| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 8992  [Dalších 8952 >>]
Lenka +L 06/07+E 06/12 39272
25.4.2014 22:14:09
Ahoj všem ve spolek kde se všechny toulate že je tu takové mrtvo.
Jinak u nás mluveni nic všemu rozumi ale co rekne je tak mami,ham,bac,houpa a pak nejaky zvirata zvuky ale rozumi všemu co po ni chci jen kdyby jeste tak poslouchala.S jídlem je to u nás katastrofa nechce nic jist vse se musi pod tlakem.Tak se budu tesit ze taky nekdo napise.Ahoj
Mufina + 4 rarášci 5426
10.3.2014 16:23:24
Raději při chuti než pořád vymýšlet, co dát dítěti k jídlu, aby vůbec něco snědlo. Matěj teď dva dny celkem snědl co jsem mu nachystala, tak to si udělá asi brzy zase přestávku. Hodně spí, dnes odpo už 3 hod., uvidíme jaká bude noc. Nebudím ho, myslím, že ho bolelo bříško. Ale zase aspoň že můžou jíst všechno, že nejsou alergici.
S mluvením jsme taky spíš na slovech, věty vůbec. Dokonce i Martínkovi plno lidí nerozumí některá slova a to má 3 a půl. S Mat.chodíme na logopedii, ale dostrkat ho k tomu, aby se učil, to stojí hodně sil a nervů. Ale lepší se.
Edvi+1+1 46083
10.3.2014 10:40:21
Gab nojo, takové začátky s větama, ale spíš si vystačí jednoslovně. Mu v podstatě stačí slovo Ham. To dítě je tak neuvěřitelně při chuti...:-) Kojím pořád hodně.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
7.3.2014 20:45:09
Edvi, ale mama čiči ham je přece věta. ~;)
Emi taky neříká "maminko byla bys tak hodná a vyměnila mi pokakanou plínu", ale "Emi kaká mamí nová pína". ~;)
U nás máme taky chladno v ložnici, my jsme si teda museli s manželem zvyknout... Máme i zvlhčovač, bez něj to nejde....

Eminka už se cca 3 měsíce nekojí, prostě už si prso do pusy nevzala, ani UM nechtěla. Ale když teď měla horečky, dobejvala se mi do výstřihu a chtěla mňam mňam, ale už není co.
GJana& julinka 23941
6.3.2014 4:32:22
Zmrazením..... To jsem se zase zasmála....

Jinak doufám,že mazes. Me v porodnici pomohl bepanthen. A je malý závisláček na prsu nebo mléku? julca totiž moje odstrikane nechtěla. Teď jsem už tak rok nezkoušela,ale my jsme prsomil,a.asi ji je jedno,co tam teče,hlavně,že zuzla~p~~o~
Edvi+1+1 46083
5.3.2014 13:04:27
Gjano na to už jsme taky přišli, že je třeba snižovat teplotu a větrat. Manžel když v noci slyší, že nemůžu znova uspat, tak otvírá okno a pak říká, že uspává dítě zmražením. :-) To fakt pomáhá.:-) No a s tím kojením to taky nevypadá na zatím žádný konec. Ted mám už dva týdny prasklou bradavku, bolí to jak čert, ale občas musím zatnout zuby a dát mu to odpít, protože se to pořád nalívá.
GJana& julinka 23941
5.3.2014 7:05:06
Edvi,tak dneska julca spala take celou noc. K večeři měla od oběda brambory s dušenou mrkví a trochou másla. Rýžová mléčna ji asi neuspokojí. A opět v ložnici jsem měla chladněji. Tím se ji podle mého sníží pocit žízne protože ji není horko. Zkus to taky. Jinak jsme asi definitivní prsomil. Budu ji kojit ještě v jejich 20 letech....

Mufina + 4 rarášci 5426
1.3.2014 15:23:28
Ahoj všem ~z~

U nás žádné výraznější změny, Matěj jak slova hezky opakoval, tak teď má nějaký útlum, na hodně věcí jen ukazuje a "eee", což hodlám odbourat, jinak skončíme tak, že dostane na co ukáže a mluvit ho nebude nic nutit. Jídlo taky jako na houpačce, jeden den sní co dostane a další tři stávkuje a nesní skoro nic. Nočník nechce ani vidět. Jinak to jsou zlatíčka, hrají si spolu a hihňají se a nebo se perou a řvou.

Momentálně je u nás skoro marodov, Mart. s Matějem kuckají až je dáví a krom Mat. všem teče z nosu. I tatínka to chytlo, ten skoro nemluví.

Emča, Julča a Norbík jsou šikulky. Edvi, jsem se zasmála jak popisuješ jak si rozumíte. A že ses konečně i trošku prospala ~R^
Edvi+1+1 46083
1.3.2014 13:22:26
tak ja mam dnes v noci taky uspech. :) Tedy ne celou noc to v zadnem pripade, ale od 22-02, coz jsou 4h v kuse!!!!!!!!!! :) To se stalo snad poprve. :)))))
GJana& julinka 23941
1.3.2014 11:02:38
Ahoj všichni,julca tedy rozhodně nemluví ve vetách,zvládá par slov,začala trochu skloňovat,ale jen mami,tati,babí. Jinak nedoslovuje takže banán je ba,autobus je abu. Ale myslela jsem že budeme mluvit stejně později,protože jsme dvojjazycna rodinka. Julca je ale moc šikovná. Zvládá spoustu zvířátek v obou jazycích. Co se týče nočníku,tak to bylo asi jen období před měsícem,ale měli jsme od kamarádky plenky staršího data,tak ji to asi vadilo. Říkám si,že vzhledem k tomu,že už v srpnu musím do práce,musíme odplenkovat a přestat kojit. To se mi pořád nedaří. Pořád se budí v noci,i když už minulý týden vydržela po dvě noci spat celou noc. Zjistila jsem že spí déle když je v místnosti chladněji a když je večer pořádně najedená,ale to je oříšek,protože kaši mi nesni celou takže se ji cca od šesti do půl osmé snažím dávat nějaké jídlo. Kousek rohlíku ode me,potom zbytek od oběda,banány,trochu jablka,zkrátka co je zrovna po ruce nebo v lednici. Na dnešek třeba usnula v devět a probudila se na mlíko o půl druhé a pak v půl šesté. Definitivně se vzbudila o půl 8.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 8992  [Dalších 8952 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.