| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 1995

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1150  [Dalších 1130 >>]
barkula 43044
22.8.2009 21:17:04
ahojík,ty brdo,tak snad bude brzo v pořádku.já nakonec dopadla na antibiotikách,o)))
jinak holka už dávno v poho,o)
jandulkaja 45944
20.8.2009 7:08:26
Ahojky,tak jsem nakonec v pondělí šla k naší dr,tak nás poslala na krev a na rtg plic.No zjistili jí náběh na zápal plic,tak leží doma a bere atb~;((Dneska budeme mít všechny kr.testy,tak snad i ty budou ok.
jandulkaja 45944
16.8.2009 7:16:15
Ahojky,tak ať jste obě brzy fit.Ivča má zase hrozný kašel,už 14 dní.Byly jsme i u dr.,ale nebyla tam naše a ta říkala že je to nastydnutí.No mě už se to moc nezdá,tak jestli tam už zítra bude naše,tak jí budu volat zda nemůže jít třeba o nějakou alergii.Tak uvidíme.
Jinak už má náš malý první úraz,spadl u televize na hranu obývací stěny.Trošku si rosekl retík,ale nebylo to nic hrozného,má to ok.Tak užívejte s dcerou zbytek prázdnin a mějte se fajn~b~
barkula 43044
14.8.2009 8:03:53
ahojík,o)))tak to věřím,že s lumpíkem moc času nezbývá,o)))my se máme furt stejně,jen jsem ted chytla od holky rýmu a sedá mi to na průdušky,tak teda nic moc,ale jinak nic novýho,o)))
jandulkaja 45944
13.8.2009 7:39:01
Ahojky,tak jakpak žijete?
My docela fajn.Teď jsme často jezdili na chalupu,tak jsem moc nebyla.Jindrásek už krásně sedí sám,leze a začal se i stavět.Tak nějak vše najednou~2~Za týden se mi vdává neteř,tak dokupujeme oblečení, ať neděláme ostudu~t~Ještě musíme nějaký svatební dar,ale to až přijede manža.Je teď na Slovensku.
barkula 43044
10.7.2009 13:11:51
myslím tím,že kouknem,jak to tam je plné-prázdné,o))))
barkula 43044
10.7.2009 13:11:23
jinak my nikam pořádně nejedem,u nás to jistí max. zahrada a dnes nám tu otevřeli Dinopark,tak jako správní Orlováci tam musíme jít podpořit,o)))))))ale až tak srpen,dřív to určo nemá cenu,myslím si,že bude plno-nebo taky ne,než se to rozkřikne,no asi kouknem o víkendu,máme to hned vedle zahrady,o)))))
barkula 43044
10.7.2009 13:09:24
ahojík,no jo,hold dětičky jsou lenivé,o)))myslím tím,ty co nemaj problémy a ty co maj,zas se snaží,ale nejde to lépe,ale co,na známkách to nestojí,hlavně at maj něco do života a nejsou hloupé-nenechaj se obírat,atd.,o)))))to je důležitější než jedničky ve škole,o)
jandulkaja 45944
4.7.2009 7:12:09
Ahojky,jejda tak to jí ty prázdniny moc hezky nezačínaly,no ale hlavně že už je po operaci a je ok.S tím učením je to taky u nás,Ivča je taky líná,určitě by měla lepší známky.U MOnči se musím smířit s tím co má,ona jak má ty poruchy učení,tak je to s učením horší.Ale snaží se a to jsem ráda.

Jinak u nás zatím ok,v týdnu pojedme na chalupu,tak se těšíme.Jindrásek už se pěkně staví na kolínka,tak snad bude za chvíli lézt.
barkula 43044
26.6.2009 19:15:21
ahojík,tak my prázdniny máme od dnešního dne,teda holka už od pondělí,ale nechtěné,ležela se slepákem,ale už je po operaci,dnes ji pustili,tak i stihla se jít rozloučit se spolužáky,o)
jinak no co,naše mladá je teda chytrá až moc,ale líná,takže vízo taky nic moc,o)))
jo a držím palušky,aby vše v rodině dopadlo ok,at je to co chce.a vy se opatrujte,letí to a ty děti stárnou,co,o)))))))
jinak už mám po rehabce a supr,o))
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1150  [Dalších 1130 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.