| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 56923  [Dalších 56883 >>]
Mr. Miçkey 124689
28.9.2012 19:22:12
Zdravim po dlouhe dobe :-)
Hlasim, ze Misa uz je taky ve skole :-)hodila bych fotku, ale nemam tady zadny album ci tak neco, Roni mi parkrat smazala nick a me nebavilo to zakladat furt dokola~q~ Je furt neuveritelne mrnavej a za aktovkou je ho sotva videt~t~ tak se mi porad nechce verit, ze do te skoly fakt chodi. Ale rebeluje statecne hned od prvniho dne- ackoli vse umi, ukoly nenavidi z principu, a tvrdi, ze by radej sel pracovat~8~ jeho rekord byl tusim 2 a pul hodiny nad jednim ukolem (mel ve 3 radkach textu zakrouzkovat pismena E), pomohlo az pohrozit zabavenim telefonu~t~
Jinak Spiro je stale ve skolce, Maia nastoupi do skolky v lednu, a me zacina semestr az koncem rijna, tak mam ted havaj~:-D
PraliMatěj02/08+Madlenka11/10 85405
19.9.2012 12:09:31
Ahoj, holky, tak se taky ozývám...prázdniny utelky jako voda, no, co Vám budu povídat, máte to doma taky...

Začla mi zase škola, už na nás hrozí s bakalářkou, chtěj po nás téma a dalších milión věcí, ale razím: -VYDERŽAŤ, PIAŇÉR- (moje ruština je nulová, proto se omlouvám...~t~)

Matěj nastoupil do školky, hned druhý týden si ho tam začali chytat 3 kluci a útočí na něj, no a náš dobráckej ťuňťa už má ráno břichabol, jak slyší slovo školka...tak snad se to brzy vyřeší, mám z toho nervy na pochodu...ale řekněte, co z těch agresorů vyroste, když už ve školce je tohle!! Co budou dělat ostatním na základce??~8~~o~
Jinak, Madlenka je zlatá, hodná, krásně se rozmlouvá, je to radost...
Dávám dohromady novou kuchyň, tak z toho mám mooc velkou radost, už aby byl listopad...~;)

Vever, ty brďo, to letí, Terunka už je ve škole...tak ať se jí tam moc líbí a hezky zapadne...~;(( Souhlasím s Tebou, že babičky jsou zlato...já bych bez nich tu školu dělat třeba vůbec nemohla, tak díky za ně...~g~
Lily, dneska je to bájo, mít babičku v důchodu, viď? ~R^ No, moje mamka půjde do důchodu, až Matějovi bude 20, si dělala nedávno srandu, jestli se od ní nechá Matěj hlídat...~t~~t~~t~

Tak se zase mějte, zase sem mrknu, kdyžbude chvilka, hodím nějaký foto...~;)~3~
Veveruss + 3 70884
19.9.2012 8:35:12
Ahoj holky, to jsem ráda, že jste napsaly, ono je fajn, sem občas přijít a vidět, jak se máte. Chybí mi, že nevím, co s vámi je, jak vám ten život pokračuje...

Marti, bez babiček bych to nedala, pořád děkuju, že mám skvělou tchýni a mamču, co vždycky pomůžou, jsou ochotné kdykoli přijet a tudíž mám i čas na sebe, na Zdeňka.... Fakt jsou i ty vztahy díky tomu lepší. I když bydlet spolu v baráku, nevím, nevím, to vždycky obdivuju, když to funguje. I když, pokud jsou byty oddělené... Ale nevím :D A Nathovi se stravou problémy upravily? Po vyšetřeních už máš jasno? A jak Sam ve třetí? On je v nějaké té třídě pro nadané, viď? Jste pořád spokojení?

A Lindi, co Bety, už ve škole v pohodě? Jestli si dobře pamatuju, byly nějaký slzy? A Adámka živě vidím :)

Já jsem dneska zpruzená z počasí. Za chvíli razím do práce a nějak se mi nechce :D Ale co nadělám, člověk musí být rád, že práce je.

Mám tu hromady žlutých cuket a už fakt nevím, co s nima, nemáte někdo dobrý recept?

Tak si jdu namalovat něco na obličej a poklidit. A doufám, že tu zase brzy uvidím nějakou další zprávu ~o~ ~t~
Martina_Sam_Nath 8848
15.9.2012 14:32:12
trochu mě to zlobí, patří tam jen ten první smajlík
Martina_Sam_Nath 8848
15.9.2012 14:30:05
Ahoj všem co nakukují

já občas jo, ale není čas a chuť psát. Ke konci prázdnin se u nás semlelo spousta věcí tak možná až se usadí a bude čas a chuť...

babičku v důchodu závidím, to je hned lepší a ať se všem daří ve školách, školkách , pracích, vztazích....

Sam je taky ve třetí, stále pohoda, Nath ve školce jak mazák, stále se svojí stravou, ale mým klidem, že v něm nebují nic co by mu ublížilo, léto bylo ve znamení vyšetření a tak a pomohlo mi uklidnit se.

tak zatím a třeba tu bude zas co číst :-)~o~~o~~o~~o~
LilyAA 84752
14.9.2012 16:56:48
ahoj Veru,

tak jsem náhodou nakoukla a takové milé překvapeníčko! Jsem ráda, že jsi napsala, mě to taky moc mrzí, že nám to zde skončilo..........~n~~n~

Jinak jsem tedy v šoku, že Terezka už je ve škole....to je fakt neskutečný, jak to letí.

Bety je ve druhý, Adámek ve školce, a událostí tohoto roku je, že mám mamku v důchodu. Bydlíme nad sebou, takže je to neskutečnááááááááááááá pohoda!
Fakt úžasný! Děti si užívají, mamka si užívá a já nemusím mít stres v práci, nebo alespoň ne tak velkej ~t~~t~

Moc všechny zdravím a budu ráda, když si tady zase něco přečtu.

L.
Veveruss + 3 70884
3.9.2012 20:37:22
Ahoj holky, mám dneska mírně nostalgickou náladu, tak mě napadlo sem nakouknout a tady je ale ouplně mrtvo :) Je teda fatk, že jak člověk naskočí do vlaku práce, škola, školka, domácnost a podbné radosti, tak času moc není. Ale je mi najednou nějak smutno ~n~ odžily jsme tu pár hezkých měsíců ~b~ což? Ale jasný, život jde dál ~y~

My máme za sebou první školní den, tak jako spousta z vás a je šok zjistit, že nám ty děti tak stárnou!! Dneska totiž šel Zdenda do třetí, Teru do první a Niki se posunula ve školce mezi ty téměř petileťáky. Já už taky jedu v pracovním procesu a a zjištění, že nic, ale fakt nic nestíhám Vás asi nijak nepřekvapí. A to jsem ještě rozjela kroužek francouzštiny, tak nevím, jetli mám chtít, aby o něj byl zájem....~t~

Tak kočky, písne někdo něco??

Jinak Bell, je mi to moc líto, mám stejný zážitek v rodině s babičkou a je to ~n~ posílám ti ~s~
Bella&Kiwici (D08, S09, N10) 45145
4.7.2012 17:33:17
Dekuju Lily ~s~
Andrea, Maty 01/08 a mrnousek 67559
2.7.2012 10:37:00
ZDravím všechy, zase po dlouhé době....
máme se celkem dobře...těhu ubíhá docela rychle..dneska už jsem 19+1...ve středu mě čeká odběr plodovky, protože vyšel z tripplů špatně papp a mají podezdředí aby z toho nebyl DS...ač celkové riziko je 1:35000
jinak Maty má neštovice, takže se doma nudíme...
koukala jsem, že jste všechny na FB...kdo by měl zájem, tak si mě najděte,, ráda pochatuju :) Jsem tam jako Andrea Frischová.....
zatim se mějte A.
LilyAA 84752
1.7.2012 15:40:40
Bell, hodně sil, je to opravdu strašné, šílené, hrozné!!~6~~6~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 56923  [Dalších 56883 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.