| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 656  [Dalších 526 >>]
Luciseeek 103705
5.6.2013 12:57:09
Mě gynekolog dělal ultrazvuk každou poradnu v 35tt malou měřil a pak jí přeměřoval 37+4 a šup do nemocnice a co si pamatuji tak na Kladně v nemocnici v poradně kam se dochází měsíc před termínem dělají ultrazvuk taky pokaždé ale jak nám řekla sestřička na oddělení že to ted doktoři berou vše podle tabulek což dříve nebylo.Divím se že když je někdo přeloženej do rizikové poradny tak se tam chovají takhle,dozor jako u normálního doktora nechápu k čemu ted doktoři spějí ~:(~:(~:(,podle mě berou každé těhotenství moc rizikově i když to není potřeba ~o~~o~~o~
Blobie1 134833
5.6.2013 12:24:54
No Žirafko, já si říkám to samé. Kvůli tomu, že mám Rh mínus a manžel Rh plus a ve 12 týdnu mi vyšly hraniční krevní testy tak mě moje gynekoložka "přesunula" do rizikové ambulance rovnou do porodnice. Takže vlastně od 3 měsíce chodím pouze tam. Ještě ani jednou mi nedělali ultrazvuk zaměřený na velikost miminka...já vlastně vůbec nevím, jak je mrňous velkej~a~. A že by si mě nějak víc hleděli a hlídali mě tak to už vůbec ne.....na všechno se musím ptát a o nějaké zvláštní pozornosti nemůže být ani řeč. Dr. vždycky řekne, že je všechno v pořádku a za týden na monitor a tím to vadne....Myslíte, že bych se mohla dožadovat ultrazvuku, abych věděla, jak je mimi velké???
P Ř 133048
5.6.2013 11:55:26
Když tady tak čtu jak vám chtějí vyvolávat porod kvůli malému nebo naopak velkému miminku, tak mě docela zaráží, že mě naposledy velikost mrňouska odhadovali asi před 2 měsíci, od té doby nic... Co chodím měsíc do Podolí tak mi dělali ultrazvuk jen jednou, hned poprvé, pak mě dvakrát prohlíželi jestli jsem zavřená, to naposledy před 10dny a jinak mi akorát natáčí monitor, kde v posledních dvou případech mělo mimi tep o něco málo výš než je ta "normální" hranice a nějak to nikdo vůbec neřeší... Na to, že už máme na čase bych asi čekala, že se víc budou zajímat o to, jestli mimi dobře prospívá...~d~
Luciseeek 103705
5.6.2013 11:29:07
Sůvo řekli mi jen že je o 2-3 týdny menší a že udělají indukci že nemá smysl aby byla nadále uvnitř když přestala údajně růst do nemocnice jsem nastoupila v pátek a to jsem byla 37+5,po porodu a to mám i v protouštěcí zprávě že se menší plod nepotvrdil že odpovídala velikostí sice 37+6 ale to není 2-3 týdny a jak mě tím vylekali ~8~ tak se mi porod v den kdy měli udělat indukci rozjel sám a to v tom 38+0,taky tam prdelka ještě mohla vydržet ale psychyka udělala své ~:(~:(~:(,nevím co ted mají s tím vyvoláním paní na pokoji byla 38+2 s tím že jí vyšel špatně monitor v pondělí před propuštěním jí doktor prohlédl a řekl jí že jí to vyvolají at se už nemusí vracet když tu už je ~:(~:(~d~
Luciseeek 103705
5.6.2013 11:20:26
Poletuško děkuji snažíme se o výhru alespon miminka ~p~ týdne uvidíme jak se nám pak povede na miminku ~p~ měsíce teda pokud se tam dostaneme :-)
Jinak ještě jednou moc děkujeme za hlásky :-)
Suva 134088
5.6.2013 11:09:02
Baghiro, krom toho, že Hamilton je postup non lege artis, tak dělat ho v 38+3 je prasárna prvního stupně. Vždyť to miminko se může na svět chystat třeba až za 3 týdny... Kam spěchají? ~e~
Suva 134088
5.6.2013 11:04:54
Lůco, a oni ti nic neřekli, prostě že indukce a basta?
A Ty ses neptala?
Poletuška 16053
5.6.2013 9:07:39
Zahlasováno - objektivně nejkrásnější mimiko ~;) Zatím vedete, hodně štěstí ~;((
Luciseeek 103705
5.6.2013 8:26:53
Maminky děkuji za hlásky.
P Ř 133048
4.6.2013 22:32:45
Ta je krásná ~p~...pokusím se na to myslet a průběžně hlasovat
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 656  [Dalších 526 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.