| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 8425  [Dalších 8275 >>]
Albar 93722
11.7.2014 10:50:43
Já jsem si říkala, že bych jí dala 50 kč na měsíc, to není skoro nic, ale už jen pro ten pocit, že je to její a může si s tím udělat co chce.
*Dorka* 71292
10.7.2014 21:20:56
Ahoj holky,

Vidím, že taky řešíte kapesné, i můj nejstarší po prázdninách nastupuje - a kapesné určitě dostávat bude. Jako dítě jsem to měla jako Albar, byla jsem absolutně bez koruny (nejen jako prvňáček) a nebylo to nic moc...~a~

mochito 37531
10.7.2014 19:36:35
Ahoj, koukám řešíte kapesné. Ondra pravidelně nedostává, ale dostává od babiček peníze k narozeninám a tak. A to dost štědré, včera si z našetřených peněz koupil tablet.
Annaka 93428
10.7.2014 19:16:55
Albar, udělej to jak cítíš. Já jsem nad tím nikdy nepřemýšlela, až nedávno mě napadlo, že prvňačka už by kapesné dostávat mohla. A jelikož se znám, tak doufám že jí nebudu kecat do toho, jak s ním naložit ~f~ .
Albar 93722
10.7.2014 8:46:10
Annako ~x~ už je to lepší, ted´ je nejotravnější, že ještě nemůžeme ven. Ale už se to blíží ke konci, hurá.

Kačka bude mít v září šest, nepřijde mi na to tak malá. Já jsem kapesné nikdy nedostávala, ani korunu a dost mě to štvalo. Připadala jsem si mezi ostatníma jak socka. A taky chci, aby měla Kačka nějakou výhodu, něco, co Hanička nemá.
Annaka 93428
9.7.2014 23:33:27
Albar, tak teď už je snad Haničce líp ~6~. Vzpomínám si, že u malého byly nejhorší první 3 noci, pak už to šlo, ale osypával se docela dlouho ~:(.
Já přemýšlím o kapesném pro školačku, to už by asi chtělo, ale bude dostávat jen symbolickou částku. Jako předškolačce jsem jí kapesné nedávala ~d~.
Tussi, pro mě jsi jednoznačně vzor trpělivosti ~R^. Sice bych kotě brala, ale takhle bez varování a ještě vyložené "mimino" k tomu bych se minimálně slušně rozčílila ~:-D.
Albar 93722
5.7.2014 12:47:32
Nesnáším neštovice ~l~ potvory hnusný ~o~
Hanička se osypává pořád víc, přes den to ještě celkem jde, ale ta noc.
Albar 93722
3.7.2014 17:41:53
Tussi, dej vědět, jak to pokračuje s Natálčiným nadšením za měsíc, dva :-) Já zas přemýšlím, že bych Kačce začala od září dávat pár korun kapesné, když už bude ta předškolačka. Kdybych jí dala něco za práci, tak mám strach, že příště už zadarmo neudělá nic ~:-D

Jinak my se pořád nudíme doma, neštovice nezklamaly a Hanička se pomalu a jistě osypává. Zatím jich moc nemá, tak do třiceti pupínků, řádí s Kačkou jak kdyby nic.

Annako, každý se do tabulky nevejde, no. Hlavní je, že dělá pokroky ~R^

tussi
  • 
30.6.2014 10:50:27
Story o koteti pokracovani :)

Kote teda krmim ja, je to jeste male mimino, co ma starosti i s poctem svych pacek - bambela se, zamota se a pada :), no mlada se snazi. Vcera jsem s ni jela koupit specialni koteci bastu, vzala si svou penezenku s vydelanymi penizky a koupila mu mlicko a kapsicky (jeste jsme to prepocitavaly, aby ji to vyslo. Pujcit ode me nechtela), hrde si nesla svuj nakup, na pasu ho mela extra... A doma pak dal fungovala, aby mela penizky do dalsiho nakupu.
Sousedovic deti ji takovou brigadu zavidi, tak snad ji to tim tuplem neprejde.
PS- koteti se dari, nadlabne se vzdy do kulicky a pak chrni. Jako asi to neni to nejoptimalnejsi reseni, davat tak mala kotata, no taky mohly byt utopene, kdyby je nasli driv... Proste zivot vesnickych kotat.
tussi
  • 
28.6.2014 22:16:23
Rovnez zdravim Mkaty!

Tak si predstavte, ze dnes si mlada donesla domu kote. Jeste vcera jsme vedly diskuzi, ze z roztomileho kotatka vyroste dospely tvor, bude potrebovat zrat, odblesovat... Kdyby to byla kocka, tak kastrovat... No a dneska prisla s kotetem.
Tak jsem zavedla tvrdy kapitalismus. Za drobne domaci prace vykonane dobrovolne a bez reci (treba naznacim, ze mycka je cista. A Naty ji bud vybere nebo ne, ale urcite vynecha nervydrasajici A prooooc... Eeee... Ja nevim jaaaak... ) bude drobne financne ohodnocovana (sepsaly jsme spolu ""cenik""), takze ma vlastne jakoby prvni brigadu, cimz si vydela na bastu pro cicu. A ze ja se o ni nebudu starat (predpokladam, ze stejne budu, no ale... snad ne hned za tyden ;) )
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 8425  [Dalších 8275 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.