| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6145  [Dalších 6095 >>]
Zdéna (s hlavou plnou séna)
  • 
23.5.2008 20:04:46
A co já milé dámy, já bych vám na pokec nestačil?~j~
JANA + 2 prckové 5158
23.5.2008 9:15:23
Zdravím,
já občas nakukuju, ale když tu nikdo není...
S mluvením je na tom Julka dost mizerně, hrozně mele a vůbec si nedává pozor na písmenka. Učím jí teď L, při cvičení ho říká dobře, ale v mluvě ho pořád komolí. R a Ř neumí zatím vůbec, ale nijak se toho neděsím, vidím u Míšy jak všechno během roku dohonil. S ním jsem začala chodit na logopedii v 5 letech, neuměl L, Č, Š, R, Ř, C, S, Z, teď už jen dolaďujeme ty sykavky, v běžné mluvě tam pořád cpe ten jazyk:-)
Gratuluji ke čtvrtému místu Marečkovi!

Jinak kolo u nás jedině s kolečkama a vidím to taky na dlouho, obě děti jezdí nejraději na odstrkávadlech~j~ a vůbec jim nevadí, že se už odstrkávají pomalu kolenama...

My byli teď o víkendu s kamarádkama a dětma na Šumavě, bylo tam moc hezky, večer dám kdyžtak pár fotek do alba. V pondělí jede Míša do školky v přírodě, už se hrozně těší, tak doufám, že neonemocní...
Jinak u nás vše při starém;)
Tak o sobě taky dejte vědět ostatní...
Ja a zase ja 8089
18.5.2008 9:42:41
Taky zdravím,jj ono na tu snahu to tady rozjet je asi třeba vícero lidí,i když asi na co,což.....
šplechutl S. R vysloví,Ř ne,naštěstí to tu nepotřebuje,přídavná kolečka na kole má stále a ještě dlouho mít bude,sice vykřikuje,že bude jezdit bez nich (hehe),mno ale skutek utek.
A gratulujeme k medaili,i když bramborová - taky medaile,ne?;)
splechtulka & M+J+R 35354
17.5.2008 20:37:38
Ahoj, no koukám, že tady to tedy žije. Dneska jsme byli na rybářských závodech, závodili oba, tatínek i Marek. A Marek byl ve své kategorii /do 6let/ čtvrtej, no bramborová medaile ale cenu dostal .o))) Chytil kapříka a dva okouny (spíš okounky.o)) Takže nadšení veliké. Jinak se konečně naučil na kole bez koleček, jezdí už dost pěkně. Jen se chci zeptat, vyslovují vaši prcci už R? Marek pořád ještě ne, nedává si místo něj žádné jiné písmenko (to je prý špatně) ale R to není.
Ivka a holky 17840
26.4.2008 17:16:27
Všechny po dlouhé době zdravím. Zkoušela jsem vkládat příspěvek několikrát, ale nevím proč mně to stávkovalo a nic se nevložilo. Tak snad tentokrát.
Obě holky jsou naštěstí zdravé. Adélka celkem úspěšně zápasí s první třídou a Simča je čím dál tím větší paličák. Ve školce je už druhý rok, vyřvala si, že půjde hned ve třech letech. je tam spokojená. Letos jsme měli občas krizi, ale souviselo to s novým chlapečkem, se kterým jsou kvůli jeho nemoci trochu problémy. Ale jinak v pohodě.
Já jsem už rok v práci. Strašně to letí. A řekla bych, že holky spíš nesou blbě moji mizernou přítomnost doma. Ze školky ji vyzvedává babička. Tchýně nám v tomto moc pomáhá a popravdě musím říct, že nevím, jak bych to zvládala. Jezdím do školy a ono to taky něco vezme (hlavně energii) a v únoru jsem dělala krom zkoušek ve škole ještě odbornou způsobilost pro úředníky (kdo zažil, jistě chápe, co je to za hrůzu, ostatním nepřeju).
Zatím se mějte, zase se ozvu.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207
25.4.2008 9:48:52
Ahoj Li, ráda Tě po dlouhé době vidím! A príma, že jsi napsala, co nového u vás.

Tady je zabetonováno už dávno, frekvence tak jeden příspěvek za 3 týdny ;((.

A s návodem neporadím.
Li. 14175
24.4.2008 21:42:17
Nečekala jsem, že tu vyprovokuju velkou diskuzi, ale že svým příspvěkem to tu zabetonuju, to mě tedy vážně nenapadlo :(.
Li. 14175
20.4.2008 20:35:12
Po dlouhé době všechny zdravím a nějak nevím, kde bych začala. Prvek už skoro 2 roky chodí do školky. Učí se anglicky, píská na flétnu. V úterý bude mít svoje první veřejné vystoupení :).
My s panterem pracujeme, i když on byl nucen změnit zaměstnání (jak asi všechny víte). Dělá nakonec u stejné firmy za skoro stejné peníze. Jen to byl boj, měli jsme i vlastního právníka.

Proč sem ale vlastně píšu: už dělší dobu máme doma tenhle set
. Ztratil se nám ale z něho návod a tak netušíme, jak se hraje tahle hra: . Nemáte některá návod? Nepodělíte se?
Lukina 11228
16.4.2008 9:18:29
Holky, prosím o trpělivost. Zase sem zavítám. Jen teď finišuji s bakalářkou. Až jí budu mít odevzdanou tak se objevím - i když pak se hned budu učit na státnice.

U nás nic nového. Barča teď byla nemocná. Hned po ní to chytla Andrejka.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207
12.4.2008 22:29:02
to bylo snahy a zase to tady umřelo...
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6145  [Dalších 6095 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.