| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 380] Názory 381390 z 36632  [Dalších 36242 >>]
Čarodějka... 29409
27.4.2013 23:39:28
Hm, tak Risa nechal na veterine dva a pul tacu a doktorka mu řekla, ze pes je naprosto zdravej! .....teda když pomine to, ze by měl byt uz dávno mrtvej! Ze 14ti letyho rotvajlera ještě neviděla...
Brala mu krev, moc, uzv ledvin a mocaku a vse ok. Pry věkem a pokud to nechceme mít doma pochcany, tak plínky. ~7~~d~~n~
Čarodějka... 29409
27.4.2013 23:02:13
Tak ten spánek Ti snad aj trochu závidím! :-)
My dnes nakonec jen nakupovali a večer tady byli sousedi a měli jsme grilovacku. Šilene dobry mňamky! Nejdriv krevetovy špízy - krevety, slaninka a cibulka, pak sušené Švestka zamotané do anglicke slaninka a hlavní chod losos a brambory!
Luxusni zradylko! :-)
A ted ještě pecu šnečky z listoveho těsta na rano na snídani.
R. jel před hodkou se psem na veterinu, máme 13ti letyho rozvajlera a zacal se pripočuravat, ale fakt masakr. Kudy chodi, tak mu z pindoura kape, jen chodím a vytiram. Uz jsem z toho byla na palici. Přitom ho furt vencime, takže to není tak, ze by se pripochcal, ale kape to samo a furt, aj kdyz stojí, lezi, pořád.
Tak jsem zvědavá, co mu tam řeknou.
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
27.4.2013 21:15:54
... posádko.
Jsem tu taky občas, ale vzhledem k tomu, že beru nějaký šílený prášky, po kterých jsem šíleně ospalá, tak spím o víkendu 20 a ve všední dny 14 hodin, tak nemám na psaní vůbec čas..... Je to děsný!!!!!
Čarodějko - já dnes žehlila od 3 do 7 večer - a to bez přestávky... Bolí mně ruka, rameno, krk.....
Šla bych spát, ale nemůžu, Errinka má antibiotika a musí dostat v 22 hodin kapičky.... Tak musím vydržet....
Čarodějka... 29409
27.4.2013 12:07:52
Tak jsem včera od 11h do cca 20h zehlila! S přestávkami na uvaření oběda, umyti oken, vytreni podlahy v baráku a uvaření večeře. :-)
Asi stárnu nebo jsem nějak nemocna! ~b~
A ted mám ještě puchejře z ty blby zehlicky!
A ted jedeme do zahradnictví nakoupit hlinu, kytičky, sazenicky jahod a vrhneme se na zahradničení.
~z~
Čarodějka... 29409
27.4.2013 12:05:25
Tak jsem včera od 11h do cca 20h zehlila! S přestávkami na uvaření oběda, umyti oken, vytreni podlahy v baráku a uvaření večeře. :-)
Asi stárnu nebo jsem nějak nemocna! ~b~
A ted mám ještě puchejře z ty blby zehlicky!
A ted jedeme do zahradnictví nakoupit hlinu, kytičky, sazenicky jahod a vrhneme se na zahradničení.
~z~
elindra 28290
23.4.2013 22:23:09
Čarodějko, tak to jsi dobrá, asi potřebuješ soutěž, jinak ti to nejde ~:-D
Čarodějka... 29409
23.4.2013 22:13:14
Jj, já jsem se dovolenkovala na týden na Tenerife. Byli jsme jen s Ríšou, bez dětí, hrát golf a lelkovat :-)
Hráli jsme celkem 4 dny, kdy první dva to bylo ok... třetí jsem se nějak rozhodila a vůbec mi to nešlo, takže jsem už na 11té jamce začala utírat slzy, byla jsem v brutálním stresu, nešťastná, nasraná... takže to bylo moc prima.
A ten čtvrtý den jsem "pro změnu" začala bulet vzteky už před hrou na cvičným hřišti, když jsem se netrefila snad ani jednou...
Takže mi u třetí jamky Ríša už nasranej řekl, jestli chci odvézt k autu nebo do klubovny, že není zvědavej tohle snášet ještě 15 jamek...
To mě teda nasralo ještě víc, ale nějak mě to donutilo se trochu zklidnit, takže se to pidizlepšilo, ale stejně jsem hrála šrot...

A když jsme se vrátili do ČR - v pátek - tak jsem se frajerka odhodlala a šla v neděli do Benátek n./J. na svůj úplně první turnaj...
Samosebou že jsem se bála, že jestli mi to půjde tak prima, jako na Tenerife, tak budu úplně v hajzlu, navíc jestli mi zas ujedou nervy a budu brečet, tak se znemožním před celou tou partou lidí z toho klubu, kde se po pravdě necítím úplně happy (máme vyostřené vztahy s R. sestřenkou a jejím mužem, kteří jsou v tom klubu leta)...

Ale naštěstí jsem to ustála se ctí, hrála jsem poměrně slušně, dokonce jsem byla v té své kategorii mezi cca 12ti lidmi na druhém místě! :-)
Takže jsem byla moc spokojená! :-)

bejbina 40948
23.4.2013 11:24:03
Čarodějko, já myslela, že už jste se odstěhovaly někam jinam a mě jste tu nechaly.
A ono je to tak, že hlavní činitel se někde dovoloval. ~;)
U nás se tedy nic neděje. Začala jsem kolchozničit a půjčuji si od sousedky dvouměsíční holčičku ovčandu na hlídání. To jsou jediné změny. Jo a ještě to, že na H. buď vlezlo jaro či puberta. Vypadá to spíš na druhou variantu, ale vždyť mu bude teprve v září 10. ~8~
Čarodějka... 29409
22.4.2013 20:57:56
Jeee, člověk odjede na týden na dovolenou a tady se nic nedělo. ?
Fojtice 52961
9.4.2013 20:05:23
Niso, Tatranka dostává svému krycímu jménu a je k sežrání ~s~
Pořád je tak hodná?

Pro odreagování dávám odkaz na web (nejen) pro studující KM:
http://pisudiplomku.tumblr.com/
Beka a Terina to třeba ocení :-)
[<<Předchozích 380] Názory 381390 z 36632  [Dalších 36242 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.