| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 36632  [Dalších 36272 >>]
elindra 28290
11.5.2013 9:40:52
Ahoj Krkavky :-)
Taky žiju, ale finišujem obchod, tak je to teď dost napínavý.

Káťo, tys někde za hranicemi všedních dnů? Ty jo... užij si to!
Káťa,2 kluci 2562
11.5.2013 7:15:58
Erzi, knihu zkusim sehnat. Dame ve ctvrtek obed?? V utery asi jeste nebudu v praci.
Káťa,2 kluci 2562
11.5.2013 6:44:15
Marto, poslu. Staci v pondeli nebo utery?? Nevim, jestli tady sladim pripojeni notebooku, ctecky atd. Muzu pak prihodit i Stoletyho starika v cestine. Kratce pred odjezdem jsem sehnala i tuhle verzi.

Mmch vcera jsem v mori poprve v zivote potkala zelvu!!!

Male dite ma dneska narozeniny. Je mu deset, tak mam nutkavy pocit, ze uz vlastne neni maly~n~
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
10.5.2013 14:07:09
Tak já myslím, že nejprodávanější titul by byl: Jak se za co nejméně peněz co nejvíc nežrat, co nejvíc si pochutnat a navíc nic nepřibrat. ~t~
Marťa
  • 
10.5.2013 12:10:07
Káťo, pošli mi prosím e-verzi :-)
díky!!
Eržika. 36295
10.5.2013 10:58:43
Káťo, za papírovou bych byla vděčná... I když tablet už, sice nějaký obyč, máme.
Černobílý svět nemám, včera jsem v knihovně jenom prosvištěla novinkama.

Já nepreferuju II. světovu válku, ale ona se v současné době asi nejvíc vydává.
Káťa,2 kluci 2562
10.5.2013 6:40:58
Tak e- knihu muzes mit ode me samozrejme zdarma:)
Staci jen cist na tabletu.
Ja ted pujcila kindle kamaradciny mamce a ctu na iPadu. Da se to dokonce i venku na lehatku. Pochopitelne to neni ten komfort co nabizi ctecka, ale sama prekvapene zjistuju, ze to jde. A Karavelka, pokud vim, svuj zazracny strojek take takto pouziva.

Navic me napada, ze knihu ma kamaradka i papirovou, tak to zkusim pristi tyden domluvit. Pripadne mohu nabidnout ten Cernobily svet, jestli jsi ho jeste nesehnala. Mam ho doma.

Kdo jste videli film LORE? Ja vcera. Kdyz jsme u problematiky konce II WW, rozhodne mohu doporucit. I kdyz samozrejme nic pro slabe povahy.
Eržika. 36295
9.5.2013 22:36:31
E-kniha stojí jako celoroční průkazka do knihovny, to si počkám. :-)
Eržika. 36295
9.5.2013 21:19:41
Káťo, jo, to bych si přečetla. Ale musím to někde vydyndat ( :-)?) neboť v knihovně na to jistě bude půlroční pořadník...

Vzhledem k tomu, že jsem si dnes přinesla mmj tituly: Návrat Krále Šumavy (životopisný román o Josefu Hasilovi - převáděl, zatknutý, utekl z lágru, dále pracoval pro tajnou rozvědku...) a Pod ochranou protektorátu - Kinderlandverschikung v Čechách a na Moravě: politika, každodenost, paměť, tak myslím, že to dám. Když mě už ta beletrie skoro žádná nebaví...

bejbina 40948
9.5.2013 14:49:46
Káťo, mně se to také moc líbilo, ale je dost lidí, co to nedá. Moje tchýně se snažila, ale pak řekla, že na to fakt nemá. Vedoucí knihovny řekla, že si to raději nechá jen převyprávět.
A užívej si, což určitě děláš. ~;)

Oceán, jak jste dokázali tak rychle prodat nemovitost? My už prodáváme byt od podzimu, k poslednímu květnu končí moje nájemnice a budeme prodávat druhý byt. Choť si vzal realitního makléře, který si na to nasadil 105 tis. navíc. A to šel choť už hodně s cenou domů, jen aby se to prodalo. Já to chci zatím zkusit prodat sama, tak jsem zvědavá. Je to síla.
A docela vám závidím. Taky bych farmařila. S přibývajícím věkem zjišťuji, že nějak víc tíhnu k půdě. :-)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 36632  [Dalších 36272 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.