| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 17861  [Dalších 17751 >>]
Evickaaa 28584
5.4.2013 11:57:26
holky a kolik tam tak prckové měří??? Adam má těch 122cm a mě všechny ty topgal příjdou podle rozměrů na něj velký :-( Asi se v tom zase moc štourám a přebírám~t~ on má teda vybraný od Hamy bud se samurajem nebo robotem,ale u topgalu se mu líbí taky jeden s mimozemštanama...tak furt nevim jaký vzít.Adam řekl,že mu to je jedno,že jeden z těch 3.Tak jak se těšil do školy ho to zase přešlo a už nechce vybírat ani penál nic~a~
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
5.4.2013 11:02:54
u nas taky spokojenost, jen je celkem velkej...

Mače 39250
5.4.2013 7:11:11
Evi tak sjem vložila tři proto aby jsi viděla jak to vpadá i z boku, je to Topgal pro myslím 3-5 třídu
Mače 39250
5.4.2013 7:10:22
zkusim vložit fotku, snad se to povede







Evickaaa 28584
4.4.2013 15:47:03
joo a v Ut my obě děti odjely do švp Karolka do Sklárny a Adík do Skryjí.Večer volám učám a s tou Kátou z vedlejší třídy si tykáme a říká mi.Ty mi ještě jednou řekni,že tvuj Adam nesnáší holky.Tady je věčně za nima,předvádí se s Kristiánkem,dělaji machry jak jim v lese staví domy a prý uplně zlatej.Sice prý hubu nezavře,že nejvíc jde slyšet jen jeho,ale už si zvykly ~t~Večer taky krásně děti usínají dokonce si chodí i přidávat jídlo..no až se mi zdá,že mi ho tam někdo vyměnil.Adámek je tedy spokojený a dnes mi od něj přišel pohled napsal mi ahoj mami a k tomu obrázek a uča dopsala,že posílá moc pozdravá a pusinek šikovný Adámek..no u pohledu sem samozřejmě zase bulela jako u autobusu když odjížděl.pač jak autobusák začal troubit,když vyjížděli tak já už přes ty slzy neviděla~n~~t~
Evickaaa 28584
4.4.2013 15:42:41
ahoj Holky,jdu k vám na radu.Vybíráme aktovku do 1třídy.Adam má 122cm a 21kg.Holky hodte mi tipa s jakou jste spokojené a třeba i foto jak vypadá na zádech dítěte a kolik měří děkuji ~6~

U nás narozeniny,dárek teda nakonec asi ten tablet a oslava bud na zahradě,ale to by si Jaro muselo rychle pospíšit máme tam trampolínu a mohlo se grilovat,děti by se vyřádily maminky pokecaly a když počasí nebude přát tak bud na aquáči,nebo bowling~;)

Leni,vy už jste zpátky v Čechách?? nebo sem to špatně pochopila?Já myslela,že Terinka chodí do Německé školy:-)
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
4.4.2013 11:37:34
ahoj mače,Dan by si hodně přát ty lego panáčky samotné,nebo kreo ale ono to u nás není k dostání a do prahy se mi nechce.
|Kubík bude rád,ono je to fakt vděčné to lego. a vydrží.

to jste si užívali spíš nemocí,tak alespoň vás pohladí po duši ta dovolená!
mě se dan ptal kam pojedeme a letos fakt nikam,jen na chatu byl trochu zklamaný,poslední měsíce ani výlet ani bazén nic si nemůžem dovolit a i kdyby, byli hodně nemocní ach jo zase píšu chmury já už mlčím
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
4.4.2013 11:35:29
Ahoj holky,
tady taky depka ze zimy... byli jsme na velikonoce v Jizerkch a tam celou dobu snezilo... decka si jeste tedy uzila lyzovani a poprve snow-tubing, ale ja vzpominala na predesle velikonce, kdy jsme litali venku a svitilo slunce...

U nas nemoci dobry - tedy holky.. ale ja po druhe v tomto mesii sileny kasel, nejsem zvykla, ze bych byla nemocna, tak me t dost rozciluje... oboje jsem chytla na horach,kdy jsem lyzovala v tricku, se proste neponaucim :).

Deti jsou uz druhy tyden v CR, vystridaly si je babicky, aktualne jsou v Pribrami a Terezka chodi do ceske skoly, kam tedy nakonec chtela. Prvni Report vypada velmi pozitivne... az na psaci pismo, ktere se zde nedela je v pohode, s matikou dokonce napred pac jsou do dvacitky a v Pribrami zatimi do desitky... Tak snad to neco prinese... Mohli by zrovna brat mesice v roce, dny v tydnu a casti dni - to je nase slaba stranka v CJ... Babka byla velmi prekvapena, ze je Tereza samostatna, ze si ji vzala na svoje vyucovani s sestou tridou a ze si tam udelal sama ukoly a pak sla s tema detma z seste tridy na obed.. tak jsem pysna :)

JInak darky zatim nemam ani vymyslene...ani oslavu... ptala jsem se Terky, jestli si nechce vybrat darek sama... ale rekla, ze chce prekvapeni.. no mi to neulehcila... stale mam v hlave jen ty in-liny...jinak fakt nic.. sakra...

Uf, ja CHCI JARO........ ~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((~;((
Mače 39250
4.4.2013 9:06:46
Ahoj Hani,
Kubík dostane lego -tím bude mít komplet hasičské stanice se všemi vozy:))))i letadlem. Oslava proběhne o pár dní později, bereme je na víkend 4a 5 května do logolandu tak snad už bude aspoň trochu hezky.....
Jinak to počasí mě už víc než deptá. Před 14 dny to dolehlo i na jakuba a onemocněěl, opravdu to odnesl ošklivě, takže nakonec ATB, já to chytila od něj a navíc jsem byli o víkendu v Drážďanech nakupovat a já debil se málo oblíkla, takže sjem se dorazila a minulé úterý skončila u své dr., v čekárně jsem zkolabovala a mudra ě chtěl poslat do nemocnice, jenže já měla doma nemocného jakuba, idylka....nakonec sjem jí naslibovala hory doly a nechala mě doma, ale dostala sjem antibiotika a další dva dny jsem fakt vstala jen pro prášky a ohřát jídlo, a s oporou jsem si došla wc....na víkend se to zlepšilo a v úterý sjem šla do práce.... Manžel jen kašlal, nasadil si Erdomed a dobrý...Lukáškovi zabral sirup

dneska to vypadá u nich tří OK, já mám kapky na hnusný kašel, v lékárně mi řekli ať jsem opatrná, že jsou fakt silný.....

ale jinak dobrý:))))))))
Předevčírem jsem zabukovali letní dovolenou:)))Vracíme se k naší kalsice a strávíme jí opět v Rakousku, Alpy jsou prostě Alpy, nějak se z toho očarování nemůžeme dostat:))))))))tentokrát bohužel jen týden, J. je v té nové práci a víc si brát v létě nechce. Jinak v nové práci je spokojený, ale časově je to dost náročné, jenže co bych chtěla že, přinese domů víc peněz, takže se to dalo čekat.......ach jo. Příští týden slaví narozeniny, krásné kulaté, co já bych za tak nízké číslo dala, ach jo...............~;)~;((
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
3.4.2013 22:09:10
ahoj holky jak se jinak máte?
Už mi fakt leze na mozek ta hnusná zima,šedo od rána do večera děs běs žeru čokošku nakynu a budu depkovat!

Dnes mě vytočilo,že Danovi kluk ze třídy normálně vzal peníze co měl na výlet,nevrátil,něco si z toho utratil je to síla,vyřešila jsem to ale ten náš jouda to ani neřekne učitelce,no alespoň to řekl mě a vyřešilo se to.Prozatím...

Dárky máte? já mám lego,oslava bude v solné jeskyni těšíme se tam.Pak hodím fotku.

Milan už pracuje ale dali mu smlouvu jen na 7 měsíců,co pak neví žádná jistota mě asi v tomhle životě nečeká.

něco pozitivního nakonec? to je na vás mě nic nenapadá...




[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 17861  [Dalších 17751 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.