| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 40976  [Dalších 40946 >>]
ChemicalJane + 4 86738
6.5.2011 15:30:16
Janavito - takovýhle míry má náš mladej teď ~t~~t~~t~
janavita1 98592
6.5.2011 14:40:11
Pořád čekám, kdy mu ty vlasy dorostou ~t~

janavita1 98592
6.5.2011 14:27:23
Za chvilku to bude rok co bydlíme v domečku ve vesnici, s napětím čekám jestli mi malýho vemou do školky, je to jak výhra v loterii, přestože se jedná o školku vesnickou, je hrozně málo místa a jak zjišťuju, tak to bude tvrdý boj ho někam dostat a to i do města ~n~

Konečně se podařilo malýho přes den odplenkovat, do teď odmítal spolupracovat a já zas odmíta mít pročůranej novej barák, nakonec mu to teď došlo a už hlásí, sice někdy nestihnem dojít, ale neva, hlavně že mu to konečně docvaklo.

Čeká ho za 4měs. druhé očkování Priorixem, tak se fakt "těším", minule to byl děs.

Jinak prcek moc nejí a furt lítá, kecá, ječí, vzteká se a dělá skopičiny, aktuální váha je 10,5 kg a 85 cm, vypadá tak na rok apůl, takže doufám, že nám dlouho bude procházet dětské vstupné ~t~

Teď sháním malý nafukovací kruh do bazénu, kterým ten chrt nepropadne, přes zimu jsme nechodili a nějak dostal strach z velkýho množství vody, takže se mě drží v bazénu jak klíště, ale v brouzdališti je to OK.
ChemicalJane + 4 86738
6.5.2011 11:50:36
no to sice jo, ale zřejmě taky dobrý ~t~
tina1109
  • 
5.5.2011 15:37:23
Jsou hrozně tvrdý:-)))
ChemicalJane + 4 86738
5.5.2011 15:34:18
ale tak zrovna z granulí bych si tak velkou hlavu nedělala ~t~
tina1109
  • 
5.5.2011 15:15:45
U nás je asi nejhorší - psí granule:-) Když nejsou vysypaný všechny, tak zmizne aspon jedna i s malým...a pak potají špehuje jak by si ji dal do pusy.
tina1109
  • 
5.5.2011 15:14:08
Hlavně, že z toho nic nebylo. Musíte mít veselo:-) To náš malej taky, když kapu staršímu, tak hrozně chce taky a když má sebemenší rýmu, tak to je hned zle a nosík je nepřístupný. Takže jsem už i odsávání vzdala...naštěstí bývá nemocný málokdy.
ChemicalJane + 4 86738
5.5.2011 14:28:09
ber21 - jj, mladej se načil všechny nešvary Ellenky, takže chvílema fakt nepoznám, kterej z nich ječí, pokud nejsem u nich ~t~

tina - no Dennisek měl rýmu, a bytostně nesnáší jakékoli zacházení s jeho nosem - kapky, odsávačka.. takže jsme oba bojovali a ona v nestřežený okamžik je šlohla a pak když byl klid a "nevšímali" jsme se jí, tak si je otevřela a vypila... volali jsme na toxikologii, verdikt zněl jasně....
jasně, mohlo by být vše horší, kdyby vypila něco horšího... léky máme jinak schovaný, to prostě že je čmajzla no.. a jak nebyly tam, kam si je položila, když jsme bojovali, tak se mi to vykouřilo z hlavy... ~f~~d~
tina1109
  • 
5.5.2011 13:37:51
Vypila kapky do nosu?:-) Hlavně, že to nebylo nic horšího...a dobře to dopadlo. Já synka naučila, že je povinnej odevzdat skoro každý drobek co najde:-) Starší syn je alergik, tak tu ted měl léků, že jsem musela počítat jestli nechybí...tento věk je fakt hodně o zvědavosti. A jak to máte se školkou? Adyš půjde asi od 4let. Ale vědět to dřív, tak si dám 4letý rodičák. Takto to bude docela poznat na financích:-(
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 40976  [Dalších 40946 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.