| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 4180  [Dalších 4140 >>]
Rasala 107719
13.4.2013 15:55:52
Ahoj, Borovice, krásné dětičky ~g~.
Ještě jak jsi se ptala, co na skvrny. Na čerstvé či zaschlé mi zabírá žlučové mýdlo, na zaprané trochu pomůže před každým praním do něčeho na skvrny namočit a pak na sluníčko. Ale taky mám skvrny, na které nezabralo nic, ani Ariel Profesional nebo Vanish.

U nás je dnes chvilku sluníčko, do toho déšť, fouká. Ale slíbili jsme klukům opékání na pozemku, tak to zkusíme navzdory počasí. Kubík je dnes nějaký neuspatelný, dá jen tak půl hodiny a pak se probudí s pláčem. Snad mu pomůže auto a teplo v kočárku.
tak to jdu pobalit a jedem
borovice + 5 35110
13.4.2013 13:23:55
Rasalo máš kouzelného chlapečka!!!!!
Děti do peněz fakt lezou to můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, hlavně tedy ty školní, ale kdybychom na ně neměli tak si jich tolik nepořizujeme ~;)

pochlubím se taky s naší Tončou







abyste věřili že nejsem virtuální ~k~
borovice + 5 35110
13.4.2013 13:01:32
Vverko, taky mám starší rodiče, tedy starší než bylo tehdy normální, táta mě měl ve 38 a máma ve 32 letech. říkala jsem si že já rozhodně nebudu starou matkou, že budu mít děti do 30 let a pak už ne. Ale měnim názory ~;) u nás to bylo taky i tím že naši vyznávají jiný životní styl než my, nikam jsme skoro nejezdili (i kvůli financím), naši nesportovali a ani nevedli moc ke sportům nás.
borovice + 5 35110
13.4.2013 12:58:51
Tonče už budou 3 měsíce tak se chová trošku jinak než mladší miminka - už vydrží chvíli ležet nebo být v sedátku a začíná ťukat do hraček, ale před těmi pár týdny jsem jí stále nosila v náručí, skoro všechno jsem dělala jednou rukou. V náručí nebo na hrudi mě usnula, ale jakmile jsem jí položila do postele nebo prostě odložila, tak začala plakat. Vydrž za pár týdnů se už zabaví ~;((
borovice + 5 35110
13.4.2013 12:56:49
Whitep ~t~
s rýmou u Emila to mě mrzí, mu našich prosincových a lednových miminek (z dámy) snad bez rýmy, kašle nebylo žádné miminko. Doufala jsem že se začátkem jara už bude líp ale jaro se nějak letos loudá.
Mariko - taky občas vypěnim, to je úplně normální ~;((
Sluní* 30068
13.4.2013 11:03:04
Všichni, co žádali, mají přístup.

Naše malá je taky navečer nosící, jinak brečí a nejde jí pořádně zabrat. To se povede až tak kolem půl deváté, deváté. Jinak podřimuje a po chvilkách je vzhůru. Ale když nosím, tak je ok. Ona je teda vůbec zlatá a strašně moc hodná~s~
MarikaP+3 82381
12.4.2013 21:26:19
Withep, Matějovi budou 2 na konci května.
Musím říct, že bych to asi nevydržela těch 5 minut nechat řvát, když pláče a něco musím udělat, tak si jí beru do babyvaku, ale blbý je, když řve i tam, to pak fakt nevím, co s ní, hlavně to, že nevím proč řve. Prdy podle mě netrpí. Nevím, jestli může mít už ted růstový spurt, já ty spurty znám jen teoreticky, ani jedno moje dítě to nemělo.
Náš večer - Zuzana řve, tak jí ještě jednou zkouším nakojit, pak dám dětem večeři, zkouším jí u nás nechat v leházku, řve, tak mezi tím jí umeju, když jí mám umytou a oblíkám jí, už zase řve. Tak jí šoupnu do šátku a jdu umýt děti. To se naštěstí uklidní a spí (v šátku). Když mám děti umytý, tak jí odložím do košíku, děti koukaj na pohádku, za chvíli řev, tak zase kojím, před čtením pohádky po Máje strkám do babyvaku a čtu za pochodu, kdy mi Z. chvilkama řve, ale celkem to jde. Než jdeme na ukolébavku, tak s naději Z. pokládám, ale asi na 5 minut. Takže mi nezbývá nic jinýh než zase kojit, protože při tom neřve a za řevu ty dva neusnou, takže v podstatě kojím 3/4 hodiny přerušovaně, než rozjetej Matěj zabere. Pak odkládám a než se stačím navečeřet, už zase křičí.~n~
Je fakt, že ted večer si párkrát prdla, tak jsem jí dala vyčůrat,dělám psí kusy, stejně nakonec uspím tak, že jí musím nakojit.
Tak ted už asi 10 minut spí ~8~

Asi píšu jak vyjukaná prvorodička, co? Jako Eliška byla v tomhle ješt náročnější, ono by to samo o sobě nebylo tak hrozný, kdyby člověk nemusel taky ještě fungovat i pro ty další. Ale na druhou stranu, dneska jsem snad ani jednou nekříčela ~R^
zaba + 3 64617
12.4.2013 17:27:28
Ahoj,

Rasalo, jééé, to je krásný jak Kubík spokojeně spinká ~s~ Moc vydařená fotka ~R^ U nás to taky často vypadá jako v papírnictví ~:-D Oli poslední dobou rád maluje, tak jsou všude pomalované papíry, pastelky a fixy. Stříhání je taky jeho oblíbená činnost.

Mariko, ~6~ Upřednostňuji jak koho jak kdy. Pokud je něco nutné udělat hned, tak mimčo chvíli vydrží. Např. jídlo, pití pro Oliho, když musím na záchod. Pokud si chce Oli hrát nebo číst a mimčo zrovna vyžaduje pozornost, tak musí vydržet Oli.
Rasala 107719
12.4.2013 17:10:11
Mariko, nechám malého i plakat, pět minut ho nezabije. Když už je to neodkladné, dělám věci s ním na ruce nebo nabídnu starším pohádku na DVD. Záleží na situaci a snažím se ten čas rozdělit tak nějak spravedlivě, aby mi nežárlili. A že s tím bojujeme dost.
U nás je to taky na budku. Na Honzu něco leze, má rýmu a zvýšenou teplotu. Pořád se válí a chce se tulit, ale Toníkovi neudělá nic dobrého. Tondovi se dnes nikdo nezavděčí, dupe tady a rozčiluje se kvůli blbostem a děsně ječí. Takže mi už třikrát vzbudil Kubíka, že sám už neusne, takže ho chovám.
Ani jsem s nimi nešla ven. A doma to vypadá jako když tu vybuchne papírnictví. Teď je nejoblíbenější činnost malování řídících pultů a následné vystřihování a lepení na kusy nábytku.

withep 93862
12.4.2013 16:51:21
Mariko, máš to náročné ~6~. Kolik je Maťejovi? Když se narodila dcerka, synkovi byly 2 roky a já jsem v rámci prevence žárlivosti upřednostňovala spíš ho, byl ještě v plenách, nemluvil. Ale to jen pokud to nešlo dělit tak nějak spravedlivě. Často jsem mluvila na mimino, i když jsem věděla, že mi nerozumí, ale říkala jsem to proto, aby to slyšel ten starší "miminko, počkáš chvilku, musím teď bráškovi nachystat pití/jídlo/to a to...". Teď mám pocit, že oba ti starší jsou dost velcí, aby pochopili, že miminko má přednost, ale stejně občas musí počkat (nejen kvůli nim, ale i kvůli jiným věcem a nakonec i kvůli mě - po porodu jsem měla skoro zácpu, jak jsem neměla kdy si zajít na záchod). Zkrátka jak kdy. Když někdo potřebuje utřít zadek a E. pláče, že má hlad, tak E. musí počkat, ale pokud už kojím, tak zase musí počkat ten zadek.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 4180  [Dalších 4140 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.