| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2012

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1179  [Dalších 1049 >>]
Admirálka 131096
19.9.2012 13:44:22
Díky slunečnice. Na prezentaci jsem nebyla, vím jen to co si přečtu na netu a koupila jsem si 10ks plen All in one Baby Land, ale zdají se mě docela tenký tak nevím jestli do nich mám ještě pořídit vkládačky (jaký a kolik) a taky kdy a do jakých plen se používají separační jednorázové pleny. Jak řikáš, je toho všeho takový množství a výběr že v tom mám v hlavě pěknej bordel~8~. Budu ráda za každou radu.

Jinak se mám celkem obstojně, ale nemůžu říct že už bych to neměla ráda za sebou~t~. Termín mám až v půlce října tak mám snad ještě čas.
takytakova 110149
19.9.2012 12:07:12
Já používám látkovky částečně na syna - od narození do cca roka byl téměř výhradně na klasických čtvercích (novosklad) a PUL kalhotky, později vlňáčky, na cestování jsme pak měli AIO Imse vimse. Cca v roce mi z toho vyrostl a mě se moc nechtělo investovat, tak používáme na doma čtvercovky narovno + vlňáčky, na ven jednorázovky. Ale každému miminu i mamince vyhovuje něco jiného. Zkoušela jsi nějakou prezentaci látkovek? Já byla, než se starší narodil a nestačila jsem zírat, kolik toho je. Jinak - látkování mi naprosto vyhovovalo a plánuju to s miminem praktikovat stejně. Kdyby Tě něco zajímalo, klidně se ptej, ale je pravda, že mám zkušenost jen s minimem toho, co je na trhu.

Gratuluju k miminkám, ani nevíte, jak vám závidím, že už to máte za sebou. Já jsem po dnešní kontrole pěkně hotová, neb mám zase blbý tlak - takže zítra znova na kontrolu a hrozí, že si mě tam nechají (stejně jsem to měla i loni - nakonec jsem tam byla 14 dní). Docela se bojím, jak na to zareaguje ten náš závislák, neb je ještě částečně kojený, navíc nevím, jak pořeším hlídání na takovou dobu :( manžel si vzít takle volno v kuse nemůže :(
Slunce+3 104482
18.9.2012 21:19:31
Antonie s tím ti neporadím,já ač čekám třetí používala jsem pokaždé jednorázovky,ale třeba ti holky poradí ~R^
Jak se jinak máš?Rodit se ještě nechystáš? ~:-D
Admirálka 131096
18.9.2012 19:32:36
Ahoj holky. Nemáte některá z vás zkušenosti s látkovýma plinkama?
Chtěla bych je používat tak by mě zajímal váš názor~;). Díky
Slunce+3 104482
16.9.2012 20:45:11
Dee Dee tak se přidej i inkognito,skupinka je tajná a fotečky dávat nemusíš,líp se bude kecat ~R^
Dee Dee+2 kluci 91465
16.9.2012 19:28:15
Uvidíme,kdy porodím~j~ Už mi říkal dr., že vzhledem k historii prvního porodu asi nastoupím 25.9 a půjdem vyvolávat, nebo na císaře. Tak možná patřím na září.

Já jinak na FB jsem,ale pod přezdívkou, nikoliv pod pravým jménem....

Verus+Kuba+Maty 83071
16.9.2012 19:26:00
písni mi na email obuvbeznoska@seznam.cz, svoje jméno na fb..tam se domluvíme :)

dee dee třeba taky nakonec přesvědčíme~;)
Slunce+3 104482
16.9.2012 14:19:26
Jéé Petluše to by bylo super,písnu Verči at ti sem pošle meil a přes ten se jí ozveš a ona tě přidá do skupinky,jsme tam tajně tak by jsi nás tam nenašla ~;)
Těším se až nám tam přidáš fotečku Rozárky ~R^
Dee Dee+2 kluci 91465
16.9.2012 13:03:23
Mě ne~j~

Jinak držím palce na neonatologii~;((
petluše 39676
16.9.2012 13:02:35
Holky,komu se mám ozvat, pokud bych rozchodila FB? Díky. Jedeme na neonatologii na kožní test kvůli žloutence, tak doufám,že už to klesá.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 1179  [Dalších 1049 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.