| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 17861  [Dalších 17781 >>]
Monika+Bětka 4/06+Theo12/07 39706
30.4.2013 14:07:56
Leni, s touhle komedií u nás začal Theo. Nikdy žádný závislák nebyl ale teď má extra mamánkovské období. O víkendu jsme byli u našich, kde jsme navštívili Košt vína. Děti byly s babičkou a Theo jí předvedl pěknou scénu, že bude čekat na maminku, že spát nejde, že ona mu číst nemá. Na Viktora to taky zkouší, že ne s ním, že s mámou. Doufám, že ho to přejde, nejsem na to zvyklá.
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
30.4.2013 13:50:17
Ahoj holky,
u nas zadny tabor zatim nebude... tady se na to moc nehraje a tak si rikam, ze treba nekdy jindy.. jinak verim, ze by to Tereza dala v pohode.. ale ona ani neni potreba, letni prazdniny jsou kratsi a tudiz celkem rozplanovany...

U nas vse v pohode, s hezkym pocasim jsou holky vesmes az do vecera venku. Hlavne Ana se tenhle rok hodne odtrhla... a nemuzu ji v sedm donutit jit domu. Ale jinak je to stala moje mala zavislacka... v sobotu jsme si sli s Tomem zabehat- az vecer pustili jsme Jim pohadku a ze jsme za hodinu nazpet - uz jsme to udelali vicekrat a Ana tentokrat slzy jak hrachy, ze NE maminka zustane Doma.. tak ji rikam, podivej ja taky nebrecim, kdyz ty jsi cely den s kamarady, preju ti to.. a ona.. jenze ja te mam Rada.. a ja rikam... vzdyt ja te taky miluju... a ona.. no jo, ale ty jsi dospela a ja dite :).. moje mala vyderacka...

Terezka v pohode, az na 6 chybejicich zubu vepredu a nemoznost kousat a mluvit je uplne v pohode.. snad to vydrzi.. oslava narozenin bude v nedeli.. su zvedava, jak se zadari...

A jaro je tu.. huraaa ! jeste vic slunicka a bude...~;((~;((~;((~;((~;((

Vsechny zdravim...
Monika+Bětka 4/06+Theo12/07 39706
30.4.2013 12:31:09
Ahoj holky,

taky se přidám s tábory. Bětka letos zatím na klasický tábor nepojede. u nich ve skautu berou děti až po 2.třídě, tak pojede až s nimi. Pojedeme zase všichni na rodinný tábor se skauty z mého střediska. Bětka pojede na týden na soustředění s basketem. Minulý týden byla poprvé sama na týden na škole v přírodě. Zvládla to dobře, moc se jí libilo. Tak možná i trochu lituju, že na tábor nejede, ale už to nechám, musela by s cizími dětmi a to zase nechci.

Jinak se máme celkem dobře. Dnes se chystáme taky na oheň. U nás ve vesnici pořádá obec, tak si trochu zařádí s místními dětmi:o))

Byly jsme na sedmileté prohlídce, Bětka má 132cm a 28kg. Zjistili jí, že na pravé oko špatně vidí, tak jsme objednaný na oční a asi nás neminou brýle.
Ze školy v přírodě přijela s alergií na pyly. Tak si to doteď zdravá holka nějak vybírá najednou a budeme muset ještě na alergologii. Hold geny se projevily~a~
Ješťa+3 33814
30.4.2013 10:12:08
Ahoj holky,

zdravím všechny. Vidím, že řešíte tábory - my pojedeme na tábor maminek s dětmi, Kristýnka příměstský pro předškoláky a Jáchymovi slíbila tábor babička :-) Příští rok bude J. chodit do skautu, u nás od 7 let, takže by jel na tábor se skautem až za rok.
Taky čekáme, jak dopadneme s Kristýnkou s květnovou školkou v přírodě, je náhradník, tak uvidíme. Trochu se bojím, je celkem mamánek, ale chce jet, uvidíme, nějak to dopadne.

Jinak u nás je teď zase klidné období, Jáchym se po těžkých začátcích už pěkně zaběhal ve škole, Týna už není tak často nemocná jako byla první rok školky, se Šimonkem je legrace a užívám si u něj nadhled matky 3. dítěte - David se mi občas směje, jak jsme všechno strašně řešila u Jáchyma a u Šimona pohoda :-) Když jsou děti zdravé, tak se dá i pracovat, tak jsem spokojená.

Mějte se hezky.

Mače 39250
30.4.2013 9:23:03
hani Kubík jede, loni byl týden na fotbalovém, to trochu proplakal, letos by měl jet na 14 dní s kamarádem z fotbalu na na tábor Městské policie, dopoeldne kola, odpoledne míčové hry, koupání přímo v areálu, ale nadšení které měl na začátku poelvuje, tak uvidíme....
Hanka,Dan 06 Viktor 08 46126
29.4.2013 21:06:15
ahoj je tu mrtvo!
zítra jsou čarodějnice,tak si upečem buřta s místním spolkem českobroďáků,kluci si zablbnou a pak dom.Po vymazlených teplých dnech je mi nějak chladno a taky smutno,mamka je v nemocnici nic vážného anebo... jak se to vezme.
Kluci jsou zdraví,manžel chodí do práce,na jeho první výplatu se těším jako nic.
Pojedou Vaši sedmiletí na tábor???,Dan by chtěl a já bych taky chtěla ale bojím se že neví co je těch 13 noci,je to trochu mamánek a tak stále nevím.
Viktor je kluk do nepohody,občas si vyžaduje pozornost svými bebínky ale je to sranda s nima.
Zítra zase práce a tak vám také přeji klidnou noc.
jo a Leni musím říct že jsem začla běhat tak uvidíme jestli mě to i bude bavit,zatím jsem se k tomu nepřemlouvala a na konci jsem byla na sebe pyšná ale ty pociti mezi tím jsou smíšené.
pa
Lucka
  • 
23.4.2013 8:00:09
Jejda Mače, to je moje noční můra, že se nám to stane. I když nám by toho po většinu měsíce moc nesebrali...ale po výplatách než pak odejdou všechny příkazy, to by byla katastrofa. Uff, tak doufám, že vám to banka vrátí ~x~
Jak si jinak užíváte sluníčka? U nás z neznámých důvodů pořád řádí nějaký virozy, takže se doma střídáme se soplama, aktuálně to má Dany a mě škrabe v krku. Plus do toho alergie ~n~
Ale je super, že už se může na kolo, na hřiště, jen v mikině, tráva už se zelená a na stromech pučí listí, už se těším hrozně na pampelišky, tohle z jara miluju - zelenou trávu a v ní milion pampelišek.
Nejde se mi nějak přihlásit ~d~
Mače 39250
22.4.2013 11:34:44
dvakrát to být nemělo, se omlouvám
Mače 39250
22.4.2013 11:34:20
ahojte tak po relativně klidném víkendu, který přinesl jen maličko rozseklou hlavu Lukáška (opět o futra, já envim jak to ten kluk dělá) - a tím pádem cca 2 hodinky strávené na dětské chirurgii, je tiu opět shon každého dne:)))

No jo no, chirurgie byla plná dětí, masakr, každé druhé odcházelo se sádrou, takže naše tržná ranka dobrý,a si jsme tam vůbec nemuseli, ale on kňoural, že ho hlava bolí, tak sjem jeli, rentgen byl vpořádku, tak dobrý..jen má klidový režim, ale to mu už vysvětlím dost těžko:)))

Jinak paráda a docela pohoda, rozhodně klidnější, proběhla další oslava J. narozenin a byl nadšený dárky od kamaráda, a já zírala. No a zítra už odjíždí na první služebku v nové práci, tak uvidíme......

Jo a že máme zneužitý účet jsem vám ani nestihla říct, respektive, já mám bloklou kartu, nějaký šikula mi z ní stáhl 100Eur, minulou sobotu..ach jo, naštěstí měl J. před výpaltou, takže víc tam už nezbylo a já 10 minut předtím stejnou částku utratila v obchoďáku za jeho dárek k narozkám.....ovšem je to opruz, jsem bez karty a budu mít novou za 10 dní a navíc po reklamaci budeme čekat 30 dní co banka na to...
Mače 39250
22.4.2013 11:34:11
ahojte tak po relativně klidném víkendu, který přinesl jen maličko rozseklou hlavu Lukáška (opět o futra, já envim jak to ten kluk dělá) - a tím pádem cca 2 hodinky strávené na dětské chirurgii, je tiu opět shon každého dne:)))

No jo no, chirurgie byla plná dětí, masakr, každé druhé odcházelo se sádrou, takže naše tržná ranka dobrý,a si jsme tam vůbec nemuseli, ale on kňoural, že ho hlava bolí, tak sjem jeli, rentgen byl vpořádku, tak dobrý..jen má klidový režim, ale to mu už vysvětlím dost těžko:)))

Jinak paráda a docela pohoda, rozhodně klidnější, proběhla další oslava J. narozenin a byl nadšený dárky od kamaráda, a já zírala. No a zítra už odjíždí na první služebku v nové práci, tak uvidíme......

Jo a že máme zneužitý účet jsem vám ani nestihla říct, respektive, já mám bloklou kartu, nějaký šikula mi z ní stáhl 100Eur, minulou sobotu..ach jo, naštěstí měl J. před výpaltou, takže víc tam už nezbylo a já 10 minut předtím stejnou částku utratila v obchoďáku za jeho dárek k narozkám.....ovšem je to opruz, jsem bez karty a budu mít novou za 10 dní a navíc po reklamaci budeme čekat 30 dní co banka na to...
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 17861  [Dalších 17781 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.