| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 36632  [Dalších 36362 >>]
bejbina 40948
10.7.2013 14:50:44
Tak nakonec jedeme na Sázavu. Ahooooooj ~3~

A Čarodějko, jsi bourák Ty i Miťák. ~R^
Čarodějka... 29409
8.7.2013 20:49:14
Tak dnes jsem byla total nadšena z Miťáka!
Zkoušel jet na vodních lyžích a paráda! Hned na poprvé úplne krasne vyjel z vody!!
Vydržel tedy jen cca 15 vteřin, ale spis proto, ze děda ubral rychlost lodi, jinak by jel dele, ale aj tak jsme z nej byli nadšeni!""
Mne to jde uz taky docela dobre, na to, ze jsem to včera zkoušela poprvé!
Ale je to náročný, dnes me uz docela bolej ruce!
:-)
bejbina 40948
7.7.2013 11:37:00
Samed, gratuluju. ~x~ ~x~ ~x~

Čarodějko, užívej si moře. ~;((
Čarodějka... 29409
7.7.2013 0:51:43
Tak ja své intimní a soukromé věci uz dlouho nesdílím s nikým. :-)
Ale to, kde jsme, co děláme, plus fotky atd... Proc ne. . ?
A "sdílím" je jen s temi "vyvolenymi", s kterymi je sdílet chci!
A presne... Nebýt me, tak spousta lidi vůbec netuší, ze uz je čtvrtek a začíná vikeeeeend!
:-))))))))))
Čarodějka... 29409
6.7.2013 23:20:27
Samed,
Ooobr gratulace!!!!
Je krasnej!!

Jinak všechny zdravím a posílám pozdrav z Chorvatska!
Je nadherne, slunce, teplo, moře teda studeny, ale ja jsem víc plážový typ, než koupací, takže pro me paráda!
:-)
Eržika. 36295
6.7.2013 22:07:45
Samed gratuluji, a Tomáškovi přeji zájem děvčat ještě mnoho dalších let!
Káťa,2 kluci 2562
6.7.2013 20:17:00
Samedko, taky gratuluju. Oběma hodně štěstí, zdraví a spokojenosti. Ať si ho sestry takhle hýčkají i v nadcházejících letech.
Nisa 31554
6.7.2013 16:42:47
Samedko gratulace a malému do života hodně štěstí a lásky:-)~;((
Sam+3 kousky 13497
6.7.2013 10:56:30
Tak už je nás o jednoho víc. Tomášek se narodil 2.7. (přesně na termín),v 0.25hod. Měl 3840g a 51cm. Už jsme doma, tedy ne doma, ale u tchyně, vidím ho jen u kojení, holky nedají malého jinak z ruky~:-D
bejbina 40948
4.7.2013 12:06:28
Niso, tedy sice to zní jako nejhezčí část dne, ale asi bych si to v tuto ranní dobu moc neužila. Milovala jsem dobu, kdy spaly po obědě. Nejhorší bylo, když Honza by pořád ještě po obědě spal a malá už ne. Pamatuju, jak jsem se jí zoufale snažila ukojit ke spánku. Nejraději bych ji dala Rohypnol, jen abych měla tu chvíli klidu. ~t~

Tak děti se nakonec na doporučení MUDry opravdu příměstského tábora účastní. Mají ho docela naučný a ne až tak akční jako čeká Lucku v srpnu, takže to není problém. To by bylo horší doma, kde Lucka už v neděli ztropila scénu, že půjde s kamarádkou na hřiště. A prostě půjde a půjde a já do toho nemám co mluvit. Uff. ~o~ Když začala kopat do dveří se skleněnou výplní, došlo i ~o~. U naší dcérečky si můžu o myšlence, že jí stačí něco několikrát vysvětlit a ona to pochopí, jen zdát.

Utratili jsme mraky peněz, ale dnes přijdou vesty pro děcka, barely jsou ve sklepě, loďáky v úložném prostoru v posteli, tak doufám, že už se nic nezvrtne a že ve středu skutečně vyrazíme. Lužnice ze Suchdola. Končíme kam dojedeme. Prvně si věci nebudeme převážet autama, ale povezeme vše v lodích. Snad to nebude jako loni na Ohři, kdy jsem ve finiši opět dávala dětem na sebe věci špinavé, jelikož jsem díky chladnu vše dělila jen na mokré a suché.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 36632  [Dalších 36362 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.