| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 36632  [Dalších 36262 >>]
Káťa,2 kluci 2562
9.5.2013 13:40:47
Erzi, ja precetla ted Vyhnani Gerty Schnirch a musim rict, ze se mi to libilo nesrovnatelne vic nez bohyne. Fakt doporucuju. Verim, ze budes spokojena.
Eržika. 36295
9.5.2013 7:55:18
Zdravím, pracuju na zahradě a jinak se mám porád stejně. ~;)
Akorát mi slimejšové sežrali dvě biopapriky. ~n~

Jinak pro milovníky Žítkovských bohyní jeden tip:
http://www.brontosaurus.uh.cz/str/tabor
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
8.5.2013 21:01:23
Čarodějko, moc děkuji za přáníčko!!!!
Marťa
  • 
8.5.2013 20:30:06
mIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Marťa
  • 
8.5.2013 20:29:37
že jo?
my to nějak nemakalo :-)

užívejte užívejte, hrozně vám to přeju!!!

Káťa,2 kluci 2562
8.5.2013 18:41:07
Marťo, jeste JE. Vlozim pak nejake fotky. Mame se skvele.
Marťa
  • 
7.5.2013 19:50:03
Káťo a jak bylo???
Ty vogo, to tak uteklo...
povídej :-)
Káťa,2 kluci 2562
7.5.2013 15:56:02
Ocean, to jsou novinky. Drzim palce. Verim, ze louceni s domem neni vubec jednoduche. To ma clovek jiste v tu chvili pocit, jako by tam kousek sebe nechaval. Ale zase se mate na co tesit.

Navic, ja ctu prave Gertu Schnirch, takze jsem naladena umerne knize a zminka o stehovani ve me budi neprimerene pocity.

Fojtice, jsi tu??? Psala jsem mail z jine adresy. Pres vikend jsem mela zablokovanou schranku. Ted uz dobry. Mam informace ohledne Billyho Elliotta, poslu behem dneska nebo zitrka. To jen, ze nemrham casem, ale drzim se tematu.

Beko???!!!! Musim verejne podekovat za tip na hotel~g~~3~
Marťa
  • 
7.5.2013 11:52:53
Ocean, to zní naprosto super!!!
jsem nevěděla, že plánujete i dům... ale je to logické
evidentně se nenudíte, tak, ať se daří!!!

Ocean 28569
7.5.2013 9:02:38
Jó,doba vysedávání u netu skončila :-)

Farma,firma,děti,24 hod.je málo.

Cítím se jako schizofrenik,včera jsme si prodali střechu nad hlavou a nový dům ještě nestojí. Což je na jedné straně super,trh s nemovitostmi se teď zrovna nehýbe a nám sepodařilo dům prodat za jeden a půl měsíce,ale tu rychlost jsme nečekali a prioritu na stavbě mely stáje a seníky ~;) (sedláci ~:-D) tudíž máme jen základovou desku.
Na jedné straně se těšíme,na druhé straně strašně neradi opustíme dům,který máme všichni rádi.

Jinak máme 6 hajter,ty stojí taky nějaký čas.
Moji rodiče,když se přišli podívat na koně,stáli hodinu s otevřenou pusou a nevěřili,co se stalo z jejich kavárenské povalečky ~:-D

Ale spojení -odpoledne montérky a vidle a večer malé černé a divadlo mě baví :-)
[<<Předchozích 360] Názory 361370 z 36632  [Dalších 36262 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.