| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 8992  [Dalších 8862 >>]
GJana& julinka 23941
22.11.2013 11:20:05
Holky,jaký máte denní režim teď ,co se stmiva tak brzy? potřebuju julcu nějak unavit. Písek nepřicházi v úvahu,dětské koutky nemám moc v lásce,protože starší děti nejsou ohleduplni vůči menším,jako julca nechodícim dětem. Už jsem jich pár prošla. Julca usnula včera až v půl 11. už jsem k.o. v noci pořád vstávám tak 2-3krát. Ráno o půl 8. přes den včera usnula až v 5 na hodinu. Jinak přes den vůbec. Už funguji jen na autopilota.... Problem s naším nočním vstávání je v tom,že kolikrát od půl 3 do šesti nemůžu usnout. Ale mam pocit,že všechny dětičky už pilně chodí. Narozdíl od nás.... Teď se začíná už druhý týden pouštět a víc zkoušet chodit. Kamarádka říkala,že jakmile bude víc chodit,bude unavenejsi. Je to pravda?
Andrýsek + 2 109157
16.11.2013 20:46:34
Jani, my máme Priorix odložený na neurčito, Dr. říkala, že po druhém roce věku to bude stačit:)jinak s tou chůzí, holka mi začala chodit ve 13 ti měsících a Honza až ve 14 a něco, jenže,pak se tak rozchodil, že mu dnes pomalu někdy stačím a dnes co mi udělal, šel do verandy, nebylo zamčeno, tak dlouho se snažil až nahrábl kliku a už mazal na dvůr, no sámo jsem ho viděla, jen jsem čekala, jestli se mu to povede...uááá, povedlo, nám 15,5 měsíční batole chodí samo na dvůr. Takže prostě, každé dítě má svůj čas. Třeba Sylva, začala mluvit až někdy po třetím roce a musím říct, že to pořád není perfektní, zdaleka ne, ale v poslední době se tak rozmluvila a jiné děti mluví už celkem dobře ve dvou letech, vždyť i Honza už něco říká, takže já vždycky tvrdím, že srovnávat se to nedá a lékařské tabulky bych brala jen velice opravdu orientačně.
GJana& julinka 23941
14.11.2013 14:04:48
Andrysku, no doktorka se celkem divila, ze jeste nechodi, ale rikala jsem ji ze se uz pomalu pousti, tak to prestala resit. Dneska jsme byli na ctvrte hexavakcine a za dva tydny nas ceka preockovani synflorixu. No a nekdy v lednu pry budeme delat ty zardenky. Ale uvidime. Manzel dela v open space, takze jestli prinese nejakeho bacila, tak to odlozime. Nejsme v kontaktu s detmi jako ti kteri maji stejne stare mimco jako druhe nebo treti, takze myslim, ze kdyz bychom to jeste odsunuly na druhy rok nebo jen o par mesicu, tak se nic nestane...
Andrýsek + 2 109157
13.11.2013 23:03:40
Jani, počkej až se rozchodí...mazec ~b~~8~
Andrýsek + 2 109157
13.11.2013 23:02:44
Gab, wow, zírám, že ještě existuje 13.plat, supr firma ~R^
GJana& julinka 23941
12.11.2013 22:15:29
Ahoj holky po dlouhé době. Hlásím,že jsme v pořádku. Julca ještě nechodí,asi je spíš mluvec než chodec. Jen jsem zvědavá co nám na to řekne doktorka,protože mluvení u dvojjazycnych děti je až později. Ale je to sikulka,už umí kočičku,pejska,ovci a kozu v obou jazycích. Doufám,že se brzy rozchodíme,už se zkouší sama pouštět,ale udělá jeden dva kroky a je zase na všech 4....
Mufina + 4 rarášci 5426
12.11.2013 16:17:16
tak to nejste sami s financema na štíru ~l~
já zase vůbec netuším, co Matějovi, hraček máme fůru co se nasbírá od starších dětí, pro kluky vyberu něco do kolejiště co ještě nemají a nejvíc dárků mě napadá holčičích. Já bych dospělácké dárky odbourala, ale manža nechce a s tchánovcema taky není moc řeč. S našima i se sourozencema už si nedáváme nic roky a vyhovuje mě to. Atmosféru Vánoc mám ráda, ale tak nějak tu domácí, v klidu, zdobení máme jen stromeček a někdy advent.věnec.

Martínka mám opět doma, víc do školky nechodí než chodí, pořád mu teče z nosu a kucká jak tuberák, ale jen když vystrčíme nos ven, jak je zavřený doma, je celkem klid. Doma zlobí Matěje a pečlivě ho zaučuje v lotrovinách. A mě jde hlava kolem.
Edvi+1+1 46083
12.11.2013 14:18:24
No tak my jsme na tom ted finančně teda nějak blbě, ale vánoce naštěstí neřešíme téměř vůbec. Takže jsem v klidu. Vidím to na nějaké maličkosti pro kluky a to vše. Akorát teda vůbec nemám tucha co tomu staršímu.~d~ Malý vím, ten nutně potřebuje nějaký bagr. Je z nich unešený.~t~
Jinak nemíváme ani stromek, nepečeme, nic nezdobím, nenakupujem... jen jim šoupnu nějaké ty maličkosti pod stromek k babičce. Ta by to nevydýchala jinak.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
12.11.2013 11:01:25
Mně dorazily včera :-)
A příjemné překvapení - došel i 13. plat. ~x~
Mufina + 4 rarášci 5426
12.11.2013 10:20:35
tak penízky už dorazily
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 8992  [Dalších 8862 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.