| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 36632  [Dalších 36422 >>]
Eržika. 36295
27.9.2013 23:18:09
Simčo, to už se jako nechodí do tanečních? ~8~
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
27.9.2013 21:06:03
Týýýýýý jooooooo, tady někdo prošťouchl dráty, nebo co....

Nazdar babizny!!!!

Představte si, že jsme dnes s mladou vyrazily UŽ PODRUHÝ do tanečních a ony se nekonají. Minulý týden se sešlo z 8 přihlášených párů 7 dívek a 5 chlapců. Vedoucí kurzu dala "dětem" ještě šanci a řekla, že pokud si seženou další zájemce tak, aby bylo minimálně 13 párů, tak taneční budou. Během týdne se povedlo získat tolik zájemců, že včera odpoledne jí potvrdilo účast 16 dívek a 14 kluků, tak ona zavolala všem zájemcům, že taneční budou, dokonce sehnala 3 kluky, co už kurzy absolvovali, kteří by tam byli ochotní (bezplatně) chodit tančit s těmi "nadbytečnými" slečnami.
No a dnes se sešlo 10 dívek a 12 chlapců (+ ti tři na výpomoc). No tak se to odpískalo. 2 pátky za sebou jsme se s Aninkou vyfikly, namalovaly obličeje na xicht, nazuly lodičky (vůbec v tom už nemůžu chodit....) a vyrazily, abychom se za cca 20 minut vrátily domů, fasádu umyly a konec kultůůůůry.
*Terina* 12313
27.9.2013 20:56:43
Káťo, byla a bylo to super!! ~R^ Paní je fakt fajn. :-) Dík za tip.
Eržika. 36295
27.9.2013 12:12:46
Čarodějko, ale porád je to cca 25 let ročních poplatků v knihovně. I když... pak započítám důchodcovské, tak ještě víc. ~j~
Čarodějka... 29409
27.9.2013 10:52:25
Já nedám na čtečku dopustit.. úplně jsem se do té věci zamilovala.. má ji radši než telefoun.. a že ten mám jako hodně ráda! :-))))

Teď čtu super sqělou úchylárnu od Karen Marie Mooning.. první díl byl Temná horečka, druhý Krvaná horečka a teď čtu třetí - Horečka Dananů...
Taková sci-fi fantasmagorie, tajemná říše Dananů, kteří tu na Zemi žijí po boku lidí, všem nevyditelní atd... ale super čtení! :-)

Něco jak HP nebo Twilight pro dospělé... :-)
Káťa,2 kluci 2562
27.9.2013 9:28:25
....vkládám postupně fotky k sobě do alba, ale musím za chvíli odjet, takže zbytek odpol.
Káťa,2 kluci 2562
26.9.2013 23:18:22
Erzi, to jsem rada, ze ctec slape. Tesim se na Tvuj nazor na Gertu. S Bohynema jsme se, myslim, docela shodly.
Terino, uz jsi byla na pedikure??
Eržika. 36295
26.9.2013 22:46:32
Káťo, funguje úžasně, díky - dnes jsem ocenila skladnost do kabelky při čekání v PPP a v čajovně. ~;)
Eržika. 36295
26.9.2013 22:44:55
Terino, písla jsem ti to do zpráv. Fotbal si sama vybrala, jsem ráda, že neshnije ležmo u compu.

Jo, jo, O. už rozhodně nechtěl do družiny, tak jezdí modrým.

Káťa má taky dobrou sportovní aktivitu, ale ať si ji napíše sama - chodí tam, jak já na jogu, ale o patro níž...~;)
*Terina* 12313
26.9.2013 22:00:54
Však mám nakoupený taky chrániče, kam to jen jde. :-))

Já byla teď na józe 2x a pokaždý mě pak tak bolela hlava... ~a~ Něco je někde špatně. :( Asi mám radši sedět doma.

Eržiko, kam Tonča chodí? A kolikrát týdně? Já vždycky koukala na tréninky holčičího fotbalu z okna, když jsme ještě bydleli na Slovanech.
Jo a děti mi tuhle hlásily, že jeli s O. tím malým modrým autobusem domů.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 36632  [Dalších 36422 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.