| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 436  [Dalších 376 >>]
Pavlína Zaoralová 98753
6.7.2012 21:57:25
janí tak nakonec to jsou nějaké afty zase nenechá si tam moc koukat ~a~ale už trochu jí lépe
ad očko je to zatěžování organizmu a stejně je to 50% na 50% jestli to chytnou i naočkovaný
taťka je s námi doma tak jsem ráda trochu si člověk stihne i poklidit nebo odpočinout~z~zorinka dneska spinkala krásně kojila jsem ve 20 pak ve dve a pak v 8 ráno je to zlatíčko ~s~
tak se mějte a užívejte léta a teplíčka ~3~
Jana*K a sluníčka 51000
5.7.2012 19:33:52
Alfi, velká gratulace k Marice, ať je zdravá a máte se všichni moc rádi :-)~x~~s~

Carlin, hezká váha, jste šikulky :-)
Vodu i fenykl jsme zkoušely, ale Marušce to nechutná a tak jen kojíme, teď v těch vedrech i po 20minutách :-)
K nepovinnému očkovaní, budeme se očkovat proti pneumokokům, ale jak se to jmenuje, to nevím.

Palusko, proč se ti nepovinné očkování tak nelíbí? Ať je Stelince lépe a moc jí zoubky netrápí.
Pavlína Zaoralová 98753
3.7.2012 22:52:12
jani no to se máte naše tchýnka je taky p.učitelka v družině takže dva měsíce prázdnin bude vypomáhat,stelinka už je bez teplot ,ale bud jí lezou stoličky nebo ji vyskočili zase nějaký afty~n~od rána špatně jí kousne si a pak u toho brečí a že už nechce ~:(

alfi velikánská gratulace přejeme marince jen to nej nej nej ~s~~;((~x~

carlin začala jsem dávat i vodu převařenou v těch nej vedrech dělala jsem to tak i u stelinky jinak kojim tak nejdřív po hodině a pul ,ale zorinka je poblion pulhodky se kojí pak se poblinká a pak má škitavku tak ji dám ještě cucnout ~t~
nepoviné očkování nedám nic ani náhodou ~Rv

jdu na kutě tak papa~3~
Carlin 40902
3.7.2012 16:32:50
Alfi, moc gratulujem k dcerušce~x~ Ať ti roste, je zdravá a spokojená.

My byli dnes s Violkou na kontrole, je jí 1 měsíc a má už 4480g. Za dva týdny přibrala půl kila! Je to teda pořádný Otesánek:-).

Chtěla jsem se zeptat na dvě věci:
1) dáváte miminkům v těch velikých vedrech nějaký čajík nebo vodu nebo jen třeba častěji kojíte?
2) jak jste se rozhodli s nepovinným očkováním (Rotarix, Synflorix, Prevenar)? Já pořád nevím.
Alfa3686 119314
1.7.2012 18:03:55
Ahoj všem :-),

tak už jsme od pátku doma z porodnice. Byla jsem od minulé neděle hospitalizovaná a v noci na úterý mi praskla voda :-). Porod byl naštěstí rychlý a máme krásnou zdravou holčičku Mariku (3450g, 48cm). Je to naše sluníčko, tak si užíváme každé chvilky.

Všem moc blahopřeju k mimískům a přeji jen to nej!
Jana*K a sluníčka 51000
29.6.2012 16:01:08
Palusko, ať je Stelinka brzy zdravá. My máme taky krémik Imazol, dnes jsme ho dostaly. Bříško nás taky občas pobolívá, ale když se v plínkách objeví "smažená vajíčka", je hned zase vše v pořádku :-) Ve školce měli děti angínu, tak tam teď Haninka nechodila a teď budou prázdniny, tak zůstáváme doma. Babička je učitelka na ZŠ, tak o prázdninách bude u nás.
Jak Stelinka zvládá dalšího člena rodiny?
Mějte se hezky :-)
Pavlína Zaoralová 98753
27.6.2012 22:23:54
ahojky díky za optání jojo už je to dobrý i rýma i kvasinky ~R^zato stelinka má dva dny horečku tak jsem zvědavá co se z toho vyklube ~a~
zorinka má 4280g je to otesánek a pěknej poblion a asi ji i bolí bříško ~:(
zítra jedem na echo na srdíčko a babička bude hlídat stelinku no máme ted těch doktoru a lítání nějak víc ~d~
janí jak vy to zvládáte nic nepíšeš tak asi dobře ~s~
Jana*K a sluníčka 51000
27.6.2012 10:54:11
Alfi, jak?
Palusko, jak mastička, zabírá? A co hlava, je to lepší?
Carlin, jak se máte vy?
Hezký den :-)
Pavlína Zaoralová 98753
23.6.2012 22:45:57
Alfi tak co jak je? Vím je to náročný,ale užívej si do poslední chvilky a odpočívej ono už to brzy přijde ~s~ hlavně ať jde vêchno hladce a rychle ~;)
v uterý bude zorynce tři týdny a mě už asi 4x od porodu bolela hlava jako že migréna ufff mám to z nepravidelného spánku, dneska mě to polevilo tak jsem vždycky šťastná jako blecha a i když byl náročnej den tak jsme si to s holkama užily tak papa a opatrujte se ~s~~p~
Alfa3686 119314
22.6.2012 13:15:03
Ahoj všem :-),

tak já mám dnes termín a stále nic...jen mě od rána pobolívá v podbřišku a v kříži. Není to ale nic hrozného, jen takové pobolívání. Doufám, že se malá umoudří a je to náznak toho, že už se chystá za námi na svět :-). Ten konec těhotenství je už dost náročnej a ta vedra mi taky nepřidají...

Všem moc gratuluju k narození miminek a přeju jen to nej! :-)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 436  [Dalších 376 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.