| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 56923  [Dalších 56893 >>]
PraliMatěj02/08+Madlenka11/10 85405
28.11.2013 22:42:42
Ahoj, holky, přiznám se, načuhuju...:) Nám ty děti rostou jako z vody, co? Od září škola...~8~~;)
Ma-ky, Matyášek a Madlenka 67045
28.11.2013 22:19:31
Nazdárek, já pořád načuhuju a nic se tu neděje:)
Veveruss + 3 70884
28.11.2013 20:42:20
Jen pokus :) Chodí sem ještě někdy někdo nakouknout? Přiznejte se :)
Aghi+Fík1/08+Ája6/09 67195
25.1.2013 8:22:54
Ahoj kočky!

Tak když nikdo nepíše, tak si tu budeme psát samy :-D

Já Makušky domeček znám z FB, jedou pěkně, vidím to, že letos na Vánoce bydlí!My jsme tenhle stav měli v srpnu a v červnu dalšího roku jsem se stěhovali.

Klem, tak to je tada mazec, 320 zájemců???? No to je šílený! Tak to když je u nás na podatelnu 60 zájemců, tak je to vlastně ještě ok....

Klem, Káji prosím tě jezdí na kole bez koleček od dvou let a devíti měsíců, asi je to tím, že 1) je holka, 2) starším bráchou, 3) všechny její kamarádky jsou starší než ona a Káji se jim chce vyrovnat, takže je opravdu nějaká rychlejší.

A ještě pro pobavení, když moje mamina odvede na gymnastiku Káji, tak tam s Fíkem na ni čekají. Tak včera ho paní učitelka vzala dovnitř, že by ráda měla na gymnastice i kluky. Nějak jí nezabránilo tvrzení, že Fík není tak úplně pružný, vzala si ho do hodiny a po hodině navrhla, aby chodil pravidelně... ~e~
Klem 4973
24.1.2013 13:42:10
Ahoj ženy,

tak jsem myslela, že se nás tu sejde trochu víc, když tu máme výročí a zatím nic moc teda.

Maky, tak ten váš dům už bude brzo hotový, ne? Kdy se budete stěhovat? Vypadá fakt pěkně, takový malý a jednoduchý, paráda!

Aghi, vidím, že máte doma malé sportovce, náhodou, jestli se Kryštof naučil lyžovat, tak ho to třeba později chytne, hlavně, že to umí. A na kole jezdí i Kája? To u nás se Fanouš nehodlá vzdát odrážedla, kolo nechápe a nechce, Toníček zas nechce odrážedlo a jezdí jenom na té motorce.

Jinak to by člověk nevěřil, jak se pobaví u hledání práce. Jednak nejsou žádné inzeráty a když jednou týdně člověk na jeden odpoví, tak ten inzerát do druhého dne stáhnou. Když jsem zjišťovala, proč už není aktuální, tak prý jim přišlo za víkend 320 odpovědí a že to prostě nezvládají ~8~ Nevím, jestli se mám smát nebo brečet ~d~

Tak jsem zvědavá na ty další alegorické vozy, to mě pobavilo ~:-D
Ma-ky, Matyášek a Madlenka 67045
22.1.2013 10:19:29
Ha, jsem čekala, jestli se to povede a nezapomněla jsem to, jsem dokonalá:)

Jinak v létě jsme byli po prvé na dovče, překonala jsem svůj šílený strach s lítání a asi tak dva měsíce hučela do Martina, až konečně povolil a byli jsme týden na Malorce. A teď dalších 20 let to vidím, tak maximálně na chalupě:)

Jestli někdo nakoukne, tak taky napište jak se máte, co děláte, a další a další alegorické vozy:)

Mějte se moc krásně květinky.
Ma-ky, Matyášek a Madlenka 67045
22.1.2013 10:17:46
Nazdárek holky, tak já pořád nakukuju a sleduju, ale nejsem schopná něco napsat, tak jsem se konečně dokopala teď:)

U nás vcelku nic nového, Majdě už budou tři, tak začínám řešit co dál, každopádně asi budu muset zažádat o neplacené volno, páč v květnu těžko do práce nastoupím, před prázdninama.

Jinak domeček už vypadá takhle

Aghi+Fík1/08+Ája6/09 67195
22.1.2013 10:06:11
Ahoj Klem!!!

Též Tě zdravím! Tak to je moc prima, že už chodí i Toníček! Mrzí mě, že nevyšla zpět tvá práce na částečný úvazek, ale když ani tebe to nemrzí, tak přeji brzké najití nějaké lepší práce!

Dneska má narozky tuším Pepča od Handíka, tak přejeme vše nej nej nej!!!

My jsme byli začátkem ledna týden na horách, Kryštof absolvoval lyžařskou školičku a naučit se krásně lyžovat, tak mám velkou radost, protože on evidentně na ty sporty moc nebude, ale chceme dětem dát aspoň základy, tak tady máme splněno ;-) K Vánocům dostali oba nová kola, Kryštofovi jsme vzali 20tku a Káji 16tku a nestačili jsme je honit! Kryštof to má tedy jen tak tak, dosáhne špičkama, ale věřím, že do jara ještě poporoste.... Musím s ním na 5ti letou prohlídku, takže míry moc momentálně netuším, tak pak sem můžu hodit. Ale je z něj pořádnej chlapák, mám co dělat, abych ho ještě unesla a to se začal nějak víc mazlit, takže když na mě skočí, tak mám co to ustát ~:-D ale protože vím, že to je důležitý, tak se snažím mazlit, co to jde ~:-D
Klem 4973
18.1.2013 9:48:50
No ahoooj, to je náhoda. Já celý tento týden přemýšlím, že sem něco napíšu, když je období těch narozenin a vidím, že mě Aghi předběhla:-)

Tak já taky všechny zdravím od nás a přeju hodně zdraví a radosti k narozeninám!

U nás se taky chodí do školky, to se podržte, že chodí i Toníček! Co já jsem tu pronervačila týdnů ~:-D Začal chodit tento týden, úplně v pohodě, strašně se těšil, chodí spolu s Fanouškem do spojené třídy, F. je akorát v té logo třídě a T. v normální, ale jsou v jedné místnosti.

Já mám akorát smolíka v práci, v říjnu jsem se byla domlouvat, kdy mám konkrétně nastoupit, bo to už jsem věděla, že T. školku má, tak mi řekli, že pro mě nemají ani to místo na částečný úvazek, co mi slibovali na jaře. Ale je asi lepší, že tam nebudu, bo co se ke mně dostává za zprávy, to by člověk nevěřil. Takže dostanu odstupné a doufám, že si hned novou práci najdu a konečně se pustíme do oprav toho našeho starého obydlí.

Tak doufám, že se tu objeví i někdo další a budou tu další novinky!
Aghi+Fík1/08+Ája6/09 67195
17.1.2013 12:32:21
Ahoj všem po hodně dlouhé době! :-)

Vlastně ani nemám jistotu, jestli si to někdo z vás přečte... ~k~ ale i tak to zkusím!

Nastává období našich únoráčků, tak my VŠEM přejeme krásné 5. narozeniny, hodně školkovských zážitků a stálý úsměv na tváři!

My se máme fajn, já chodím od června do práce, zároveň jsme se v červnu přestěhovali do nového, děti chodí spolu do školky, Káji se dostala až ve druhém kole v listopadu, takže to bylo předtím náročné a teď se snažíme korigovat všednodenní shon :-)

Kdo je na FB, tak se vidíme tam, tak zdravím hlavně ten zbytek!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 56923  [Dalších 56893 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.