| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 8992  [Dalších 8852 >>]
Mufina + 4 rarášci 5426
12.11.2013 9:24:08
Gab, Eminka je veliká šikulka ~R^

Vánoce u nás budou jen maličkosti, co udělají radost.

Holky, kolikátého vám chodí "výplata"? Já čekám a nic.

Matěj se opičí po bráškovi a lumpačí, když něco vyvede, říká si "lupe, Ty, Ty" (lumpe) a hrozí prstíkem. A že nešplhá jsem asi zakřikla.
Andrýsek + 2 109157
11.11.2013 21:42:25
No, já vánoce zatím moc neřeším, byť pro Sylvu už jeden dárek mám a na další tip taky mám, pro Honzíka chci rozhopádně ten zpívající míč od Fisher price a asi nějaké to autíčko, pak nějaké blbinky...páníčkovi koupím montérkové soupravy, ať může makat, bráchu mám vyřešeného, jako vždy nějakou kosmetiku, staré tety dostanou potravinové košíky, ale co mým rodičům...fakt nevím, nevím žádný rok a navíc mamka má 28.12. narozky ~d~
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
11.11.2013 21:26:27
My Vánoce už řešíme, ale taky na tom nejsme bůh ví jak finančně. Spíš se těšíme na tu atmosféru, to milujeme. ~s~

Eminka začala hlásit, že je pokakaná, už to dělá asi dva týdny, občas hlásí i to, že čůrá a dneska si řekla na nočník a tam se vyčůrala. To od kluků neznám, do dvou let nevěděli, že kakaj nebo čůraj. ~8~
Edvi+1+1 46083
11.11.2013 14:36:57
Peti gumové nožičky~t~~t~ ty míváme taky~t~~t~
Pralin 95454
11.11.2013 10:06:15
Peto tak preju at se z toho vsichni brzo dostanete!

Maricku jsem vcera prestehovala do velke postele:) Pres den tam usla uplne v pohode a vecer si pro me 3x prisla ale nakonec taky usnula.

Co vanoce? uz resite?? My jsme letos nejaky vycucnuty, dodelali jsme fasadu a museli jsme koupit nove auto jak nam ukradli to stare, takze jsem zvedava jak to jezisek da:) Chtela bych pristi jaro vyrazit s detma k mori ale na kola, nebavi me valet se najednom miste na plazi ikdyz je mi jasny ze tomu s prtatama neuniknu:) takze budou darky situovane prakticky...
Petra75+3 kluci 123532
8.11.2013 13:53:15
Jani, máš moc hezké holky, ty velké i ty malé. A myslím, že je to takhle nakonec super, že Bea nebude v podstatě jedináček, že tak jako jsou starší sestry dvě , a i ona bude mít svou partačku na hraní, na večerní špitání a tak. Že bych taky dopřála Šimonkovi ještě jednoho sourozence?~;) Ne, mě už to stačí, když si představím, že bych tu k němu měla ještě jednoho prcka.

Jak to tak čtu, máte doma všichni horolezce. Šíma taky rád šplhá, válí se tu po gauči, nejradši se usadí uprostřed s ovladačem v ruce, namíří na telku, něco si pustí a tváří se důležitě. Snaží se vylézt do židličky, když vidí, že chystám jídlo, a naopak se z ní vrhá dolů, když už jíst nechce. A trénuje schody, jak má jenom příležitost, ráno chodí dolů sám za ruku, neexistuje, že bych ho nesla, to by ječel. Pořád nemluví, zato se začíná pěkně vztekat, venku nechce jít za ruku, to má gumové nožičky, včera ořval, že jsme cestou ze školy minuli oba obchody a nešli něco koupit, málem vypadnul z kočáru, jak se zlobil.

A jak jsem tu psala, že máme jít na MMR, a že budeme radši do jara nemocní, tak se mi to trošku vymstilo. Napřed byl pár dní doma Davča s kašlem, pak nás o podzimních prázdninách skolila všechny kromě tatínka nějaká střevní potvora, mě teda bylo neskutečně zle, velcí kluci prozvraceli odpoledne a dobrý, prcek měl průjem takovej, že to plínka skoro nepobírala. No sranda. A když se zdálo, že už je konec, tak dneska ráno David skoro nedoběhl na záchod, ~Rv takže je zase doma a já se asi začnu desinfikovat slivovicí. Zítra čeká Maru turnaj, už tak je kluků málo, tak se asi začnu modlit, ať ho to taky nepostihne.
Pralin 95454
7.11.2013 22:28:18
Jani taky moc gratuluju ke ctvrte princezne!! Co manzel, netesil se trosku na chlapecka? Nebo je rad za tak velkej harém:) ?

Marí je taky číslo, vyleze uplne všude a pak volá: tady! :)
Mufina + 4 rarášci 5426
7.11.2013 19:30:16
ty naše děti jsou ale parta hic ~y~
Matěj naštěstí moc nešplhá, ale zato se pořád drží mé nohavice, když je doma sám z dětí, tak se bojí, abych mu někde nezmizela a když jsou doma i ostatní, tak hlídá, abych se přednostně nemazlila s jinými. Ale šplhání u nás bohatě vynahrazuje Martínek, kde nedosáhne, přisune si židli nebo něco jiného, třeba i houpacího koně a leze, ničemu nedá pokoj, taky padá a leze znovu a znovu, je nepoučitelný. Lítá tak, že do lecčeho vrazí, prostě divočina.

Jani a jak u vás, jak to zvládáš? Jaký byl porod? Jak se cítíš teď? Pomáhají Ti doma? Kojíš?
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
7.11.2013 13:24:30
Holky, Emča je taky horolezec. Já většinou vím, že někam vlezla, až když spadne, ale naštěstí moc nepadá. Naposledy sletěla ze schůdků z Ikea, co mám v kuchyni, ale od tý doby už na ně vlezla milionkrát, nic ji neodradí. :-) Jen jí říkám "buď opatrná, ať nespadneš". Schodiště mám zabezpečená obě, na skříně nevyleze a jinak je to na ní... ~d~
Andrýsek + 2 109157
7.11.2013 9:28:07
Edvi, Honza je taky horolezec, já nedělám v zásadě nic jiného než ho pořád odněkud sundavám. Teď mu rostou dvě stoličky najednou, to je hrůza, chudák, má průjmy, horečky, vyrážku a teda do toho ještě pořád trošku kašle.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 8992  [Dalších 8852 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.