10:04
Spánek je základ, to mám vyzkoušené dávno. Když nevstávám do práce, vždycky zhubnu samovolně.

Při nevyspání a ve stresu tloustnu.
byvala radka 154149
9.7.2023 21:02:59
neni to vymluva, kdyz nemas cas a jis "za pochodu", tak je levnejsi rychlostrava typu rohlik s necim
kdyz pocitas kazdou kacku, je to velky rozdil
a casove je to nesrovnatelne
byvala radka 154149
9.7.2023 20:55:43
vubec nechapu, kde beres tu silu zvladat takovy zaprah👍
byvala radka 154149
9.7.2023 20:52:22
ano, vaha fakt neni na prvnim miste, co chces resit
v problemech s prominutim zeru, vzdycky jsem zavidela tem, co ce stredu nemohou jist a hubnou
byvala radka 154149
9.7.2023 20:46:41
muj ex mel lytka, dostal me na ne😁
byvala radka 154149
9.7.2023 20:44:56
v Cesku neni spousta veci na pojistovnu, staci katastrofalni situace se zubari
[<<Předchozích 650] Názory 651660 z 9028  [Dalších 8368 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.