| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2819  [Dalších 2779 >>]
K_at 121378
9.3.2019 8:59:27
Risko,potrebujes zalozit? Zvedl se mi kufr. Predstava,ze mi nekdo ukazuje rozrezany moje telo, fuj! A ano,oni te odoperuji,ale informace ti dal nikdo nerika. Nebo dokonce predem. Holka, drz se,hlavne at je to lepsi. Kdyby neco, napis,aspon trochu helfnu.
kambala pláááckááá 118391
9.3.2019 7:50:42
tak přece to nebudes platit z penez na výlety, ne? posli mail:)
rišulka 117642
8.3.2019 23:49:27
Kambi, mám co dělat, abych popadla dech a zatlačila slzy.. Děkuju, moc, jsi nej! To ale nemůžu, schovávám si k mamce peníze na dovolenou nebo výlet do Prahy. Až to vyjde, dám vědět a snad si dáme spolu kafe a dortík :)
(čtu to i vedle, zvlášť dnes k MDŽ.. Dobře, že tě tady máme! ♥️ Opatruj se)
kambala pláááckááá 118391
8.3.2019 23:32:58
risulko,pošli mi do mailu cislo uctu, rada ti poslu na tu rehabilitaci penize.at jsi ok
rišulka 117642
8.3.2019 23:17:21
Kat, nevím.. Jsem dost v háji psychicky, dr je prý nejlepší operater, ale fakt hrozný hulvat. Zas chtěl přímo při akci, ať pochopím, jak to funguje, ať se podívám - no výborné, to je prostě jako když vykrajujes klizku na guláš, ale vidět svoje "maso" fakt nechceš - držel to jak špagat a potahoval, prst se hýbal, jako loutkar..
Po první operaci to dle něj byla špatná rhb, po další rána zanicena a otok jak papuc, tak to teda jsem nezodpovědné pacient, nechal si mě ve špitálu o 3dny déle, dal atb, co mě úplně rozhodila (gyn potíže, zánět v očích, dásních, rozpraskany jazyk) a rhb chtěl hned - už druhý den přišla sestra mě edukovat. V st kontrola, vytažení stehů a hned cvičit - v nemocnici mi dali rhb až na konci března. Tak volám a obcházím jak blbec a všude je to ještě horší, rehabky jsou obsazeny hlavně na bolesti zad, což terapeuty zahlcuje a taky rozčiluje, protože je to věc zlozvyk a jiných nedostatků, ale prostě jsou na řadě dřív než já.. Problém je, že se musí cvičit hned, jinak hrozí zase srust kolem té šlachy - to je to, co jsem dřív nevěděl a teď mě to děsí. Prostě k někomu docházís a věříš mu, že ví, co dělá, protože sama to nevíš a protože on je tam od toho.
Po poradě na ostravském fb jsem oslovila paní, kt má být machr právě na ruce, jdu k ní v úterý, za 500 na hodinu.. Každopádně se mi už jen přes telefon věnovala jako nikdo doposud. Hrozím se, kolik to bude stát, bojím se, aby to bylo včas..
Ale mám i lepší chvilky, neboj, aspoň silou vůle v sobě musím vykresat trochu toho pozitivního myšlení a chovat si naději. A tak jsem si dneska sama umyla vlasy :)
Nechci to tu zahltit, zakladatelce se omlouvám!
K_at 121378
8.3.2019 22:40:52
Risko,co tva ruka? Uz pises lepe, tak hojeni probiha. Bude to mit lepsi vysledek?
rišulka 117642
8.3.2019 22:21:32
Tu moji ruku dělají na plastické chir. Vždy tam byly ženské s očima (a prsama, s rukou jen chlapi a já), byly to teda starší paní, po šedesát, jako zdravotní důvody, tj neplatí si to. Na zákrok tam i zpět šly po svých, trvá to asi hodinu, k večeru dostaly něco od bolesti (tam dávají novalgin) a nachlazení gelové polštářky - dlouho nevydrží, sestry radily čajové sáčky. Druhý den šly domů. Všechny byly už v důchodu tak práci nevím. Všechny si ale shodně stěžovat na svědění a touhu promnout si ty oči, hlavně po ránu, po spánku. Po týdnu kontrola a vytažení stehů. Jednu paní jsem potkala, ta měla i cukrovku, po tom týdnu, byla spokojená, modřiny už mizely a otok polevil 4-5den.
Když to zvládly takové ženské, bude to dobrý i s tebou :) Držím palce a dej pak vědět, jak budeš spokojená.
parmezánka 139702
8.3.2019 20:22:04
Tolik volna si nemůžu dovolit, kdyžtak budu v kanclu sedět se slun. brýlema ~d~
parmezánka 139702
8.3.2019 20:20:01
Děkuji:-)
Mám to naplánováno přesně jako ty:-), práce taky naprosto pohodová, co se týče fyzické aktivity, teď mně kamarádka řekla, ať si koupím aescin, proti otokům, hrozně se na to těším a trošku i bojím:-)))
Slečna Marplová 23936
8.3.2019 14:56:44
Nějak mi tam omylem skončilo zítra a zrada :)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2819  [Dalších 2779 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.