| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4180  [Dalších 4150 >>]
MarikaP+3 82381
14.4.2013 20:27:56
Ahoj,
tak se jdu podělit o zážitky z našeho prvního jarního výletu. Zvládli jsme 7km, Matěj převáženě na motorce, Eli šplapala, Zuzka v šátku a také poprvé v kočáru. Bylo to parádní, sešlo se nás 5 rodin, kupa dětí a všichni jsme si to náramě užili,i když se přiznám, že jsem docela vyštavená.
Zuzanka to tam zase vzorně prospala, jen se budila na kojení, tak začínám opět nabírat dojmu, že měla jen dva krušné dny a už to bude zase zlaté a hodné miminko.
No jdu se natáhnout, děti usnuly jak zabitý a mě tááák bolí nohy, ale stálo to za to.
withep 93862
14.4.2013 15:28:01
Rasalo, to je pěkný andílek :-). Borovice, úžasná smečka ~:-D

Dívala jsem se na tu dámu, ale nějak se mi nechce registrovat na nějaký nový server, tak se asi nepřidám. Stejně budu mít čím dál míň času na kafrání. Konečně totiž snad asi už přišlo jaro. Byla jsem s mrňousem venku a ne že tam není kosa, dokonce mi bylo horko, což už jsem pomalu nevěděla, co je ~k~. Sice jsem se mrkla na teploměr, ale nějak jsem těm 20 stupňům nemohla věřit a nasoukala Emílka do fusaku. Den ideální k pořádnému zahradničení, ale skrz tu Emilovu rýmu jsem s ním zůstala v Praze, takže zahradničit začnu až za týden, kdy bude o deset stupňů míň a bude pršet ~:-D. Aspoň jsem konečně rozdělila plodiny do skupin, ve kterých by se jim mělo dařit, a rozhodla, kde který záhon udělám. Letos to bude takové hodně provizorní zahradničení, nemám zatím dost kompostu ani času ani sil.
borovice + 5 35110
14.4.2013 10:57:48
provedeno, jsem tam jako Mája.5
Tonča usíná se mnou někdy usne i bez kojení, včera s ní dokonce usnul i MM. Od té nemoci má asi chronicky zduřelé sliznice v nose a každé ráno se budí s ucpaným nosem. Dneska v noci se nejprve pokakala že jsem jí musela převlíkat ve 2 ráno a potom se poblinkala z toho ucpaného nosu.
Sluní* 30068
14.4.2013 9:19:32
Borovice, krásné dětičky máš - úžasná smečka!~g~

Jak jste tu psaly o nespících dětech - u nás zabírá a bez toho by asi ani neusnula - "svázání" rukou. Prostě je má přitáhlé dekou nebo plínou k tělu, jinak s nima šermuje a ruší jí a nejde jí spát. Případně to zkuste!

MarikaP+3 82381
13.4.2013 23:47:06
~:-Db Tak to já to zsae tušila vždy správně,ale poprvé jsem si to nechala říct, pak už ne, navíc jsem měla spolehlivou hadačku, tou byla právě Eliška, vždycky se trefila a vůbec o tom nepochybovala. Matějovi jméno v podstatě vybrala, ale ted jsme chtěli nějaké jméno mín frekventované.
borovice + 5 35110
13.4.2013 22:35:18
to je pěkné ~g~
já jsem se ani jednou netrefila, vždy jsem si myslela opačné pohlaví ~y~, 4x jsme měli překvápko, u ZUzanky mě to prozradil doktor i když jsem o to vůbec nestála.

Zuzanka chtěla aby se miminko jmenovalo Evžen nebo Locika, nebo Růženka. Hrozně se vztekala proč si můžeme miminko namenovat my a ne ona. ~o~
MarikaP+3 82381
13.4.2013 22:21:19
My měli také překvápko, ale já jsem tušila, že to bude holka. S klukem jsme to měli ještě horší, pravděpodobně by to byl Franišek, ale bylo to takový, že jsme ani jeden o tom jménu nebyli přesvědčení. U holek jsme měli aspon víc možností, ale nemohli jsme se rozhodnout. Eliška chtěla hrozně Karolínku, když se malá narodila, tak ještě ten první den nás prosila, ale pak si zvykla a už tu cukrovala, že je to její Zuzanečka. Dokonce mi vynadala, že jí nemám říkat Zuzka, ale jen Zuzanka nebo Zuzanečka.
borovice + 5 35110
13.4.2013 21:59:03
Tak to je super Mariko!! Snad to bude tak i další dny, Zuzanka z tebe nervozitu vycítí.
Antonii jsem moc chtěla, bojovala jsem s mužem, kterému se to jméno moc nelíbilo, je pojmenovaná po mojí babičce. Druhé jméno jsme měli Antonín, byla překvápko ~;)
MarikaP+3 82381
13.4.2013 21:03:24
Ahoj,
tak my máme dnes za sebou fajn den, Zuzka dneska byla vzorná a odpoledne jsme byli na oslavě narozenin. Zítra nás čeká celodenní výlet, tak musím jít chystat jídlo na celý den.
Borovice - to je povzbuzující, že už za 2 měsíce se můžem těšit na to, že se miminka trochu zabaví. Ale dnes si nemůžu stěžovat, dokonce jsem riskla výsadek na trh, než se Z. vzbudí a vrátila se za půl hodiny, že mi kdyžtak (rovněž spící) manžel zavolá, at makám domů, ale když jsem se vrátila, všechno tu spokojeně spalo. Na oslavě to taky prospala a ted taky spí, takže dneska to bylo fakt zlatíčko.
Mmch. Tonička má krásné jméno, také jsem jí hodně zvažovala, ale manžel nechtěl (on je Antonín), my jsme teda jméno nevěděli do poslední chvíle a v podstatě se dohodli při narození, ale já si nějak v tý době po porodu ani pořádně na žádný jiný naše favority nevzpomněla.
Jo a jinak krásná rodinka :-)
borovice + 5 35110
13.4.2013 21:02:10
díky ~x~
jak jste si to užili? já byla od čtvrtka v Plzni u rodičů a oba dva dny se honily mraky a snad každou hodinu pršelo. Poprvé jsem jela sama bez MM na delší vzdálenost sama velkým autem (transportérem), bála jsem se aby Tonča v autě neplakala ale naštěstí vzorně usnula.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4180  [Dalších 4150 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.