| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 17861  [Dalších 17731 >>]
Lucka+2 29464
12.3.2013 14:34:14
Ahoj holky. Jsem doma na očr, tak mám čas napsat. Dany má od včera horečku a děsně ucpaný nos. Minulý týden měl taky šílenou rýmu a kašel, nechala jsem ho dva dny doma, o víkendu už byl v poho a ted tohle.
Dnes jsem se Danyho ptala, co chce k narozkám. Je na něm vidět, že moc neví, nejdřív plácl kytaru (to je nesmysl, vím, že by na ni nehrál) a pak že chce klučičí stan do pokoje. Ptala jsem se ho taky na kolečkový brusle, ale vrtěl hlavou. On je spíš velkej kolař. Takže taky moc nevím. Co se týká stolních her, tak ty u nás dost jedou, hlavně carcassonne, to normální, dostal to k vánocům, už máme i hodně rozšíření a hrajem jak divý. A Dany je dost dobrej, má zmáknutou taktiku a mě teda dost obehrává.
Gábka měla minulý týden svátek a koupili jsme ji takový plátýnka, kde jsou předmalovaný obrázky a k tomu jsou barvičky a vybarvuje se to. Bavilo to obě děcka, tak tu mám uměleckých obrazů, že nevím, co s nima ~:-D.
Ted nevím, jestli jsem psala, že na ty hory na jarňáky jsme nakonec odjeli, jen o den později. A bylo to úúúúúžasný, naprosto super týden. Opět jsem se zamilovala do lyžování. Děcka se taky učily, hlavně Dany, na konci týdne už byl samostatnej (jen to brždění ~y~).
No já ted budu dávat přihlášky na výšku, musím kvůli práci, ale nevím, jestli se tam vůbec dostanu, mám hodně změklej mozek ~t~

TAk jsem myslela, že toho napíšu víc, ale prudič horečkový mě tu prudí, že chce hrát carcassonne ~t~
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
12.3.2013 14:06:28
Ahoj,
jo Terko, tak to vim co myslis, to by mohlo byt zajimave proc ne... neco podobneho jsme koupili tenkrat k vanocum ty trilobity, ale nakonec to bylo zklamani, oni se nevylihly... Ale to tvoje je o necem jinem... asi se mi nejvic libi ten sklenik... Tereza furt sazi nejaky seminka na balkone a oni se zatim nejak nechytaji pac je zima :)..

U nas ani nejedou moc stolni hry.. tak jedno za tyden si dame Z pohadky do pohadky, nebo pexeso s Anou ci karty... ale vic casteji asi ne..

PC hry by j bavily, ale taky to maji vesmes zakazany... sem tam jsou pripusteny na nejakyho toho Brumika... ale to tak jednou za mesic :).

Ja sama jeste moc nevim co koupit. Ty in-line me napadly proto, ze je pred barakem hodne deti, ktere na tom radi... my jsme dostali po kamaradce koleckove brusle takoy ty stare na 4 koleckach a holky to docela bavi.. tak jsem si rikala in-line... ale jeste nevim...

Uaaa.... vcera jsem musela jet koupit novy vysavac.. a byla jsem tak v soku, jak to saje... nechapu, jak jsem mohla vysavat predtim :)... taky nakup bot, backor.. byla jsem vsoku... Ana uz musi mit 30tku a Tereza 32ku... uaaaa ty holky rostou jako z vody...
Mače 39250
12.3.2013 10:46:47
Tak u nás je to lego k hasičské stanici, chybí mu takové velké auto, je už doma koupené. Určitě by ocenil i hru na PC, ale ten nemá zatím dovolený, takže zůstane u lega:)))
Ješťa+3 33814
12.3.2013 9:36:59
Ahoj holky,

u nás už narozeniny proběhly - Jáchym dostal předplatné Čtyřlísku, který má moc rád, pak dvě hry - Carcassone Junior a Čtyřlístek a stroj času. My jsme na ty hry, u nás se hodně hraje. No a pak inspirovaná vámi jsme pořídili jednu knížku z edice První čtení.

Jinak u nás frčí i hry na počítači, např. Angy Birds,ale Jáchym hraje tak jednou týdně, jednak není čas a hlavně ho u toho nechceme nechat vysedávat. Ale baví ho to moc.
Terka Kubík06, Vašík08 46367
12.3.2013 8:37:01
Ahoj Lenko,

koloběžky dostali oba minulý rok a ani nebyla příležitost je využít.

In line - Vašík by to asi neustál na nich a ty co jsme měli schované tak už jsou mu malé pro Kubu a Vašíka by to stejně nebavilo takže vypouštíme.

https://www.sparkys.cz/hraj-si-a-poznavej-sklenik-albi
https://www.sparkys.cz/hraj-si-a-poznavej-krystaly
http://www.bux.cz/knihy/110153-planetarium-hraj-si-a-poznavej.html?utm_source=seznam&utm_medium=srovnavac&utm_campaign=2010

Dneska mi to pěkně klouzalo na cestě :-( poslední mráz a ještě bych mohla bourat. Venku sněží.
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
11.3.2013 21:14:14
Ahoj Terko,
u nas budou asi in-line brusle... Tereza by strasne rada kolobezku... ale to asi nedopadne... Jinak tu hru co pises, tu vubec neznam, co to je ?
Terka Kubík06, Vašík08 46367
11.3.2013 14:28:27
Ahoj holky,

nějak není o čem psát :-)

Tak navrhuji téma a prosím o tipy ~b~

Co za dárky? Vůbec nevím.
Pořád chce hru Hraj si a poznávej. Je více verzí, ale příjde mi to nic moc.

Nějaký tip na tvoření?
Nebo nevím, zda se s rodinou nesložit na trampolínu. Máte odkaz na nějakou kvalitní?

Mače 39250
4.3.2013 6:50:19
Leni asi jo, já se v tom moc nevyznám:)))))vím, že kolem jedeme když jedem na Innsbruck. Jinak 40 minut je myslím víc než v pohodě:)))))))))))
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
1.3.2013 18:27:39
Tak dej kdyztak Mace vedet... To se asi hraje v te arene na severu vid ? Jak pak sviti barevne co ? Videla jsem ji jednou cervenou, to byo kouzelny... bohuzel je to od nas tak 40 min. autem.. bydlime na jihu... ale to snad neva..

Hura.. patek !!!
Mače 39250
1.3.2013 6:56:07
Leni já vim, ale přišlo mi blbý když jsem se tak dlouho neviděli, ale děkuju, určitě to ulehčí, včera jsem přemýšleli, že bychom jeli všichni 4, oni dva půjdou na fotbal a já s lukym bych byla s vámi, to by bylo super:))))
dneska jde J. do nové práce, tak sjem taková nesvá....
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 17861  [Dalších 17731 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.