| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2696  [Dalších 2656 >>]
x x 15263
9.1.2013 13:17:55
Ganesho teď teprv koukám, že jsi nakonec do ledna nevydržela ~t~.
Tak gratulace, porod rychlý, váha parádní a cukrovka v tahu, co víc si přát. ~R^
Forgi + Honzík (6) + Martínek 50022
6.1.2013 22:05:43
Borovice díky za přístup ~x~
borovice + 5 35110
6.1.2013 19:44:41
Alfo-Omego měla by jsi mít přístup ~x~
borovice + 5 35110
6.1.2013 18:36:55
díky Leff. ~x~
Lefff 13513
6.1.2013 12:21:23
Borovice-Májo ~:-D Ahoooj!! ~x~ To je super, že se kutálíš ~R^ Jakmile se šištička vyloupne, dej vědět ~s~ Ty a Lucijána mě nepřestáváte fascinovat. Pět dětí si vůbec neumím představit. ~x~ A lituju, že tu není klanící se emotikon. Nebo alespoň smekající ~R^:-)
Opatruj se ~;((
borovice + 5 35110
6.1.2013 9:40:17
Leff potkaly jsme se pár týdnů na květnu, nevim jestli si pamatuješ, byla jsem Mája + 4. ~;)~j~ ale pak jsem měla zamklé ve 13. týdnu a musela jsem na revizi.
Lefff 13513
5.1.2013 22:50:08
Ganesho, děkuju ~x~:-)
Lefff 13513
5.1.2013 22:49:38
Mrkla jsem dozadu - porodní váha 2900g je na 34.tt neuvěřitelná. ~g~ ~R^ Brouček je úžasný, že vše zvládl v pohodě.
Já naposledy rodila 38+6tt a porodní váha byla 2800g, nějak neumím v břiše děti vykrmit. K. se už od narození kojila ukázkově, takže jsme po dvou a půl dnech v porodnici odcházely domů s tím, že byla zpět na porodní váze. Třetí porod byl pro páteř nejhorší. Naštěstí jako obvykle rychlý - na tři zatlačení. Zvláštní byl v tom, že jsem se svým způsobem zachovala jako zvíře a porod "odložila" - přišel nad ránem a já byla nervózní, jestli stihnu udat včas starší děti. Ke všemu ten den měli zemědělci stávkovat a zatarasit příjezdové cesty do Prahy, takže jsem se bála, že to do Mělníka nestihneme. A jak jsem tak byla nervózní, kontrakce slábly a porod se mi cestou do porodnice zastavil. Naštěstí sloužila mladá lékařka, která prohlásila, že tercipary jsou zrádné a že by bylo možná dobré si mě tam do rána nechat. Souhlasila jsem. Na pokoji jsem se zklidnila a odpoledne kontrakce začaly nanovo. Na monitoru sice ani kopeček (takže jsem u některých sester musela být za bláznivou hysterku), nicméně jsem se otevírala jedna radost a za 4 hodiny a 43 minut od první bolestivé kontrakce bylo hotovo. Na Tebe ale co do rychlosti skutečně nemám :-)

Mně taky přišlo blbý psát Ti SMS o narození K. :-) Červenecčata to věděla, chodila jsem (a nepravidelně ještě nakouknu) na Dámu. O Osobě nevím nic, na diskusi nechodí. Jen to, že měla dvě holčičky v rychlém sledu za sebou. Z těch z roku 2009, které pak ještě "daly další kolo", byla první.
Taky se mi nechce zbavovat se věcí po dětech, ale nějak se budu muset vyrovnat s tím, že tato životní etapa už se pro mě uzavírá. Zatím si hýčkám lezoucí a stavící se sedmiměsíční rošťandu, užívám si kojení a snažím se otisknout si vše hluboko do paměti. :-)
Puma 54527
5.1.2013 18:52:51

Lefff, Justýna je krásné jméno, ale "Svobodná" (rozumím tomu jako nespoutaná, nezávislá) se k starší "Moudré" hodí báječně.

Jsi dobrá, že jsi K. zařídila tak dobrý start.~R^ Co záda, bylo to tentokrát lepší?
Já si po druhém velmi vydařeném porodu přišla konečně kompetentní rodit. Teď potřetí jsme měli štěstí, že když už si překotně začnu rodit ve 34tt, tak aspoň blízko celkem přátelské porodnice:-) (jinak jsem plánovala rodit doma). A samozřejmě největší štěstí bylo, že náš chlapeček to zvládal s takovým přehledem.~;((

K tvé otázce jestli už jsme kompletní, zatím se mi ještě věci po dětech rozprodávat nechce. Doma mám nádherný spící, sající a vrnící klubíčko, které zatím nechce víc (proč to tedy ještě nechtít zažít, že?~:-D). Období vzdoru, mě vrátí zpátky na zem. Jinak pokud bych nechala promlovat pouze rozum, jsme na tom podobně jako vy.

Když jsem v porodnici rozesílala zprávy o narození našeho třetího, narazila jsem v seznamu i na "Lvici", chvíli jsem zakoketovala s myšlenkou, že napíšu a pak mi to přišlo blbý. To bys neřekla, viď?:-)

Nevíš něco o Osobě? Taky si na ni čas od času vzpomenu.
.ganesha. 83982
5.1.2013 17:05:38
Moc děkuji, Lefff, a také gratuluji ke snovému porodu ~x~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2696  [Dalších 2656 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.