| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 40976  [Dalších 40956 >>]
Amab+3 80545
15.8.2011 15:54:31
Ahoj Linky, Tino a ahoj ostatní~3~
U nás zatím žádný pokrok. M už chodil na nočník, ale zas to začal bojkotovat. Takže počínaje včerejšem jsem začla s úplatkářstvím. Protože takhle jsem furt zavalená plenama a nestíhám nic jiného (látkuju)~t~
S bobkama je čím dál větší sranda, občas na mašli, ale nedala bych je za nic na světě~y~
Mějte se~t~
Linky+Jerry3.8.07+Seby31.1.09 59564
1.8.2011 19:54:47
Jane,to teprve prijde...mam kluky taky o 1,5 roku a musim rict,ze pbdobi od mladsiho roka az do chvilku pred 2,5 lety bylo behani ,behani,behani...rozcilovani,konejseni vsech moznych urazu..no,zadna sranda,ale za to si spolu hraji uz od roka urco,jen proste obcas chteji oba jednu vec,no:(
Linky+Jerry3.8.07+Seby31.1.09 59564
1.8.2011 19:51:21
jo a zime meli kluci oba nestovice,tak tohle uz mame za sebou..seby mel jit den,co se osypal na ockovani 2 davku MMR...
tak nastesti,ze jsme odvolala kvuli nestovicim starsiho,neb predstava,ze by s jeho nestovicema,kdy mel vysoke horecky,pupinky uplne vsude a jeste k tomu reakce na MMR...no,nastesti ne
Linky+Jerry3.8.07+Seby31.1.09 59564
1.8.2011 19:49:04
hoj,po dlouhe dobe,potrebovala bych Gerbi...
prosim holky...
jinak seby je desny drobek..ma cca 93-94 cm a 12,5 kg..zato ten muj starsi,bude mit ted 4 roky a ma 109 cm a 23 kg!!!
ockovani jsme proti vsemu,plinu nema uz rok a to i na noc,zuby ma vsechny a jsme zdravi:)))
dalsi prirustek necekam,jsem prestehovana,chlap zadny..takze nejak vse pri starem:)
ko,jen jiz delsi dobu prodavam Next,tak trochu reklama:)
68129 na MMB
tina1109
  • 
8.6.2011 8:24:59
Ahoj Kamiš,ted je bezvadný počasí na řádění venku vid?Adyš by venku nejradši i spal. Dokonce nesmí chybět u brzkého ranního venčení pejsků. Sranda je, že starší co si hafany pořídil spí a malý venčí:-))Příjde domů a už se ptá, jdeme pá? Co se týče plenek - je lenoch. Bez plínky jo, ale jak má čurat tak si o ni i říká. Tak to nehrotím, ještě pár dnů vyčkám a pak zkusím taktiku jako kdysi u staršího, že plínky nemáme a musíme koupit. Snad zabere. Na tu 2.dávku jdeme až v září, ted jsme ji odmítli. Radši jsme venku než čekat co bude. Kdyby se ty reakce aspon odbily hned a ne po xdnech.
A kam se holky chystáte na dovču?
KamiŠ+2 48179
7.6.2011 19:19:53
tak můj příspěvěk tu visel až do května jako poslení ~k~ a teď rovnou dvě stránky ~;)~R^

Tino, ELinka mmr ještě nemá. ANi jednu dávku. Je očkovaná čtyřvakcínou, tak nám ještě chybí obrna i žloutenka a já to teda nehrotím ~;)

Jane, to je síla.. hlavně, že to dobře dopadlo!

JInak je to sranda, nemoci jsou pryč, tak sportujeme, jezdíme na kole a kolečku (ELinka má First bike), já začínám po letech s bruslemi.. pořád někde lítáme :-) ELinka je bez plínek už docela dlouho.. i na noc.. ale myslím, že mají ještě čas, kdyby nebyla, tak je mi to fuk ~;) ačkoliv samozřejmě mám radost.. Pusu nezavře.. no ženská, povídá, zpívá a já mám někd yhlavu jak pátrací balon: Ale je to príma ~s~
Amab+3 80545
9.5.2011 17:08:24
Tý jo, tady to jede. já už dlouho nenakoukla ~t~
Tak náš špunt má pořád plínu (prý je malé miminko a na nočník mi prdí ~j~). Taky moc nejí, ale oblečenej má skoro 15kg a měří 93 cm. Nicméně je strašně hubenej, všechno z něj padá. No děs. Ale myslím, že malá mu brzo zvedne apetit. Tuhle jsem zkusila mrkvičku, protože mi přišlo, že už jí mlíčko nestačí a ejhle, zatímco ona ohrnula nos, malej to za ní všechno spořádal. Takže ségru na něj, na pacholka. Začínám se na ty příkrmy těšit~t~~t~~t~
berusa 77519
9.5.2011 6:24:32
jee tak nase slecna taky neni zadny drobek - v 18m necelych 11kg, ted bude mit uz mozna skoro 14kg ~e~

uz ma krasne culiky a plinu mela jeste pred 2 mesici na cely den - ted uz ji nema ani na nocni spani ~R^

akorat je to oproti te starsi pekne ero, vsude vyleze, dela lumparny....uz pred pul rokem lezla na hristi na prolezce az uplne nahoru, umi krasne kotrmelec a nezavre pusu - porad neco zpivame, umi uz docela hodne pisnicek
a uci se i od velke segry - minule za mnou prisla, ukazala palec dolu a rekla mi "neka" ....to delaj deti ve skolce jako ze spolu nekamaradi
tina11 82410
7.5.2011 16:49:06
To jo, malý je hezký. Náš má 15kg..fotku neumím vložit:-(
Co se týče nočníku, má období, že na něm posedí, ale nic:-), tak snad to brzo zlepší.
ChemicalJane + 4 86738
6.5.2011 15:31:56
jinak je moc krásnej a vlásky dorostou!!! ten čas letí, co? my máme půl roku po kolaudaci a dle stavu krabic mam pocit, že jsme kolaudovali před týdnem ~t~~t~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 40976  [Dalších 40956 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.