| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8992  [Dalších 8912 >>]
Edvi+1+1 46083
17.12.2013 15:46:10
jj Gab. ty besídky :-)
Edvi+1+1 46083
17.12.2013 15:45:48
Tak já nic nechystám a nemíváme ani stromek, ale dárečky pro kluky už mám, takže jsem v klidu. Navíc chodím ted do práce, takže máme doma tatínka na mateřské :-) Ale zvládají to kluci výborně, kromě jednoho přešlapu, kdy malý pobíhal na náměstí v jesličkách u dřevěných ovcí po slámě a sněhu jen s jednou botou :-) No ještě možná upeču linecké, což se letos teda překonám co se týče vánoc. :-)
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
17.12.2013 8:01:59
Ahoj, holky. Tak jak je, v době adventu?
Já už chtěla včera zdobit stromek, ale prý až v neděli.
Jinak my už jsme připravení, k nám už může Ježíšek přijít.

Filípek má dneska první besídku ve školce, jsme z toho naměkko. ~s~

Mějte se krásně a hlavně ať se nemarodí.~x~
Andrýsek + 2 109157
11.12.2013 23:30:22
Zítra volám na výsledky stěrů na imunologii, nakonec chodíme na Prosek, byla jsem tam v pondělí s Honzíkem poprvé, tak zítra uvidíme kdy bude další kontrola. Pak vám napíšu více o tom všem...Přeji všem krásný předvánoční čas ~3~
Andrýsek + 2 109157
11.12.2013 23:28:06
Ahojky, tak já můžu říct, že domů Mikuláše taky nehodlám vůbec do budoucna zvát, ale spíš, protože tady nevědí kolik si za to říct. Byli jsme v rodinném centru, jak Honza, tak Sylva z čertů hlavně naprosto nadšení, Sylva tancovala s čertem, držela ho za ruku, jsem mrkala jako blázen, prostě jsou to takové nátury, já jako malá se čertů bála ~d~
GJana& julinka 23941
11.12.2013 7:02:55
Gab,dekujeme za přání...
Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 94727
10.12.2013 21:25:17
Julince přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku. ~x~

Nočník zkoušíme, Eminka si říká sama, ale většinou jen posedí, zatleská si a nic. Nijak ji nenutím, ani vlastně nenabízím, podle mě má času dost. Ale hlásí, že kaká a občas, že čůrá. Proti klukům je hvězda. ~;)
A nají se taky sama, odmítá totiž, aby ji kdokoli krmil a jí zásadně a pouze sama a to cokoli, včetně omáček a podobně. Nabere na lžičku a dá do pusinky, i vidličku zvládne v pohodě, no a co se nepovede příborem, zvládne rukama. Je to šikulka.
A už se učíme básničky, to od kluků taky neznám. Mluví proti nim naprosto úžasně.
Pralin 95454
10.12.2013 8:20:56
Jo holky a jak nocnik?? U nas docela bojkot, ale zatim to nehrotim...
Ale zase se maricka uz nakrmi hezky sama lzickou, nebo hezky moc ne ale nakrmi:)
Pralin 95454
8.12.2013 18:30:58
Jo a kojeni to je kapitola sama pro sebe, maricka je hroznej zavislacek takze mi prijde ze jsme zas o par mesicu zpatky co se nocniho kojeni tyka. A nejsem schopna udelat nejaky razny krok, takze se v tom placame obe:)
Pralin 95454
8.12.2013 15:40:00
Ahoj maminky,

souhlasim s nazorem: nezvat certy domu, taky mi to prijde zbytecny straseni. Myslim, ze se pak deti nemohou spolehnout na to ze je doma bezpecno. Jak nemaji pojem o case, tezko jim vysvetli ze to bude zas az za rok a fantazie je velika. Takze u nas taky jen v ramci vesnice a skolkovych akci.
Jinak ja bych resila mikulase i kdybych mela jen jedno ditko, jak ses ptala Gjani, myslim ze kazda akce je pro dite podnetem k rozvoji. Ale ja jsme na tohle trosku "uchyl":))

Pekli jsme s kamoskou pernicky, Bertika to hrozne bavilo, i maricka si vykrajovala, pak rohlicky to teda nebavilo nikoho a hlavne uz je vsechno snedeny :(....takze pokud neco tak jedine jeste ty perniky kvuli detem.

Jo a to chozeni Gjani neres, maricka chodi teprve dva mesice tzn. zacala az nekdy v 16,5 mesicich...

A docela se rozmnluvila, nejvice sokuje navstevy slovy kartáček a pasta :))
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 8992  [Dalších 8912 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.