| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 12575  [Dalších 12545 >>]
Aefik 18295
5.11.2015 22:40:16
Ahoj vsem~3~


tak ja uz jsem v praci na plny uvazek,je to mazec~e~~8~Lefff,kazdopadne uzivej jeste plnymi dousky RD a nikam se nezen nebo jen na castecny uvazek...

Jani,to je otresny,cim si musela holcicka projit,chudinka mala~n~
U chlapa jeste dokazu pobrat,ze ho mimino "nebere",zvlast pokud si je jisty,ze neni jeho.Sice moc nechapu,proc pristoupil na zapsani do RL (mozna to lze i bey souhlasu otce???Nevim~d~) Kazdopadne nepochopim tu zenskou,ktera dite devet mesicu nosila,pak porodila a odlozila do kojenaku~a~~:(

Zaplat PB za vasi kamaradku~s~~s~~s~Je proste uzasna~;((~x~

K soudkyni nemam slov....~Rv


Aefik 18295
5.11.2015 22:32:13
Lucijano,moc gratuluju,to je nadherna zprava~;((~;((~;((~;((
At se vam krasne dari~s~~s~~s~~s~~s~~s~~x~
Jáňa+tři sluníčka 29413
23.10.2015 14:05:22
Luciáno, moc gratuluji k miminku a přeji hodně zdraví do života celé rodině! ~x~
Jáňa+tři sluníčka 29413
23.10.2015 14:04:29
jinak s tou kamarádkou, nevím jak moc je syn "nezvedený" , info znělo tak, že prý je zapsán v RL malé, ale otcovství popírá a s dítětem nechce mít nic společného... Na testy jsem se ptala a o ty zase nestojí kamarádka, je šťastná, že je malá u ní a ne v ústavu, kde byla jako rukojmí od února.~n~ Ten systém u nás evidentně nefunguje tak, jak má. Žádní profesionální pěstouni, ale postýlka v ústavu, kde tě vezmou do ruky jen na jídlo a přebalení... Kamarádka už na jaře žádala malou do pěstounské péče a soudkyně v K. nařídila jednání na KONEC ZÁŘÍ !!! přitom matka ani otec se od porodnice nepokusili o kontakt, jezdila za ní jen babička. Při jednání v tom září se na ni soudkyně ušklíbala, že byla za malou jen asi dvacetkrát(malá byla v KÚ ve městě 100km od Prahy, ona zaměstnaná na plný úvazek v Praze, navíc bez auta ~a~), pak zpochybňovala, že by měla dostat malou do PP, a vůbec, že ještě budou čekat, jestli se matka někde neobjeví(je od února nezastižitelná, poštu nepřebírá)... no a výsledek jednání jí nechtěla sdělit, že prý jí přijde poštou doporučeně...~o~ Připadala si pomalu jak zločinec, když ji soudkyně vyzvala, že může něco říct, tak poukázala na to, že v období 6-7 měsíce podle Matějíčka se děti fixují na pečující osobu, že každý den v tomhle období hraje roli... na to se jí soudkyně zeptala, zda je to všechno a když řekla, že ano, tak ji poslala sednout beze slova komentáře... no a tak potom v Praze požádala o předběžné opatření, což sice vydali během pár dní, ale zase se muselo čekat, až se vrátí nevyzvednuté oznámení matce.. takže suma sumárum dostala tohle úterý a navíc bez PP, pouze jakési opatrovnictví, takže bude doma zadáčo. Budou prý žít z mateřské a pak z rodičovské, no a od září 2017 si ji vezme do školky a vrátí se do práce... do toho jí odešel dlouholetý partner(necítil se na výchovu dítěte...), takže na prahu šedesátky sama s kojencem a psem, živa z pár tisíc mateřské... uff, no alespoň víme, kam posílat hadříky po Máťovi a nemusely jsme řešit prodej kočárku ~t~
lucijána 66898
23.10.2015 13:55:03
Ahojky

aefik jj už máme doma mimino jménem Adam narodil se 1.10 měl 3.7 a 50 cm a porod stál za prd.

jinak se omlouvám sotva jsem na pc děti rodina + šití nějak je ten den krátký
fotku se pokusim dát do alba sem to už neumím~d~
Jáňa+tři sluníčka 29413
23.10.2015 13:49:01
Maty tam má zatím jen jednoho kamaráda, ale zaplať PB za něj. ~d~ Jinak přesun do vedlejší třídy jsme už zvažovaly, dokonce jsem na toto téma mluvila s ředitelkou. Ale bohužel nemá místo v té konkrétní, námi vyhlídnuté třídě ~a~ . Nabídla nám místo ve třídě ve vedlejší budově, tam ale nemáme žádnou zkušenost s učitelkami a to je zřejmě klíčová informace, protože u špatné učitelky nemůžou být spokojené ani ty nejhodnější děti...~d~ Chtěly bychom ho dostat do třídy k panu učiteli, do které už teď občas spojují odpoledne, nebo po odchodu naší kamarádky teď dávají i na odpolední spaní a hraní, pokud pí. ředitelka nemá možnost ve třídě suplovat. Ten učitel se mi zdá fakt suprovej, minulý týden jsem si u něj malého vyzvedávala a vůbec se nám nechtělo domů. Byla tam zrovna na návštěvě má kamarádka s malou, tak jsem Matyho poslala ještě mezi děti(byla jsem ve třídě s ním), že si chci chvilku promluvit s tetou. No a pan učitel tam měl asi 5-6 dětí, začali divočit, tak vzal kytaru, sedl si s nimi na koberec a hrál na přání ~:-D zpívali všichni společně, ale děti po řadě vybíraly písničku... pak když už je to omrzelo, vzal knížku, lehli si všichni hlavami k sobě na koberec(včetně učitele) a on jim četl s úžasnou dramatizací pohádku o popleteném pejskovi. Jak na ty chlapy moc netrpím, tak tenhle byl v tu chvíli k sežrání! ~t~ Kamarádka se mezitím rozloučila a s malou odešla, tak jsem říkala polohlasem Matymu, že už půjdeme taky a pan učitel na mne z té země kouknul a povídá " počkejte ještě chvíli než to dočtu, pojďte si k nám sednout" a u toho se usmíval jak Jezule. Tak jsem si tam sedla na koberec a poslouchala pohádku...~d~ najednou jsem si fakt připadala jako vítanej partner učitele, ne jako nevítaný vetřelec...
Aefik 18295
22.10.2015 19:29:21
Jani~n~to mi je moc lito,cim si Maty ve skolce prochazi~n~~6~
Tak to vidim,ze je potreba naplanovat sraz co nejdriv,abychom to mohly vsechno probrat!
Ja teda vidim jednoznacne chybu na strane ucitelky - prece neni mozny,aby si ve skolce nevsimla v podstate pocinajici sikany,ja osobne bych netolerovala ani to osloveni "maly prcku"~7~nebo aby "nevidela",jak velci kluci brani Matymu hrat si na lodi.
A to s tim certem teda fakt no comment..bohuzel ten neadekvatni hysterak jejiho syna na besidce vypovida v tomhle kontextu nejspis o t.om,ze to straseni realnyma certama a peklem pani ucitelka praktikuje i doma na vlastnim diteti~a~toho certa jste vyresily asi nejlip jak jste mohly~;((p.uc.je fakt mega POPLETA~o~
Zkousela jsi promluvit s rodicema tech vytrzniku?
Velkej bracha je fajn,ale obcas,no spis nekolikrat denne je mezi klukama taky radna rezba~8~no ale aspon je to v rodine a Tobik se na velkym brachovi uci sebeobranu,nenecha si nic libit a obcas cumim,jak umi sofistikovane kopat a busit pesti do protivnika~e~~t~
A rozumim spravne tomu,ze vase kamaradka ma nezvedenyho potomka,ktery dopustil,ze jeho dcera skoncila v kojenaku?Tak to zaplat PB,ze si holcicku mohla vzit babicka~;((,ale je skoda,ze jste v ty skolce prisly o spojence~7~
MA tam MAty hodne kamaradu?Nepomohlo by prerazeni do jiny tridy v ramci skolky?
Jáňa+tři sluníčka 29413
22.10.2015 13:20:18
no hlavně pro ni je to obrovská změna, doteď s ním byla 24/7 a teď ho najednou vidí tři hodiny za tři dny ~d~ . Ale malej si už zvyknul, stačí mu ke štěstí i jen jedna maminka ~t~, ale tragédie nastává, když jsme v práci obě. Teď si to prubnou o podzimních prázdninách, bude doma se ségrama. My teď řešíme nějaké potíže se školkou a to mi jde na nervy hodně. Před pár týdny jsme řešili ubližování(dva kluci ho strčili v šatně tak, že padl hlavou na skříňku, pak ho jeden držel a druhý kopal mezi nohy... ~o~ . No řekl nám o tom a dokázal je pojmenovat, takže učitelky vyřešily domluvou a kluci slíbili, že se to nebude opakovat. Pak začal pokřikovat(na mne :-) )"ty prťousi malej" nebo ty "prcku malej" tak často, že mi to bylo divné. Nakonec jsem z něj vytáhla, že se mu tak posmívají "velcí kluci"( no proti němu jsou velcí všichni, je menší než ta nejmenší, 2,5 leté holčička). Nechtějí ho pouštět hrát si na lodi(dřevěná průlezka ve třídě ve tvaru lodě se skluzavkou a kormidlem). Teď se to pro změnu zopakovalo strčením na schodech(naštěstí šel nahoru, takže se sice uhodil, ale nezřítil ze schodů), tam bohužel neví, jak se kluk jmenuje. No a "vylepšuje" to pí. učitelka, která předevčírem řekla třem raubířům, že na ně zavolá čerta a ten je odnese do pekla. ~q~ Maty to podal tak, že jsme mu my s Miky lhaly o tom, že jsou čerti jen převlečení páni, že čerti jsou OPRAVDOVÍ, když to řekla PANÍ UČITELKA. Málem mne trefil šlak, jo a plakal, že nepůjde na záchod, protože v předsíni číhá ten čert. Pro kluky prý nepřiletěl, tak je určitě schovanej u nás... vrrr Byla jsem tak vytočená, že jsem šla zazvonit na ředitelku školky(bydlí u nás v domě, o patro výš), která v jejich třídě teď supluje, než přijmou novou učitelku. Naše kamarádka, ke které jsme ho úmyslně dávali do třídy, odešla totiž na mateřskou se svou vnučkou, kterou si v úterý přivezla z kojeneckého ústavu. ~d~ Jinak Matymu jsme to vysvětlily tak, že pí. uč. chudák ve svém věku ještě neví, že čerti nejsou, popleta jedna. Tak jsem mu musela slíbit, že jí to řeknu, aby už konečně věděla pravdu.~R^ Přitom má sama 4 letého syna, dokonce mi kamarádka říkala, že vloni s ním musela odejít z mikulášské besídky, protože byl naprosto v šoku a řval chudák jak na lesy... a cizí děti jí není blbé strašit! ~o~ No budu situaci sledovat, ředitelka děkovala za zpětnou vazbu( a to neví, jak se o ní tahle učitelka vyjadřovala v šatně v hovoru s jednou maminkou, když zjistila, že bude suplovat u ní ve třídě ~a~ )tohle prý při hospitaci nezjistí, tam je každý připravený. Jsem z toho otrávená a mám strach, aby se to nějak nepodepsalo na jeho psychice, nesžil se s představou, že mít terč na zádech je normální... ~n~ Aefíku nám by se ten velkej brácha ve školce teď moooc hodil. ~;)
Aefik 18295
22.10.2015 10:43:31
Smichov i Butovice za me suoer~b~akorat mam oba vikendy denni~n~

Ty jo,tak to Miky nema moc dobrou pracovni dobu~7~ale vy to date~x~
Jáňa+tři sluníčka 29413
20.10.2015 9:16:17
joo, ještě tohle by nebylo špatné místo k setkání ~t~
https://www.slevomat.cz/sleva/943857-neomezena-konzumace-pro-dva-v-golden-pacific-cafe
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 12575  [Dalších 12545 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.