| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 8992  [Dalších 8942 >>]
Edvi+1+1 46083
28.2.2014 12:49:52
No Gab pěkně :-) Tak ve větách teda nemluvíme. Spíš začíná spojovat jako děda brm brm, mama čiči ham(je třeba dát najíst kočce, má prázdnou misku), mama papa huhu (mami pojdme na procházku na vláček) :-)
S kočárkem jsme na tom podobně, občas ho tam dostat je slušný výkon. :-)hodně ho baví lítat na odrážedle. Jinak začal s oblibou kreslit,staví z kostek, jezdí s vláčkama... Nočník je zatím krize, nechce ho ani vidět.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
25.2.2014 22:17:31
Ahoj, holky.
Jak vítáte jaro?

A jaké pokroky dělají dětičky?
Povídejte a přehánějte. ~:-D

Eminka už odmítá jezdit v kočárku, musí chodit sama, a vůbec všechno musí dělat sama. Jíst, oblíkat se... utírat zadek a měnit plínky jí zatím teda můžu já. :-)
Krásně mluví ve větách, je v tomhle o hodně napřed proti klukům. Teda myslím mé kluky, ne obecně. ~;)
Na nočník sedá několikrát denně ochotně, ale nic tam neudělá. Jednou se omylem vykakala a měla z toho hysterák. ~8~
Mufina + 4 rarášci 5426
6.2.2014 14:41:05
A zubů má Matěj plnou pusinku, pětky má taky.
Mufina + 4 rarášci 5426
6.2.2014 14:39:51
Gjani, já jsem v koncích co vařit i pro dospěláky, aby to nebylo pořád dokola, bylo to jakž tak zdravé jídlo, bylo rychle uvařeno a bylo dobré :o) kdo to má furt vymýšlšt?
Matěj banán nejí vůbec, teď už ho i pozná co mu chci dát, tak zdrhá. Mandarinky miluje, ale sundávám mu z těch dílečků tu nerozkousatelnou slupku, jinak taky nesní, vycucne a vyplivne. Jablka okusuje, je blahem bez sebe, když se mu podaří nepozorovaně si uloupit z misky s ovocem, pak se s ním schová pod stůl a okusuje. Do tvářiček se mu toho vejde neuvěřitelné množství, mohl by si podat ruku s křečkem. Někdy to v pohodě sní, jindy pokouše a vyplivuje.

Zuby to nebyly, u těch míváme i řídkou stoličku. Když jsem byla s martínkem na kontrole, tak jsem ho vzala s sebou (večer už měl 39st teplotu a ráno ani dopoledne zase nic), tak prý ho bacil asi taky lehce šmrncnul, měl trochu zarudlý krček, ale antibiotika nedávala. Brala i krev, aby věděla jistě. Další dny už se zase lepšil. Teď opět dva dny stávkuje s jídlem, ale hodně pije čaj a místo jídla mlíko, tak je jak průtokáč. Dnes snědl poprvé část oběda - rybu. A včera pomeranč.

Ty brďo, to už je zase hodin, pádím do školky.

Mějte se krásně ~y~
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
31.1.2014 8:10:42
GJani, ono ale vepřové pro děti není žádný hit, to nevadí, že ho nemůžeš vařit. Maximálně panenka nebo pečeně. A upřímně - děti nejsou rozežrané, to z nich děláme až my. Takže klid, děláš to dobře. ~x~
Jablka by takhle malé děti vlastně ještě kousat neměly. Je velké riziko vdechnutí kousku, drobky jsou hodně ostré a nerozpustí se, jako třeba u piškotů, rohlíků a tak. Eminka to dělá stejně, když kousek uzme Fildovi. Ještě dávám mandarinky, občas, tam je to to samé, vycucá, vyplivne. U nás taky nejlépe jí banány, to je dáno konzistencí ovoce. Maso jsem mixovala Fildovi ještě ve 2,5 letech, nebyl schopen ho rozkousat, hromadilo se mu ve tvářičce.
Takže vidíš, že je Julinka naprosto v pořádku. ~;((

Eminka má pětky dole i nahoře, vyrostly jí dřív než dvojky, ona je strašnej žravec a prostě potřebuje kvalitní drtící systém. ~t~



GJana& julinka 23941
31.1.2014 6:23:34
Ahoj všem

Mufi a už máte všechny zoubky? My ještě budeme čekat druhou sadu stolicek a ty první jsme měly s horečkami

Nás 18 ti měsíční prohlídka ještě čeká. Julca mi teď začala dost zlobit. Hlavně s jídlem a oblékáním. Kousky mi ji,ale nejí mi jablka. S chutí si vezme do pusy jablko a jakmile ho dokouše a vysaje šťávu,tak zbytek vyplivne. Je úplně jedno, jestli je oloupané nebo ne. Tohle dělá u každého ovoce kromě banánů,takže jsme hlavně na banánech. Maso musím take mixovat,protože ji vadí vlákna. Ale kousky zeleniny sní v polévce naprosto bez problémů. Zatím jsem zkoušela skoro všechno kromě kapusty. Kapustovou polévku nejedla nakrájenou,ale rozmixovanou už další den ano. Máme to ještě komplikované kvůli tomu,že nemůžu vařit vepřové. Jsem v koncích,nemám žádnou inspiraci,co se vaření týče.~n~
Mufina + 4 rarášci 5426
28.1.2014 16:08:24
A K. do nich všech dodlubuje nenápadně, už na ni snad leze puberta.
Mufina + 4 rarášci 5426
28.1.2014 16:07:30
A vztekat se umíme krásně, vždy se u toho ještě rozkročuje jako by chtěl udělat rozštěp, si tak pěkně nakročuje co nejvíc nožky od sebe a řve.
Mat. je zase nafučenec a Mart.čertík bertík.
Mufina + 4 rarášci 5426
28.1.2014 16:05:02
Ahoj,
Matěj 11,6kg a 83cm, konečně jí i kousky (cca 1 a 1/ě měs.) aniž by vše plival. Momentálně je ale mrzutý, hodně spí nebo si jen tak leží v postýlce a nechce ven a nejí skoro nic, asi na něj útočí nějaký bacil, zatím má druhý den 37,1.
Martínek jde zítra na kontrolu po angíně, bylo mu docela ouvej, když dobrovolně ležel 3 dny, teď už zase neví co roupama.
Sněhu jako u Edvi.
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
28.1.2014 9:34:02
Tak u nás je sněhu hodně :-)
Malej je teda jedlík, fakt při chuti. :-)
Emča má období mlácení hlavou ve vzteku do čehokoli už za sebou, naštěstí. Teď už jen ječí a lehá si na zem. Je zaručeně nejvzteklejší z mých dětí. ~a~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 8992  [Dalších 8942 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.