| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 1995

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1150  [Dalších 1120 >>]
jandulkaja 45944
22.6.2009 20:11:32
Ahojky,tak jsem po dlouhé době nakoukla.Jak jde rehábka,doufám že dobře.
U nás nic moc,máme zdravotní problémy v rodině.Takže čekáme jak to vše dopadne.Nechci to tady rozepisovat.Jen napíšu že to není můj muž,ani jedno z dětí.
Jinak Jindrásek krásně roste,už válí sudy po obíváku,je sranda.Čekáme kdy začne lézt,to bude teprve honička.Holky už se těší na prázdniny,vysvědčení nebude nic moc,ale hlavně že prošly do dalšího ročníku.Jo hold to nebudou žádný chytrolíni.
barkula 43044
15.6.2009 22:38:27
ahojík,ahojík,ahojík,tak co novýho,o)))
já rehabilituji,takže denně od dopoledne,do večera pryč,nemám vůbec čas na nic jinýho,večer jsem ráda když se najím,chvilku kouknu co novýho a alou do postele,o)))))
barkula 43044
5.6.2009 22:15:50
ahojík,jéééé,tak opožděně gratuluji k tetičkovství,o)))
jandulkaja 45944
31.5.2009 10:49:58
ahojky,fotečky krásný,i ty upravevé~R^jsi šikovná.

Já jsemq přes víkend sama s malým,manža jel s holkama na chalupu,musel se spravit komín,jel mu pomoct švára a jela s nima i tchýně.Já bych jela taky,ale nemohlo se tam topit,tak jsem doma.Užívám si to ticho a malýho,ten je zlatej zatím~t~Dnes se mi vrátí,tak už se na ně stejně těším~b~
Jinak včera se neteři narodil klučina Jiřík,2,80g a 49cm,to je prťousek~p~
barkula 43044
18.5.2009 16:09:37
jinak teda chování úči,no hnus.
barkula 43044
18.5.2009 16:09:08
ahojík,no v červenci mu bude rok,je to moje zlato,i když teda hezky rozmazlený,začal u mě hajzlík řvát,říkám mu totiž,že je sprateček rozmazlený,tak jen co ho beru na ruce,už spustí,o))))ale když teda segra vydrží a nejde ho hned rozmazlovat,tak za chvíli se zklidní a je semnou kamarád,puskujem se,atd.,o))))
jj,myslím,žes tu něco psala,o)))tak zas v rodině miminko,o))))
to už se o tom vašem chlapákovi říct nedá,o))))fotečky supr,děti ti rostou jak z kouzelné kaše,o))))
jinak taky máme pár nových foteček,o)))hlavně upravené,nějak mě to ted chytlo,o))))
http://rodina.cz/barkula
jandulkaja 45944
14.5.2009 11:04:50
ahojky,a kolik pak už mu je?My čekáme teď od neteře mimčo,nevím zda jsem to už psala,má termín 30.5.

U nás nic nového,tak nevím co psát.Jindrásek je zlatíčko.Holky zatím taky dobrý.Akorát mě štvou ve škole některé učitelky.Hlavně ta na anglinu,příští školní rok je chci nechat převést k jiné učitelce.Rozdělují se totiž na anglinu do dvou skupin.
Monča má poruchy učení a ona na to vůbec nebere ohled.Monča se teď dost snaží,nosí trojky.A včera zapoměla úkol a ona jí řekne že ho mít nemusí,že stejně propadne.No nasra.... mě teda pekelně,tak si s ní domluvím schůzku.Takhle by se teda učitelka chovat neměla.Ta si teda vyslechne.~q~~o~Jinak jsem konečně dala fotky do svého alba tady na rodince,tak jestlis e chceš juknout,je to rodina.cz/cernovi4
barkula 43044
12.5.2009 20:05:43
no jo,to je čásek,co,o)))náš mladý si rve vše do papulky a zuby nikde,o)))
jsem ho tu dnes měla,už nechce sedět-mazlit,nejraděj by jen capkal-za ruky,tak mi je tak nějak plačtivo,o))))jak to děsně utíká,nedávno byla taková holka,kdyby aspon vyšlo to mimi,tak člověk to nějak jinak prožívá,ale takhle,jen mě to deprimuje.
dnes mě moc neber,o)))asi na mě padá zas nějaká depka,či co,o)
co vy jinak,nic moc nenapíšeš,o))))
jandulkaja 45944
12.5.2009 6:57:09
Ahojík,díky.Už je tam pěkně vidět.teď je dost plačtivý,tak asi brzy vyleze druhý.

A dodatečně taky vše nej ke dni matek~x~
barkula 43044
10.5.2009 21:55:07
gratuluji k zoubku,o)))

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1150  [Dalších 1120 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.