| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mimoděložní těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1348  [Dalších 1328 >>]
Monča
  • 
17.8.2013 9:50:11
Břicho pobolívá, ale první den menstruace bývá horší, tak zatím čekám. Podle doktorky to vypadá na 2-3tt. A můžu se zeptat, po jak dlouhé době jste se mohli zase snažit?
Miilu 74767
17.8.2013 7:27:19
Mončo, bohužel to vypadá dost špatně....já měla mimoděložní 3x, hcg pokaždé stoupalo takhle pomalu, pokud tě bude bolet břicho více a více, na nic nečekej a jeď na pohotovost, není to sranda, kdyby to prasklo, jde ti o život....
kolikátý jsi týden?
Monča
  • 
16.8.2013 23:22:16
Ahoj holky, právě pročítám vaše příběhy. Mám menší problém a proto na něj hledám odpověď tady. Chci se zeptat, jaká pravděpodobnost je, že mám mimoděložní těhotenství. Bolí mě břicho, krvácím. Předevčírem, včera a dnes jsem byla na ultrazvuku (nic) a brali mi krev. Nejdřív 800, pak 1000 a dnes 1200 hCG. Stoupá to pomalu, ale víc mě děsí ty tlaky v břichu a to krvácení. V pondělí jdu zase na kontrolu. Je aspoň nějaká šance normálního těhotenství? Moc děkuji za odpověď.
x x 15263
11.6.2012 7:47:12
Ahoj, nevím jak to dopadlo, ale mně všechno 3 těhoteství kvůli trošku jinému postavení dělohy našli až kolen 9. týdne, nějaké strašení mimoděložním, toho jsem si užila. Jak to dopadlo?
diabolosek
  • 
5.6.2012 16:17:46
Včera jsem si volala na výsledky krve a prý je 1685 HCG. Tak prý to musí být zítra vidět a nebo je to na 100 procent mimoděložní..~:( Tak snad..
diabolosek 130367
31.5.2012 21:26:09
Jsem po IVF 21 dní. Na těhotemském testu se již před několika dny objevily dvě čárky.Měla jsem ohromnou radost,kterou mi ale dnes překazil můj gynekolog.Na UZ není vidět vůbec nic 5tt a 6D..prý je velká pravděpodobnost mimoděložního těhotentství. Dnes mi byla nabrána krev a v pondělí budou výsledky. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost? Pobolívá mě v podbříšku a to od začátku,od transferu.Jinak jsem pořád hrozně ospalá,zřejmě po utrogestanu.Jsem ze všeho vyděšená..nevím,jestli je ještě naděje..?
zlatulka79 100012
17.3.2012 18:56:29
Ahoj Chci tě trošku uklidnit i z vlastní zkušenosti....dnes jsem 37 den od poslední menzes, v uterý jsem sidělala test 33den a byly sice dvě čárky ale jedna slaboulinká.... ve čtvrtek dr. na UZ nic neviděl a v dnes je sobota a je tam... byla jsem taky vyděšená,nebo ještě stále jsem protože prodělávám zánět ledvin,měla jsem vysoké horečky až ke 40 tak mám také strach jak to dopadne....každopádně nevěš hlavu,že zatím nebylo nic vidět,protože bylo brzy a pokud stopro nevíš kdy byla ovulace.... možná už víš více a jsi klidnější...moc držím palečkyaby vše dopadlo jak si přeješ. :-)
zlatulka79 100012
15.3.2012 19:11:41
Tak jsem dnes díky TT 39.5 absolvovala urologii,gynekologii a chirurgii.... závěr je susp. pyelonefritida,na gyndě hcg 418 v sobotu na kontrolní náběr a v pondělí se snad uvidí,ale pan doktor mě tentokrát ujistil že se k mimoděložnímu těhotenství nepřiklání...na chirdě vyloučili zánět slepého střeva...tak uvidíme ted je mi už trochu lépe,ale mám strach z těch vysokých teplot,ty prý mohou poškodit plod... tak se mějte :-)
zlatulka79 100012
14.3.2012 16:47:03
Ahoj holky tak se hlásím po měsíci,co u nás nového....v sobotu ráno na WC jsem otřela trošku růžové krve,tak si říkám je to tady tak nic třeba příště...ale celý den nic a další dny taky nic dnes 34 dní od posledního krvácení( samovolný potrat) mi ráno bylo nějak divně,tak jsem zkusila těhu test...je pozitivní :-)rovnou 2 čárky ,ale mám strach asi 3 dny mě bolí šíleně záda a celé tělo, no dnes ráno jsem myslela,že je můj konec.. TT 38,bylo mi na zvracení ,asi nějaká viroza nebo co. Spíše mám strach ,jestli jsem podle testu opravdu těhotná,že při vysokých TT a viroze v lepším případě to může miminko nějak postihnout...Napsala jsem sem,protože jste mne tady dost podržely a poradily ,když mi bylo nejhůře...máte někdo takovou zkušenost?
Opět předem děkuji a budu ráda za jakoukoliv zkušenost....~;)
*Hanka* & Lucinka 16914
11.2.2012 14:28:55
~6~můžeš zkusit ten Kontryhel...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1348  [Dalších 1328 >>]

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.