| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 17861  [Dalších 17811 >>]
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
13.6.2013 13:49:53
http://www.prozuby.cz/cz/sluzby/detska-stomatologie


http://www.stomatologie-praha.cz/detska-stomatologie

http://www.dental-office.cz/cs/poskytovana-pece/detska-stomatologie.html

http://www.modrykonik.cz/diskuse/hledame-lekare/detsky-zubar-praha-mate-zkusenost/
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
13.6.2013 13:11:16
Vis co ? Napisu ted nasi zubarce at mi nekoho poradi.. sama ma tri male deti.. treba da tip.. dam ti vedet...
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
13.6.2013 13:09:50
Hani, ale mne to neprijde jako duvod navstivit psychologa. Vzdyt v Motole se vysetrit nechal. Ja mam vybornou lekarku pro deti, ale uz neprijima... velka skoda, je fakt vyborna... ja bych zagooglovala - detska zubarka bych hledala a pak bych zavolala, vysvetlila a bylo by...
Co udela psycholozka ? Rozebere s nim ten Problem, bude to s nim probirat Sem a tam.. tohle muzes udelat ty... a bude to mit stejny ucinek.. psycholog je dalsi jakoby Doktor.. nevim, ja bych to nedelala...
Tereza byla vrtana uz jako trileta, ale nasi zubarku dava celkem v pohode, i kdyz samozrejme pri zakrocich breci. Kdyz jsme ale jendou navstivili doktorku tady v DE, tak udelala scenu, nechtela si sednout na kreslo apod... desny to bylo.
U nasi zubarky v CR taky hodne pomaha to, ze my tam jdeme vzdy vsichni dohromady.. holky muzou byt v ordinaci kdyz vysetruje doktorka nas a koukaji a ona rika, co dela.. myslim ze se boji min, protoze to vidi i u nas.. Co kdybyste presli k nejakemu zubari, ktery ti to taky umozni... staci nekdo, kdo ma male deti..
Fakt bych ho k psychologovi nebrala a zadne oblbovaky bych mu taky nedavala.. vynalozila bych energii na obvolavani a ptani se, vzala bych ho k zubari, az by vysetroval me, vysvetlila, ze i ja se bojim, ale musim ten strach prekonat, protoze bez zdravych zoubku se neda jist apod.. vzdyt ty asi vis... jak na to.. nasleduj svuj Instinkt a vyprdni se na rady nejake neschopne zubarky...
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
13.6.2013 12:42:10
Leni prostě on se bojí,neotevře pusu,potí se,křičí trochu pobrekává,no asi má na tom vliv i zubařka,ale ta to vzdala máme si prý najít jiného ale já nevím kde,a koho jestli to nebude všude stejné,dnes byl dan v motole tam je ordinace pro tyhle děcka a nechal se prohlídnout,má 2 na vytrhnutí a jeden na zpravení.Oni ho nijak nemůžou uspat,je to velké riziko doporučili psycholožku.Na oblbovací sirup je velký tak nevím nevím prostě tápu!
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
13.6.2013 11:11:57
Hani ja tedy vubec nevim co se stalo, ale to chodite furt k tomu jednomu zubari, nebo jste uz vyzkouseli jineho ? Protoze ja si myslim ze mozna je to pristupem zubare... Nechces nejdriv zkusit nejakou hodnou zubarku na doporuceni, ktera to umi s detmi ? Nevim prijde mi to sileny jit k psychologovi kvuli zubari..
ale mozna si to jen neumim predstavit... Popisjak to vypada, kdyz jste tam ?
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
13.6.2013 10:46:57
zdravím po dlouhé době!
Holky poraďte dětského psychologa? Dan a strach ze zubaře,musíme tam .
No nic omentálně mě bolí můj zub už ošetřenej a je to síla,snad trochu léky zaberou.leoučím se tedy a přeji krásný teplý den!
Mače 39250
5.6.2013 12:29:19
Bože kde se v lidech bere ta nenávist?????????Tolik lidí je naštvaných, že se obec milovice stará, protože rodiče jsou cikáni, vždyť jde o děti ne???nechápu to, přijde mi to zlé, zaslepené. Ano cikáni nejsou zrovna sousedi které si každý z nás přeje, ale pokud tu rodinu neznám, nemůžu přece soudit.....~n~
Evickaaa 28584
5.6.2013 7:51:49
holky,ty povodně,to je strašný.Moje mamka bydlí v Ustí nad Labem a tam už jsou uplně odřízlý,vlakové nádraží zatopené,mosty zatopené,nemaji se jak dostat do práce tak má taky volno,ale prostě z Ustí se ted nikam nedostanou.

Jinak,my jdeme dnes znovu na sál tedy.v Pul jedný tam máme být a má být na lačno,je vzhuru chvilku a už ted knourá,že má hlad a žízen
Mače 39250
5.6.2013 7:17:48
Ahojte, tak u nás potok naplnil koryto úplně, naštěstí se vYlil jen ve své spodní části (tamkde bydlí Bartošová:))))))), jenže tam jsou i rybníky. Školní družina zůstala naštěstí OK, jen byla zavřená. Škola i školka fungovali i v pondělí což bylo super, náš starosta a celé zastupitelstvo rozhodli, že pro rodiče by to byl problém, ani jedna škola nebyla přímo ohrožena a tak je otevřely.

Já nebyla ani v pondělí ani v úterý v práci (pondělí jsme zůstali doma všichni z nařízení zaměstnavatele a včera jsem si vybrala náhradní volno, normálně je to problém si vybrat hodiny v kuse, tak sjem toho využila), takže sjem doma dodělala věci co byli třeba, ale nikdy na ně není čas:))))))))))

Dneska jsem už v knaceláři a kupodivu mi cesta trvala stejně jako metrem a to jsem jela dvěma trmavajema - jenže ty jezdí častěji:))))
Evickaaa 28584
4.6.2013 14:08:14
taky už sem byla na třídní schůzce prvnáčků a Adík bude mít ve třídě 27 dětí,což mi příjde sakra dost.Dostal se do té výtvarné třídy tak má radost a jde do 1.B.Jediné co mě hodně trápí je to,že tam nezná jediné dítko.Nejde s žádným kamarádem~n~Všichni od něj ze školky jdou k nám na 15.zš a tam já ho prostě dát nechci...je to pro mě cigánská škola a ani nemá moc dobré výsledky u dětí co vylezou ze základky.Treneři mě lákali at ho dám na 3zš hokejovou školu,ale to je taky taková tochu špinavá škola...tak sem ho prostě dala na 11zš kde chodí i Karol a je to vážně dobrá škola,ale jeji mínus je to,že on tam nikoho nezná~a~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 17861  [Dalších 17811 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.