| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6145  [Dalších 6035 >>]
Janna + 2 berušky 22270
20.11.2007 11:46:14
Holky, nejsem si jistá, jestli jsem zrovna já ta správná osoba, co by to sem měla psát, ale když to nikdo jiný neoznámil, tak si to dovolím já, snad se Janina nebude zlobit ;o)

Kluci se narodili 7.11. Je to Vojtíšek a Mareček a měli 1980g 44cm a 2100g 45cm.

Podle toho, co Jana psala, tak jsou všichni v pořádku a měli jít domů!!!!

Takže Jani ještě jednou sem veeeeeeeliká gratulace, mám ohromnou radost. Tak teď jsi trojnásobná maminka :o) Těšim se na fotky.
Lukina 11228
13.11.2007 22:32:31
Jani, já bych to nehrotila a Míšu na to plavčo nedávala. Aby k tomu časem neměl odpor. Barča ráda chodí s taťkou do bazénu, ale NIKDY se nepotopí. To nesnáší už odmalička co jsme chodily na mimi plavání.

Sev, jaká byla oslava?

Já jdu zítra s Barčou na píchání uší. Dostane svoje první naušničky. Strašně po nich toužila. Tak jsem na to zvědavá.

Jitulka 18006
13.11.2007 15:54:51
Také se přidávám k přáním všem oslavencům!!!
JANA + 2 prckové 5158
13.11.2007 13:16:44
Zdravím po delší době! Tentokrát to bylo pro změnu způsobené odpojením:-) a pak počítačem:-) No, teď už mám připojení na sebe, PC nové, takže budu bez výpadků:-)
Ale jak tak koukám, na dočítání toho tu stejně moc není, to je škoda...

Přidávám se ke gratulacím pro naše listopaďátka! Je hrozné jak nám rychle vyrostly. My budeme slavit v sobotu.


Jinak u nás není nic nového. Malá je už ve školce spokojená (první měsíc brečela při loučení) a těší se až tam začne spát. Mám teď trochu dilema s Míšou, nechce chodit na plavání, vadí mu potápění se, a tak řeším zda mu ustoupit a nedávat ho tam, nebo ho odhlásit. Dneska jsem se tam na ně byla podívat a všechno dělá celkem v pohodě, sice s plavčicí, ale nebrečí, jenže jakmile mají potápět hlavu, je zle. Ale o to potápění tam vlastně hlavně jde, že? Tak furt nevím...

Lukina 11228
12.11.2007 22:34:49
Leničce od Severky a Petrušce od Kopo přejeme všechno nejlepší k dnešním narozeninám a Jůlince od Jany vše nejlepší k těm zítřejším narozkám.
Pěkně si to holky užijte.

Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207
9.11.2007 11:35:22
Ahooooj, všem listopaďátkům k narozeninám všechno všecičko nejlepší!!! My budeme slavit v pondělí, objednala jsem dort myšku. Už včera ale dostala od našich dřevěnou stavebnici Gringo, docela se líbí, vyhlídla jsem ji na veletrhu hraček (Alíku, byli jste letos?).

Jo jo, taiči cvičím, né teda doma, ale jednou týdně v tělocvičně. Doma není chvilka klidu, když mám obě holky pořád ještě doma. Ale minulý víkend jsem byla na kursu feng shui, tak to bylo hóooodně zajímavé, to mě bavilo. Proto tady taky byla moje mamka na hlídačku.

Jinak novinka - já jsem se osypala příšerným ekzémem v obličeji - reakce na nějaké jídlo. Je to něco hrozného, jak to svědí. O tom, jak vypadám, raději ani nemluvím. Mám podezření na mandarinky nebo hrušky. Teď nesmím vůbec ovoce a zeleninu, džusy ani koření a semínka a až to pomine, tak pomalu nazkušovat, uáááá :o(((. Na stará kolena takhle blbnu, no.
Jitulka 18006
5.11.2007 23:58:23
Dík za Vítka.

Luki,myslím,že občas nakouknou,ale jak už jsem psala,je moc málo na co reagovat a psát si jen tak do větru? :o(
Občas je tu k vidění Alík a Sev...občas já....
Jinak koukám,že měla Barča bohaté narozky.Vítek měl taky dortík,ale jen ten od táty,letos chtěl hnědý....no jasně,samo,že dobře hádáte reakce našeho tatíka...ale vyhověl,ovládl se a hnědý dortík byl, dokonce ho spolu i dozdobili:o). Hraček moc nebylo, největší trumf měla v rukách babička - Luďu z Bořka a pak Terka,která mu dala autíčko na ovládání...má to ale háček,asi se nedoplatím za baterky :o)
Karkulinka 15733
5.11.2007 11:39:50
Předem děkujem za přání Jitulko, a chceme dodatečně popřát Prvkovi, Vítkovi a Báře k narozeninám.
Lukina 11228
4.11.2007 21:38:28
Jitul, dík za přání.
Já se také dodatečně připojuji ke gratulaci k narozkám všem oslavencům - Sofince, Marečkovi, Zdendovi, Charlottce a Vítečkovi.
Docela by mne zajímalo zda sem holky aspoň někdy nakouknou a jak se vůbec mají.

Nějak to rychle utíká. Už jsou těm našim prďulkám 4.roky.
My měli dneska oslavu. Barča dostala dortík - žížalu Jůlii. Pak jí udělal radost domeček pro Barbie. Pak dostala své první naušnice - tak půjdeme píchnou uši. Pak dostala hromadu dárků od rodiny. Tak jsme měli celé odpoledne veselo. Holky si vyhrály.

Jitulka 18006
3.11.2007 23:20:59
Přeji Prvkovi všechno nejlepší k narozeninám a rovnou také Charlotce a Báře k těm zítřejším!
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 6145  [Dalších 6035 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.