| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 780] Názory 781790 z 9046  [Dalších 8256 >>]
breburda71 89004
3.7.2023 11:39:29
A.Andrs, nepsalas tady kdysi o svem vztahu s muzem, ktery vazil opravdu hodne, a nehodlal se zmenit? Tak asi vis, ze to jednoduche neni, nekoho presvedcit..
Ze to nekomu "naridi" doktor vetsinou lidi nepohne...
breburda71 89004
3.7.2023 11:36:00
Ja ted na plicnim ( bohuzel pres dvere je hodne slyset) vyslechla rozhovor pacienta, ktery kaslal a dusil se, zatimco lekarka ho prosila, at konecne prestane kourit, jestli jsem pochopila dobre, tak mu nejaky druh lepsich leku muze nasadit az potom, co prestane.. Pan rezolutne odmitl..Neznam moc horsich veci, nez se dusit, a ani tak to s nim nehnulo..

Stáňa * 7932
3.7.2023 11:24:34
Jo, a k jakému lékaři bys takového člověka poslala, pokud nemá žádné větší zdravotní problémy?
Lze se o takového lékaře objednat přímo?
Prosla jsem seznam lékařů v našim okresní nemocnici a u nikoho jsem specializací na léčbu obezity nenašla.

Resím to u manžela. Jeho BMI je 40. Stále se zvyšuje. Jeho praktik je obézní taky, ten ho nikam neposle.
Manžel má k uli obezitě stále méně pohybu, navíc rád jí. Je to začarovaný kruh.
Já i děti jsme stihli, takže jídlem doma to není.
A. Andrs 157190
3.7.2023 11:18:39
A jak ta edukace u obézních pacientů vypadá, když se míjí účinkem? Léčit obezitu není snadné, ale ne nemožné. A nikdo nechce být obézní, na tom se asi shodneme. Takže motivace zde je, jedná se tedy o nastavení léčby.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.7.2023 10:33:46
Mě je to jedno, jsem malá a vejdu se.
* Liv 30003
2.7.2023 22:31:45
...Být zdravotní pojišťovnou, tak trestám finančně lékaře, kteří tohle u svých pacientů nechávají být....

A.Andrs, a jak konkrétně si to představuješ? Jak lékař pacienta k redukci hmotnosti přinutí a bude a něj 24/7 dohlížet? Rozepiš se trochu. Opravdu by mne to zajímalo.


Jen pro tvou informaci jsou pacienti, kteří prostě při léčbě nespolupracují navzdory opakované edukaci - a to se jedná jen třeba o užívání léků na tlak - t.j. 1-2x denně sezobnout pilulku.
Prostě to neudělají a nebo jen zcela nepravidelně. Co s nimi?
Kleia 38593
2.7.2023 13:11:57
Těžký to být musí, hrozně. Navíc k tomu mají x přidružených nemocí, musí to být otravný a život omezující. A já tu řeším svých pět přibraných klimakterických kil na břiše jako velký problém. Možná už jen 4, ale je to dřina.
Len 108740
2.7.2023 13:06:18
Andrs, to muzu, ale nevim, jak bych se tam slozila. Od nas do PRahy je to jeste ok, slaba hodina a pul, ale pri delsich letech se ruzne kroutim. Pokud by si nekdo sklopil sedadlo, tak narazi na nohy, to neni technicky proveditelne. Nasteti se to stalo zatim jen jednou a teda protestovala jsem silne, protoze to na kratkem letu fakt neni treba. Ono staci, kdyz nekdo tezsi sedi na sedacce vepredu, ta vaha operadlo posune dozadu a mista je jeste min.
vlad. 38059
2.7.2023 13:01:01
Andrs, primární rozhodnutí k léčbě a zbavení se závislosti - zde na zvýšeném přijmu potravy, je vždy na straně pacienta. Právně lze řešit neposkytnutí péče, pokud by pacient o ni měl zájem a nebyla mu poskytnuta přiměřeným způsobem. Nelze trestat lékaře za obezitu pacientů, kteří se léčit nechtějí nebo nespolupracují.
A. Andrs 157190
2.7.2023 12:56:42
mě chytla panika, když letadlo dosedlo a já byla psychicky připravená už jit ven a ono se nic nedělo a tenkrát jsem si řekla, že už nikdy
[<<Předchozích 780] Názory 781790 z 9046  [Dalších 8256 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.