| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8992  [Dalších 8962 >>]
Edvi+1+1 46083
14.5.2014 7:41:44
No holky tak já se s nim při oblíkání navíc ještě peru, protože on se navíc ještě brání :-) Nočník je noční můra, vidí ho a řve ani sednout a to už mu na youtube pouštím vysmáté děti na nočníku s tím, že to bude chtít napodobit taky :-) Jinak jsme naštěstí zdraví, musím to zaklepat. A stále kojím.
Mufina + 4 rarášci 5426
13.5.2014 11:14:55
Aspoň se Eminka ve světě neztratí ~;) , když je taková osobnost.

Ponožky teda neumí ani Mart., oblíkne si je, to jo, ale zásadně patou nahoru, můžu se umluvit, že ten hrbolek, co mu vadí vepředu patří na patu. A třeba s knoflíky se vůbec nezdržuje, vyslíká se jako striptér, chytne, trhne a je hotovo.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
11.5.2014 22:11:55
Holky, fakt se sama oblíkne. Zvládne ponožky, tričko a tepláky. Zkouší mikinu a zapínat zip, ale to se jí nedaří. Sama se to naučila, moje zásluha to není. Je fakt urputná a když něco chce, tak to prostě zvládne. ~d~
Nočník teda naopak zvládnout nechce. Když ho vyndám, řve "plínuuuu, plínuuu" a šplhá na přebalovák. ~t~
Mufina + 4 rarášci 5426
10.5.2014 19:20:37
a dva starší mi taky okupují počítač
Mufina + 4 rarášci 5426
10.5.2014 19:19:11
Já si to musela přečíst dvakrát, jestli jsem četla dobře, ty jo, sama se oblíká ~b~ to mě tečou nervy s tříleťákem Martínkem, pořád se vzteklouní, že mu něco nejde, umí to, ale dělá že ne, obleče si to naopak a pak řve.

Matěj si na nočník sedá zásadně v kalhotech, jakmile sundám plínu, začne utíkat a křičí au au.

U nás dva nejmladší fest nachlazení i s teplotama. Dneska první den co jsme vystrčili po týdnu nos ven, ale hned se honili a kuckali až se dusili. U Mart. už mě taky napadla alergie, jemu z toho nosu taky teče dost často, je více doma jak ve školce.
Edvi+1+1 46083
10.5.2014 14:14:51
Gab. sama se oblíkne???? Tyjo tak to mě zaujalo, to si nějak neumím představit. Jinak jsme stále ve fázi přemlouvání na nočník, tedy aspon si zkusit sednout a ještě ani k tomu se mi ho nepovedlo přesvědčit.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
6.5.2014 13:05:13
Ahoj ~x~

Eminka mluví krásně, takhle Filda mluvil až dlouho po nástupu do školky. Sama se oblíkne, nají, pije z hrnečku, ovládá tablet líp než já, je mnohem dál, než byl Filda v jejím věku. Taky je ale mnohem vzteklejší, snaží se prosadit za každou cenu. Filda je škodík, rád ji pošťuchuje a pak brečí, když mu jednu vrazí. Emi říkám Xena a dohromady jsou komando. ~:-D
Eminka je pořád ukrutnej mamánek, půjde od září na jedno dopoledne v týdnu do školky, ale uvidíme, jak to půjde.
Jedí oba tak nějak všechno a jedí, jak chtějí. Nechtějí - nejedí. Nenutím, nabízím, nechceš, tak odchod, další jídlo svačina/oběd/večeře/snídaně.
Byli jsme na alergologii, Filípek je alergik (dřeviny), Emince nenašli nic. Tak nevím, z čeho jí tečou oči a nos, když jde ven...
Tolik u nás, tak nějak normálně, no. ~;)
Mufina + 4 rarášci 5426
29.4.2014 11:12:36
Ahoj, u nás s mluvením obdobně jako u Edvi s Lenkou, s jídlem taky bojujeme, někdy zajásám, že něco jí a on to cpe do tvářiček a pak to tam nosí a neumí to ani vyplivnout. Vzteklouní se taky, bordelaření opakuje po starších, ti ho zaučují v lotrovinách a on je z toho nadšený. Je pravý lvíček, nic si nenechá líbit. První dítě, které se nechce nechat pomazlit, když je uražený, něco nedostane apod. Je s nimi se všemi srandy kopec, ale taky nervů občas ~t~
Edvi+1+1 46083
27.4.2014 12:50:35
No tak s mluvením jsme na tom podobně jak u Lenky, souvislé věty nic moc, rozumíme mu jen my, je to spíš maximálně mami bajit (mami kojit, neboť stále kojíme), fů pampy (foukat do pampelišek).... Jinak docela občasné záchvaty vzteku a bordelaření. :-) Ale jinak paráda :-) V červnu jedem k moři tak se fakt šíleně těším. :-)
Pralin 95454
27.4.2014 10:36:43
je tu mrtvo....ale ja vam rikala ze bez srazu ta diskuze pujde do kytek:)))

Maricka mluvi paradne, zopakuje kazde slovo, uz i ctyrslabicne...zacala spojovat a obcas z ni vypadne i veta....bezne rika Maminko, potrebuju kakat...Mami, kam jdeš?....Počkejte na nás....Tati koukej voda a tuhle nas v aute prekvapila krasnou vetou: Bertiku koukej na kravicky.....ale nejsem z toho prekvapena syn mluvil taky brzo velice dobre....

jinak jsme ve fazi odplinkovavani...proste jsem ji sebrala plinku a cekala co to udela...asi tyden nic, pak pochopila co se od ni chce a treti tyden si zacala rikat: mami čí, mami kakat....ted uz rika: potrebuju kakat na oboje...doma je to v pohode ale venku na zahrade je to horsi, myslim ze to je tim ze ji dele trva nez me najde...pac ve meste to docela jde...

jinak je uplne k sezrani ale to mate asi stejne:))) tak si to uzivejte, strasne to utika!!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8992  [Dalších 8962 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.