| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 656  [Dalších 516 >>]
Blobie1 134833
4.6.2013 22:29:05
ahoj Lůco, tak jsem ti přidala hlas :-). Malá je roztomilá :-)~3~~p~
Luciseeek 103705
4.6.2013 21:35:21
Jak tak koukám a čtu,tak nejsem jediná komu hrozí indukce ~:(,teda můžu říct že jsem moc ráda že to mám za sebou a nic takového mi nedělaly matka příroda byla rychlejší :-):-),přeji vám aby taky matka příroda byla rychlejší než nějaké vyvolávání.
Mohla bych vás poprosit o hlásek pro naší Kristýnku?http://kladensky.denik.cz/miminka/hlasujte-prave-jsme-se-narodili-20130531.html?_fid=w2bw#anketa
pod jménem Kristýna Rumplíková Budu vám moc vděčná a předem moc děkuji.~3~~p~
Blobie1 134833
4.6.2013 20:24:57
ahlioj holky, já jsem dneska 37+1,včera jsem byla podruhé na monitoru, vše je o.k. Dr. mě prohlídla, malej je ještě moc vysoko....takže prej můžu být zatím v klidu. U nás teče Jizera, ale tentokrát je to v pohodě....sleduju sitauci v televizi a myslím na ty všechny chudáky,co bojujou s velkou vodou. Držte se všechny, těším se na zprávy o dalším miminku tady na červňátkách.~s~~:-D:-)~b~
P Ř 133048
4.6.2013 20:14:40
Já jsem byla na kontrole v Podolí včera, tam je co se týče vody taky všechno v pohodě... Dneska máme první termín, jsem 39+6 a mrňousovi se zatím ven nechce... Včera na kontrole mi jen natočili monitor a ani mě neprohlíželi, že prej mě prohlíželi před týdnem... Od neděle se v Podolí malujou sály, tak doufám, že to do té doby stihneme, jinak kdo ví kde skončíme...
Přibrala jsem celkem 25kg takže mám břicho a stehna popraskané taky docela dost ač jsem mazala... A jinak je mi furt docela dobře, poslíčky mám, už dvakrát jsem je měla víc tak jsem si říkala, super už se to jen rozjede a pojedem a ono ne... Tak jsem na to zvědavá, už bych chtěla mít mrňouska v náručí a ne uvnitř ~:-D
Poletuška 16053
4.6.2013 20:13:12
Ahoj, nějak mě rozčiluje, jak vás holky doktoři tak tlačí k vyvolávaným porodům. Jste 38tt, tak šup šup, miminko je údajně malé - ven s ním! Nebo je moc velké? Ven s ním! Nebo snad byly komplikace během těhotenství, i když je teď všechno v pořádku - dáme raději Hamiltona, tabletku - a ven s ním! Proč to nenechat na matce přírodě, když do toho můžeme šťourat, že. Nelíbí, nelíbí...~d~
Misa, Marek, Matej 133250
4.6.2013 19:50:51
Ahoj vsem. I ja dnes byla na kontrole 37+1. Rodim u Apolinare, tam jsme se dostali v pohode.
Vysledky krve, moci uz jsou ok, takze kdyby chtel na svet, ted uz mu nikdo branit nebude. Ale chysta se pozvolna. Nicmene opet se pani doktorka desila nad velikosti meho bricha, mam vysku fundu 42 cm. Pry je to o tri tydny vetsi. Takze pristi tyden jdu na UTZ, kde se udela presnejsi odhad vahy a pak se muzeme domluvit na vyvolani. Marka jsem taky mela kvuli predpokladu vetsi vahy vyvolavaneho, takze by to pro me nebylo nic noveho. Akorat ze pry ten vyvolavany porod vic boli...
Jak mi to bricho roste cim dal vic, tak je mi uplne na prd, ze jsem za cele tehu vymazala 6 tubicek drahych kremu na strie a bricho si praska jak chce. :(

Co vy ostatni? Jak jste na tom?
Baghíra s Mrňouskem 42689
4.6.2013 17:47:54
Ahoj vsem,
dneska jsme byli na kontrole v porodnice 38+3.Docela jsme to měli jako bojovku,vzhledem k tomu,ze budu rodit na Melniku,tak jsme měli hruzu jak se dostaneme kupodivu OK.
Vse je v pohode jen jak rikala pi doktorka,tak si poradne stouchla (Hamilton),tak spinim,coz muzu pry dneska i zítra.Uvidime co z toho bude.Je to paradox,napred se maly cpe ven,ze me museli zasivat a když uz ma cestu volnou,tak se drzi.
Manzel si z toho delal legraci, ze kdyby jsme sexovali,tak by to urcite bylo prijemnejsi,ale ja mam bolesti a krece v podbrisku porad,ze ani to by nebylo moc prijemne.
A jak jste na tom vy? Co povodne,jak se vas dotykaji?Cesta do porodnice volna nebo blokovana?

Drzte se
Kavika 84607
2.6.2013 13:25:50
Tak sa v CR narodili patorcata :). Az mi vosli slzy do oci, ze su vsetky OK. Obdivujem aj maminku ze si vsetky plody nechala, vacsinou je to tak ze lekari navrhuju redukciu, aby deti boli dobre vyzivovane na max. 3 deti ... Len maminka musi byt trocha mimo ze ma len jednu holcicku:). Co som citala chcela holek viac, tak musela byt po porode trocha vykulena z toho:). Respect.
Luciseeek 103705
31.5.2013 15:44:14
Suvo,taky mi to hlava nebrala můj gynekolog zjistil že malá je údajně menší o dva až tři týdny tak mě poslal do nemocnice na vyvolání které se stejně nekonalo malá je narozená přesně 38+0 ale váhou a mírou odpovídala 37+4 což je jen o 6 dní dřív a psychika v nemocnici udělala své že se tam už echtěla držet ~:(~:(
Baghíra s Mrňouskem 42689
31.5.2013 12:25:24
Luco, taky gratulujeme a užívejte si male.Hlavne,ze jste obe zdrave a v poradku.Co sourozenci,jak princeznu uvitali? Pichani vody opravdu nic není, me ji pichali při obou minulych porodech. U první byl nejvyšší cas a druhé to asi bylo z principu. Napoprvé jsem mela taky strach.
My taky cekame kazdym dnem,ale malému se najednou uvnitř libi.Napred me museli zasit a pak po strizeni se mu ven nechce. Uz aby to bylo,ty krizove bolesi se nedaji uz poradne vydrzet.
Mejte se všechny pokud to jde dobře a drzime palce.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 656  [Dalších 516 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.