| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 17861  [Dalších 17791 >>]
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
25.5.2013 14:28:09
Hm hm... zatim stale nemam vysledky krve... ale dneska poprve po tydnu me neboli hlava a ja se citim, ze bych si sla i zabehat.. jupii.. asi zabiraji atb, flek mizi.. jupi....

Co delate v tomto mizernem pocasi ?

Mace - tak na nemcinu ho sem posli, ho dame na par mesicu do skoly a ma to zadarmo :)
Mače 39250
22.5.2013 13:41:19
Tedy Leni držím palce!!!!!!koukej dát vědět!Snad to borelioza nebude!!!!!

Jo jsem ti ani nepsala, náš jakub chce začít chodit na němčinu.....v Legolandu mají "Fahrschule" jenže ta od sedmi let je 45 minutový kurz a ježdění s instruktory, ale JEN v němčině, takže to kubík obrečel a že tedy za dva roky a on se zatím bude učit.....no tak uvidíme, bylo mi ho líto....
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
22.5.2013 12:28:24
Ahoj,
ja jsem sem prisla !!!

Grrr, lezim v posteli... asi mam boreliozu... me omyjou... mela jsem kliste pred dvema tydny a flek stale tam, o vikendu strasny migreny, bolest lymf. uzliny v podpazdi ty ruky, celkove blokace krku a zad.. hruza, tak jsem sla v pondeli, kdy tu byl statni svatek do nemocnice a cekala, ze me zase poslou domu, jako to tak vzdy v nemecku delavaji se vsim.. SOK,hned mi udelali ekg, krev, neurologicke vysetreni, dali mi infuzi a hrozili lumbalni punkci.. nastesti neurologicke vysetreni bylo celkem v pohode a krev ukazala zatim jen nejaky zvyseny hodnoty, takze nasadili antibiotika na dva tydny. Zitra se ukaze, jestli je to borelioza a nebo neco jineho.. uf a ja se citim priserne..
Vcera jsem hrdinka jela do prace na kole, cehoz jsem strsne litovala, pac odpoledne uz jsem pres bolesti v krizi nemohla ani sedet, tak jsem sla spat pred detmi a ty se musely zaridit samy (tereza cetla pohadku - to bylo hezky).. a ted jsem doma a asi zustanu jeste zitra.. citim se pod psa...

Tak aspon ze deti jsou zdravy !!!!!!! u nas jsou ted dva tydny prazdnin, druzina a skolka jsou tedy otevrene, takze holky jsou tam.. pocasi se nam horsi... grrr.. no vlastne dobre pro me, nemuzu na slunce.. takze snih, co ma prijit na konci tydne vlastne uvitam :))
Mače 39250
21.5.2013 12:42:22
no tak děvčata vy sem opravdu nikdo už nechodíte:((((((((((~n~~n~~n~
Mače 39250
21.5.2013 7:52:24
Ahojte nikde nikdo už pěkně dlouho, u nás nic moc nového, přesto musim říct, že víkend v Legolandu (cca před 14 dny) se moc povedl. U Lenky bylo moc a moc fajn ale strašně ten večer utekl a to jsme přijeli relativně brzy, ach jo....

Teď je Kubík ve škole v přírodě, my jsem si užili víkend jen s Lukáškem, ale chybí nám už moc a to dorazí až v pátek. J. zítra odjíždí na 14 dní na služebku, takže to bude pěkné maso asi se zbláznim a budou mi chybět hodiny, už nějakou dobu je nadělávám po půl hodince, protože potřebuju mít 12 hodin nadělaných, ach jo......

Lukáška na logopedii paní doktorka moc chválí, tak uvidíme.....
VickyP & Tadeáš & Mikuláš 30783
10.5.2013 19:39:38
Zdravím všechny po dlouhé době :-)
Mače 39250
7.5.2013 7:29:34
Leni chci ti ještě jednou poděkovat, bylo fajn tě zase vidět:)))a děkujeme všichni za skvělé útočiště. Nakonec jsem v neděli odjížděli až po čtvrté hodině odpoledne a ještě se nám nechtělo, takže jsem do Prahy dorazili těsně před desátou, ale byl to super víkend.

Koukala sjem an fotky, jsem ráda že Aničce se udělalo líp!!!!!!!!!!a oslavu jsi nakonec vymyslela super!
Mače 39250
3.5.2013 6:50:40
Leni tak na stres z práce můžou chlapi zanadávat spolu, J. je na tom podobně, je hotovej, přidali mu v té nové práci ještě jednu zemi, sice ho práce baví a chválí ho tam všichni ale neví co dřív....Jojo děti určo vydrží, Lukáš je nezmar, klidně půjde spát v deset když mu dovolím být vzhůru, z toho strach nemám ~;),

Tak večer paaaaaaa~3~~3~~3~
Lenka, Terka 4.06,Anicka 10.07 28466
2.5.2013 20:55:32
Mace - i my se tesime na Vasi nocni zastavku :). Doufam, ze deti vydrzi... jen si myslim ,ze s Tomasem nebude moc sranda, ma ted hodne stres v praci, hlavne s jeho sefem, dneska rikal, ze si musel ulevit pesti do zdi a to on opravdu neni rozcilovaci typ... zrusil mu dovolenou, co mel mit pristi tyden, chce aby delal v nedeli, letel na nejakej posranej meeting pristi ctvrtek, kdy je tu svatek apod.. proste u nas trosku depka, ale ja vas snad pobavim :)

Monco - tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama.. Ana je pres den uplne v pohode a pak proste se neco zlomi a ona na me visi.. vlastne pri kazdem louceni, at uz kdyz jdu do prace a nebo kdyz ona jde spat.. des bes..

dneska jsem byla na rodicovske schuzce.. terezka sama pochvala, jedine dva body ke zlepseni - vic cist doma a vic pocitat, pac stale sklouzava k pouzivani rukou.. jinak to bylo moc fajn a mela jsem dobry pocit.. cteni tedy fakt flakame.. to se musim priznat.. posledni mesic jsme dle meho doma vubec necetly.. uaaa..spatni rodicove..
Mače 39250
2.5.2013 7:23:25
Ahojte tak i ym máme za sebou sedmiletou prohlídku, Jakub má 129 cma 29,2kg, jdeme na oční, ale zatím jen jako prevenci, jelikož ten úplně spodní řádek přečetl oběma očima a jen s jedním ne, dětská si myslí, že bude lepší to hlídat, přeci jen já kdysi totální pulitry (8,5 dioptrií a J. má 3,5 dioptrie), takže jistota je jistota.....

no a jinak se nemůžeme doma dočkat zítřejšího dopoledne kdy sedneme do auta a jedem směr Legoland s jednou noční zastávkou an kterou se tedy těším nejvíc já, ale asi víc než do Legolandu:))))))))))
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 17861  [Dalších 17791 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.