| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2696  [Dalších 2666 >>]
borovice + 5 35110
24.1.2013 17:45:06
hlásím že máme doma lednové miminko Toničku, narodila se v pondělí 21.1. v 4 45, vážila 2980 g a 48 cm měřila.
x x 15263
24.1.2013 10:40:33
Jo to nepopírám, ale že by kompenzace cukrovky inzulínem zvyšovala riziko žloutenky je blbost. Jinak jsi tuším psala, že jsi měla dlouhý cukr nějak i 4,2, já jsem se i se svými přešvihy, které mám na denním pořádku, ještě nedostala přes 4,0. TO je docela zajímavý fenomén :-). Ono asi záleží na více faktorech, třeba na tom, za jak dlouhou dobu tělu tu vyšší hodnotu zpracuje atd. Každopádně jsem zvědavá, jak to dopadne, v úterý se dozvím termín vyvolávání porodu a pokd budu mít zase horší monitor, tak tam asi rovnou zůstanu. No už aby to bylo, to čekání je nejhorší...
.ganesha. 83982
16.1.2013 17:52:17
tak já ji měla dobře kompenzovanou, až těsně před porodem (ten den den předtím) mi to vyskočilo po snídani a měla jsem si jít pro inzulin, ale nakonec to bylo jen proto, jak se tělo připravovalo na porod.
Vinc to měl z těch kefalohematomů.
Pustili nás normálně, ale pak nás museli znovu hospitalizovat.
Naštěstí stačilo ho svítit 21h.
x x 15263
16.1.2013 15:09:12
Holky tady je ještě víc mrtvo než na únoru :-).
Jinak Ganesho, inzulín sám o sobě u mimina žloutenku nezpůsobuje, mnohem větší riziko je hůře kompenzovaná cukrovka bez inzulínu, než s inzulínem. No já jsem zvědavá, jak to bude se žloutenkou teď... Jako nedělám si iluze, že půjdeme domů 3. den.
Jinak u nás v nemocnici zakázali návštěvy, ale doprovodu k porodu se to naštěstí netýká. Jestli budu rodit se zákazem návštěv, tak se tam těch 8 dní nebo jak dlouho tam budu po porodu, asi zblázním...
.ganesha. 83982
9.1.2013 18:07:50
To je jasný.
borovice + 5 35110
9.1.2013 18:05:18
aha, žloutenku měly obě holky - první a čtvrtá, důvod nevim. Ale štvalo mě to svícení a delší pobyt v porodnici.
.ganesha. 83982
9.1.2013 17:15:34
My neměli žloutenku kvůli cukrovce (to jen když není kompenzovaná, nebo jsi na inzulínu), my to měli kvůli hraniční nezralosti plus tomu hematomu
borovice + 5 35110
9.1.2013 17:05:18
žubko několik týdnů bojuju s kašlem, ráda bych se ho zbavila do porodu, a chřipky se tedy taky bojim.
Gan to je suprový!!! jenom 2 kg.
žubko nestraš že budeme mít zase žloutenku, já tam nechci tvrdnout na svícení ~q~~q~~q~
x x 15263
9.1.2013 15:49:16
No jo, oč rychlejší, o to intenzivnější, to známe :-).
Tak cukr se srovná, žloutenka je u těhu cukrovky normální, měly je moje všechny 3 děti, nejmladší byla svícená skoro 8 dní v kuse.
No já Ti pak poreferuju, jak jsem řvala u porodu já, dávám mi max. 3 týdny 2v1.
Tak si užívej miminečko, ty jo, co já bych za to už dala. A můžeš být ráda, že už jako těhule nechytneš chřipku, z toho mám docela obavy.
.ganesha. 83982
9.1.2013 14:58:29
Nazdárek :-)
No, porod parádní nevim, bylo to dost děsný, chvílema jsem panikařila a bolestí nemohla dýchat, tak jsem jen brečela, že to nedám, docela mi bylo trapně.
Cukrovka taky ještě není pryč, aspoň u Apolináře nám pořád dávali dietu, nemusím sice už vážit, ale volný cukry ne-e a hlídat se celý šestinedělí.
Ale zase mám dole už 8 kg z těch 10ti, co jsem naprala, takže dobrý :)

Malej je zlatej, teď jsme sice bojovali se žloutenkou, dokonce nás znovu přijímali do nemocnice na svícení, ale snad už to bude dobrý :)
Měl chudák velkej kefalohematom, jak jsem ho skřípla, když ze mě "jel na klouzačce" ~t~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2696  [Dalších 2666 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.