| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 36632  [Dalších 36432 >>]
*Terina* 12313
24.10.2013 20:12:02
Já si dělala jakousi premiérskou kalkulačku a vyšel mi KS. Ale TOP9 se mi stejně moc volit nechce. Od toho je u nás MM. :-) Já asi Zelené jako obvykle.
Uvažovala jsem i o Změně. Ale nevím...
bejbina 40948
24.10.2013 19:35:14
No louskala jsem volební programy a nakonec u mě vyhrála KDU ČSL. Ale netvrdím, že bych si řekla, že to je můj kůň. Spíš mi zbyla. Líbí se mi jejich volební program skoro celý a proti lidem na kandidátce nic negativního nevím.
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
24.10.2013 14:05:38
Vím, koho NE...
Naprosto netuším, koho ANO
Polly... 33657
24.10.2013 13:34:10
A Okamura - to je dobrej vtip...
Svobodní a Zelení? No tak to snad už ty Zelený...
Polly... 33657
24.10.2013 13:32:55
Zvažuju klasicky mezi TOP09 a ODS - na rychlokvašky a novinky nevěřím.
Cyril Hoschl řekl o volbách toto a s tím se ztotožňuju:
„Ač to mnohým zní paradoxně, budu po zralé úvaze volit ODS. Její kmotři dílem odpadli, dílem přešli k vítězům a vykukové už leští kliky u očekávaně vládních stran, takže ODS se opět postupně stává i pro poctivé pravicově smýšlející občany volitelnou nadějí. Navíc je dobrá šance, že se v opozici zušlechtí, neboť prospěcháři za ni nyní sotva budou kopat.Další argument pro ODS je převzatý z burzy: komodity se nakupují, když je jejich cena dole. No a v neposlední řadě – klasická pravice s koaličním potenciálem potřebuje zoufale podpořit!“

No a mne navíc Piráti šokujou, že maj v programu okrádání autorů.
Čarodějka... 29409
24.10.2013 10:00:59
Holky... koho budete volit???
Případně proč...?

Kdo se teda jako nějak nebojí nebo nestydí to říct... :-)

Ptám se, protože já sama doteď NEVÍM, koho mám volit...
Vím jen, že pravici...
A vím, že to už rozhodně nebude ODS, kterou jsem volila pokaždé...
A vím, že to nebude Vodňanské ANO....
(tomu nevěřím ani nos mezi očima)
Ale kdo... jestli Svobodní, nebo Piráti, nebo Úsvit nebo Zelení...
Já kuwa nevím.. :-(((
bejbina 40948
18.10.2013 11:37:59
Tak ne, že bych se už bruslit naučila, ale už se mi 3x podařila sjet kopec. Poprvé to bylo dobré, podruhé jsem si zrakvila záda a potřetí jsem si to nenechala moc rozjet. Ale modřinu mám na stehně zralou k zaznamenání na fotodokumentaci. Jela jsem v listí, to se mi zamotalo mezi kolečka. Brusle zastavily, tělo pokračovalo v jízdě. ~t~

Hele, koukejte si vymyslet nějaká zábavná témata na konec listopadu/celý prosinec. Chystám si nechat odstranit zdeformované klouby na chodidlech - vbočený palec, takže asi moc pohyblivá nebudu. Zatím mám jedinou informaci a to tu, že 4 - 6 týdnů nebudu moc řídit, jelikož budu mít nějaké speciální boty. ~8~
Čarodějka... 29409
3.10.2013 18:23:12
Tak mně vyhovuje, že netahám těžké knihy... a nemusím chodit do té knihovny... :-)
Vejde se všude... a táák...
Ale jooo, kniha je kniha.. voní, šustí... :-)
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
28.9.2013 9:01:22
No tady je to poprvé, kdy se taneční neuskutečnily...... Za 35 let, co sem Kociánovi (taneční mistři) jezdí...
Káťa,2 kluci 2562
28.9.2013 7:31:45
Teri, to jsem ráda, že jsi spokojená. Říkala jsem si, že by ti mohla sedět. A šikovná je, myslím, víc než dost.

Erži - však můj čteč Ti rád poslouží s tituly, které nejsou extra k mání. A já ráda sáhnu po papírové verzi, nechci skončit výhradně jako digitální čtenář. Kindle je praktický, báječný společník, ale po pravdě - pro pravidelného návštěvníka dobře vybavené knihovny - to rozhodně není ekonomická volba.

ad taneční, asi dost záleží na lokalitě, ne?
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 36632  [Dalších 36432 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.