| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 36632  [Dalších 36232 >>]
Eržika. 36295
8.4.2013 22:04:23
Tý jo, musím si vzpomenout na to heslo, já chci taky vidět Tatranku.~;)

Jinak s kočárem jsem chodila ráda, na hřiště pouze když tam byl někdo s kým se dalo sdílet, stavět bábovky mě nikdy nebavilo...

ZIMA? Já byla 4 dny na hradě, prošlapaly jsme si na něj cestu 30 cm sněhu s krosnama na zádech a materiálem na bobech. Na kadibudku cestičkou ve sněhu, uvařit znamenalo porazit soušky, nařezat, naštípat... Mládež se vyřádila na sněhu (oblíben sjezd na čemkoliv do hradního příkopu ~j~). Zima nám nebyla, akorát mít 4 dny v kuse mokrý boty je hnus.
Čarodějka... 29409
8.4.2013 21:48:17
Marťo,
dostalas mojí smsku?
Jak ten zítřek, mohem se stavit pro ten futrál?? :-)
Káťa,2 kluci 2562
8.4.2013 20:33:34
Já dopol vozila, odpol vozily najaté síly a tak jsem si střihla odpoledně-noční směnu. ufff dneska nechápu, jak jsem to zvládla.~a~
Karavela 53687
8.4.2013 18:30:10
Třeba je to kus od kusu, je ale fakt, že jsem taky jednu dobu měla smyčku na houpání na noze, případně jsem uspávala kopáním do lehátka, zatímco jsem psala:- )
Káťa,2 kluci 2562
8.4.2013 18:23:28
Karavelko - v zaparkovaných kočáře naši hoši nespali~q~~o~~q~~o~~q~~o~
zato já pak byla schopná klimbat z chůze~t~
Karavela 53687
8.4.2013 16:35:13
Já s kočárem nikdy bezcílně nechodila, na to nebyl čas. "Panelákový" potomky jsem odchovala na balkóně a "venkovskýho" odvozil muj zlatej táta... však mi ho taky všechny matky v okolí záviděly~s~
Káťa,2 kluci 2562
8.4.2013 12:57:40
Hlásím se do klubu "bavičů". Se psem a kočárkem jsem nachodila desítky kilometrů. Je fakt, že hlavně mimo civilizaci. Ale je-li cílem kavárna se zahrádkou, taky to není k zahození.
Jak píše Marťa, když má člověk navíc dospělého parťáka, je to hnedle lepší. Já takhle měla kamarádku, co jsme se znaly už za bezdětna, obě kočárky a psy a musím říct, že mě to ve své době hodně drželo nad vodou. Nezvládala jsem fakt, že nejsem pánem svého času, zrovna lehce.~;)
Marťa
  • 
8.4.2013 12:42:11
Me tedy chodit ven s kocerem bavilo, chodila jsem na dlouhe rychle skoro vybehy :-) me tedy bavilo chodit pak s detma i na hriste a tak, i kdyz vim, ze ani to neni popularni rikat :-) mam i fajn kamosky, s kteryma jsem se tak seznamila... Pravda, vzdy se rika, ze se matky na hristi bavi jen o detech, ja mam jinou zkusenost... Deti byly spis tabu jsko tema :-)
bejbina 40948
8.4.2013 12:25:39
Niso, musím se přidat k přání. Tatranka je krásné miminko a pro vás je určitě to nejkrásnější ze všech. :-) A jaké to maminky bavilo trajdat s kočárem? Já jsem o tom nikdy moc nepřemýšlela, spíš jsem to brala jako nutnost. A jsem ráda, že jsem obě děcka odvozila v rodném hnízdě, kde jsou super lesní cesty dostupné s kočárkem. Trajdat po městě by opruz byl. Hlavně pro Brixinu. ~t~

Hlásím sluníčko. Hurá. Už jsem tvrdila, že za chvíli dopadnem jak v Norsku. Budeme chlastat a následně páchat sebevraždy. Ať jsou ranní mrazíky, už jsem ochotna se smířit i s nimi, ale potřebuji sluníčko. Už jsem začala jezdit do sauny každý týden a se stále se prodlužující zimou je moje zmrzlost čím dál větší. Naposled jsem tam vydržela při třetím saunování 20 minut a vylezla jsem jen proto, že se mi chtělo smrkat. ~d~

Karavelko, prádlo mi schne už dobře 14 dní neustále. Sice bylo celou dobu hnusně pod mrakem, ale dul vytrvalý severák, který vysušil nejen prádlo i zem, ale i mě. Loupu se navzdory promazávání olivovým olejem. ~8~
Kapradina 34186
8.4.2013 12:05:53
Niso,
Tatranka je krásná! ~s~

Mmch. taky nevím, co mají ženský na procházce s kočárkem. Ale myslím, že většina z nich vůbec nic, jen ty mimina bývají občas jiného názoru - já si kolikrát venku v mrazu a dešti říkala, že doufám, že za tyhle hodiny s kočárem mě pak nešoupnou do důchoďáku! ~d~
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 36632  [Dalších 36232 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.