| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 17861  [Dalších 17741 >>]
Ikula 27147
31.3.2013 8:17:40
Ahoj holky,
přeji krásné velikonoční svátky, klukům bohatou pomlázku a holkám, ať je kluci vyšlehají ohleduplně :-).
Ikula a Ellenka
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
19.3.2013 13:40:24
tak ji necham ve skolce odpocivat... jsem chtela napsat...
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
19.3.2013 13:38:55
Ahoooj, tady polosviti slunko, je sucho a o snehu bych si tak leda mohla nechat zdat :).. teda ne, ja jsem Rada, ze tady v nizine neni :). Ale snad bude jeste dost na horach.. v patek prijede cela banda kamaradu bez deti - bude nas 9 :)) - plus privezou z Prahy babicku, ktera nam bude hlidat deti a my jedeme vsichni lyzovat... strasne se tesim, mame rezervovanou chaloupku primo na svahu bez elektriny.. uaaa.. romantika :).. To je poprve po 7 letech co jedeme lyzovat oba dva a bez deti... chi chi

Hani - skvele s tou praci... a Viktor a nemoci.. bleee... uz aby bylo jaro vid ? Vsak brzy zacne... jupiiii.. A za co jste byli na bale ? Nejaka fotecka ?

Evickoo - bud v pohode, je plno deti ve vekku Adamka a starsi, ktere R jeste nerikaji !!!! Ja jsem proste jen Rada, ze se konecne zbavime LOGOPEDIE jako takove.. ale prijdou dalsi veci, jsem si jista !

Ja zvazuji, jestli bylo dobre rozhodnuti, ze Ana jeste do skoly nepujde... ted se zacina nejak menit.. zacina vic sedet u stolu, malovat, opisovat texty, chce se ucit pismenka - to je presne ten progres ktery prisel na Terezu posledni rok pred skolou... ale stale si nejsem stopro jista, tak ji asi necham jeste ve skole odpocivat...

Posilam slunce vsem !!!!!
Evickaaa 28584
18.3.2013 22:49:30
Leni,no to mi vubec neříkej,že už i Anička umí R a to naše telátko stále nic~t~Budu tajně doufat,že to bude tak jak ríkáš zatim to je fakt nesoustreděný Adík.Hani,teda ty máš doma taky šikulku už se těším až taky Adam donese pochvalu nebo razítko atd.Jinak Leni v muzikále Kája bude hrát tady u nás v Mostě...dostala roli v Katu mydláři. ~R^
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
18.3.2013 21:10:24
ahoj ze zasněžených čech!
adámek je fešák a svůj,neboj Evi učitelky si poradí až se pozná s dětma adam bude určitě perla třídy v dobrým.
Dan dostal dnes pochvalu na kroužku angličtiny,že byl aktivní a že je jak vyměněnej a ve škole připoměl učitelce že ještě nezkoušela básničku na březen(mají báseň o každém měsíci v roce)tak jsem ráda,mámu to potěší.Občas se o něj malinko bojím je takový neprůbojný za to Viktor to je osobnost ale zase mi marodí měl docela velkou pauzu a dnes zase teplotu.ach jo snad to bude jen viroza a nepříjde třeba o výlet do planetária ze školkou.
jo a manžel se od dubna vrací do hotelu,jen ještě nevíme jakou smlouvu mu daj.
to jsem moc moc ráda.

zatím tápu v dárku,bude to jeden asi lego a oslavu bude mít v solné jeskyňi.
S manželem jsme byli po sto letech ani nevím jestli jsme kdy byli na naromálním plese ale byli jsme na maškarním bále a dokonce nás ocenili 3místo masek.Dali jsme taneček já víno a bylo nám nakonec dobře.
hezký večer
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
18.3.2013 10:25:43
Ahoj Evickoo,
ja myslim, ze te treba jeste prekvapi, jak se oklepe a bude v pohode. O Tereze jsem si myslela, ze je to ufon,kterej nikdy nebude davat pozor, nebude chytat co se ma delat a celkove to bude takove to dite, co vubec nevi o ukolech apod. A ted je to dle Meho jedna z mala deti, ktera vzdy vi, co ma delat, jaky je ukol, co a prinest, nezapomina a fakt to vsechnon vnima, obratila se o 360 stupnu... verim, mze to s Adamem bude zrovna tak... Ted je furt mladsi dite Doma, takove miminko, ale az bude ve skole a bude tam sam za sebe, tak to bude jine, ver mi.

Hezke fotky, Video nevidim... co to, ze bude hrat v muzikale ?

U nas taky uspech, Ana uz zmi rozkmitane RRRRRRRR... ted uz jenom R s hackem a jsme uz uplne bez logopedickych vad, neuveritelne !

Hezky pozdrav z destiveho Mnichova...
Evickaaa 28584
17.3.2013 10:27:07
hmm tak nic...tak to video neumim vložit ~n~
Evickaaa 28584
17.3.2013 10:26:42
Evickaaa 28584
17.3.2013 10:23:59

a zkouška...Karolka te dbude hrát v muzikálu tak sem ji naáčela za dverma :-)

>
Evickaaa 28584
17.3.2013 10:20:09
ahoj holky,tak co vaši školáci??? Jaké bylo vysvědčení? ~R^
Zima skoro za námi tak snad už bude jen lépe-Celou zimu děti skoro promarodily tak to bylo na prd.Adam to završil otřesem mozku.Dělal v pokojíčku s Kájou takové to salto dal si ruce mezi nohy a Karla,že ho protočí,no jistě,že hodil strašný držkopád~a~člověkl si říká čím starší tim rozuměnjší a ono prd~y~
Koukám,že už řešíte narozeniny.Už se to vážně blíží.Adámek by chtěl plastation 3 ....no nevim.Kolo,koloběžku,brusle vše už má.Hraje hokej a ted si vyprosil i karate do toho je uplně zažranej tak možná kimono bych mu vzala o to furt prosí~t~
Jinak Adámek už konečně umí všechny písmenky krome r Ř teda,ale na ukor toho začal zadrhávat tak jsme byli i na foniatrii a prý vše ok.Tak uvidíme co dál.Do školy se Adámek už moc těší já už méně pač je to prostě muj trouba~t~To bude poznámek za to,že něco nemá a přitom to bude mít v aktovce(on to podle mě ani neuvidí i když mu to bude svítit do očí)věčně nebude vědět kde se pracuje,kde čte...on má takový svuj svět.Nevnímá vše se mu musí říct aspon 2x a hlavně se musí říct ADAME aby pochopil,že to platí i na něj.Na hokeji už to i trener pochopil vždy ho musí klepnout hokejkou do helmy aby i pan Adam dával pozor co ted budou dělat~f~ Taky ted začal být docela drzý..nebo spíš odmlouvá.To nikdy nedělal tak nevim zda to je věkem nebo to chytil od naši pubertačky.Na všechno musí mít poslední slovo,ve všem má pravdu~q~No to je něco na mě

Taky ted 2.Dubna jede poprvé školy v přírodě.Tolik se těší a já zase depkarím.Nebojim se,že tam bude plakat nebo se mu stýskat,spíš se bojim o něj co tam bude dělat.On se pred nikým nevyčurá ve školce,natož aby se pred někým svlékl a šel se hromadně sprchovat.Strašně se stydí a nevim proč nebo kde to vzal.Když spí u kamaráda tak s nim ani nejde do vany,zásadně chodí sám se osprchovat nebo do vany a ani teta tam nesmí jít mu treba pomoct nebo podat ručník.No a nedej buh kdyby mu chtěla dát taky treba pusu na dobrou noc aby mu to nebylo líto~y~ Z holkama stále bojujeme..ve školce mi uča ríká,že odmítal pracovat pač měli být holka a kluk a něco u stolečku dělat a snad držet se za ruku.No strašné divadlo,že se ji ani nedotkl a pak ji teda držel dvouma prstama za tričko a dodnes to té uče neodpustil,že ho donutila.Vedle holky se ani fotit nebude,to jsou taky sceny....já fakt nevim co se v té škole bude dít až je uča posadí holka,kluk...to mi řekl,že radši propadne.Už fakt nevim jak mu to vysvětlit,že to jsou prostě taky jenom kamarádky...on má hned pocit,že si jako ostatní asi budou myslet,že tu holku miluje a to on preci žádnou holku nemiluje:-)
Tady je Adámek u zápisu


náš tvrdák včera pred odchodem na bowling




karatista


hokejista




[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 17861  [Dalších 17741 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.