| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 36632  [Dalších 36332 >>]
Sam+3 kousky 13497
29.6.2013 12:03:49
Taky koukám, jak to pomalu umírá:-( Kde jsou třeba Grace, Sirka, Meggie, Hany, Oggová apod...?~d~
Já jsem pořád 2v1, ale už finišuju. Už chci,aby byl venku, nebaví mě to už.
Čarodějka... 29409
29.6.2013 0:42:10
No... já jak tak koukám už asi taky ne.... :-(
Ocean 28569
28.6.2013 15:12:57
Njn. když si to přečtu nejdřív na Fíbíčku,tak už nemusím sem :-)
Čarodějka... 29409
28.6.2013 9:30:06
Ahoj dámy,
tak se jdu chlubnout! :-)
Miťák donesl domů samé jedničky, tralaláááá...
Tak mám megaradost!
Teď teda fičel znovu do školy - ještě klika, že to má do školy 100m. .... pánžto mu tam napsali místo Michael jen Michal :-)

Ale neva, je to doma, paráda!!!

Co jinak u Vás všech nového???
KM je umřeté, tak to jsem trochu smutná... ale chápu, každá už máme spoustu jiných starostí a radostí...

Tak co třeba kam kdo vyrážíte na dovču???
:-)
Káťa,2 kluci 2562
26.6.2013 22:57:02
Lelo, "žigulík nebo land rover"~t~~t~~t~~t~~t~
ad konec školního roku - jako vzpruhu jsem si střihla předpremiéru World War Z, apokalyptické téma a Brad Pitt se mi v současném rozpoložení zdáli vcelku adekvátní.~;)
Omlouvám se všem, jimž zurčí potoky pod okny, ale jsem vděčná za toto počasí oproti vedrům minulý týden.
Káťa,2 kluci 2562
26.6.2013 22:44:55
Jdu na to~;)
Udalka 89770
26.6.2013 19:48:46
Káťo, mohla by ses mi ozvat na terezie.udalova@email.cz, prosím? Potřebovala bych nějakou radu ohledně čtečky.

Díky moc, U.
Čarodějka... 29409
19.6.2013 0:00:24
Traqiko,
byly strašné vlny a vítr...a fakt když jsme šli po chodbě, tak jsme se potáceli víc, než kdybych se ožrala! :-)
To jsem minule nezažila vůbec...
A jídlo bylo v ceně, to tam bylo na přežranou po celý den... i kafe, čaj, voda...
Ale alko, drinky, koktejly a cola, džusy atd.. se platili...
Kdybychom chtěli vše sakum prdum, vyšlo by to navíc na osobu na cca 450 kč na den.. a to bylo při počtu 7mi lidí na cca 25 tisíc! :-)
A tolik jsme tam teda fakt nepropili :-)
Takže se to nevyplatilo...

Lela, čert a malinkej drak 9322
13.6.2013 22:03:26
jj, Káťo, nevšední, to on je ~d~ už jsem ve svém věku šedivá ... Konec školního roku je zvlášť výživný.

Bejbino, pokusím se, já vlastně ani přesně nevím, kudy jsme jeli, nechali jsme se vést švagrem a ten za týden odjíždí opět na šestitýdenní "expedici", nevím, jestli z něj vytáhnu fotky, natož souřadnice. Ale obecné info pošlu. Finančně - levněji než u nás, nejdražší bylo se tam přesunout (tam pak je nafta za hubičku); v magazinech i na menších vesničkách koupíš vše základní, v normální kvalitě. Jídlo v hospůdkách je excelentní (hodně jsme utratili za "čokoladnyje kanfetky" - luxusní pralinky, mají je na váhu i v pidimagazinech). Byli jsme s dětma, spali jsme zdarma kde se dalo, jen jednou jsme museli zaplatit, ale to jsme spali v národním parku ~j~.
Jen zvažte, čím tam pojedete - silnice na zakarpatí jsou opravdu šílené (člověk hodně přehodnotí, čemu tady říkáme špatné silnice), skoro jsme tam odrovnali auto - ideální je tam žigulík nebo land rover ~v~
bejbina 40948
12.6.2013 11:20:08
Lelo, myslíš, že by jsi někdy urvala trochu času a napsala mi popis dovolené na mail? Trasu, spaní, finance... Byli jste s dětma?
No a ohledně Čerta bych měla návrh. My ho budeme brát na výlety na kolech a vy jedno naše dítě vezmete k moři. Projde to? ~;)
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 36632  [Dalších 36332 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.